Glavni meni

Kupujem enduro 600-650cc

Započeo alex997, 04 Januar, 2019, 03:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Pa moze, al obicno je problem na klip karike hilzna relaciji ili u DR slucaju bregaste, klackalice, ventili pa to izadje 300e samo za delove.
A gde su kocnice, vesanje ili ne daj boze da mora dodas nesto na motor tipa nosaca kofera itd.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Kako sam ja sreæan sa klepetalom... :o ;D Dodu¹e, mazim ga i pazim godinama ba¹ da ne bi morao da bacam pare za odr¾avanje... :D




Citat: Gavrolini poslato 22 Februar, 2019, 18:06
A zato to raditi sa freewindom kad isti agregat sa enduro vesanjem imas u dr650se
Pa lep¹i je... :-[

kepo

Ne znam sta se ocekuje od tog tipa motora, al sa endurima od 1500 eur sam se vozio mnogo daleko. I sto je interesantno, obicno su oni ti koji se ne kvare.

con3

Kakve su cene kod nas i ti od 1500 ce sledece godine biti 2000 .

Gavrolini

Ja garntujem da bi moj xt star 3 decenije bez da mu radim servis presao vise od 12km na dakaru i to da mu drzim pun gas(kad bih mogao)

dzimika

i ja isto mogu da kazem za mog dr-a :D

Ja sam se sa svakim endurom slatko vozao, prvi motor sam platio 1300e, drugi 2300 treci 1000e, cetvrti 1350e, sta sad treba da kazem da je svaki bio krs u koji je trebalo da ulozim silne pare? sve ukupno u sva 4 sam ulozio oko 1200e, od cega je pola otislo na onaj od 1000e, tako da ispada da sam na 3 endura dao isto kao na 1 turing motor :D


dzimika

Ako je stvarno dobro stanje ovo vredi

Biker-Boy

Mutne slike, taj nesto krije...
I feel the need..... the need for speed !!!


con3

Ako tako nastavite ovaj stvarno nece skoro kupiti motor XD

alex997

ja sam vec pikirao motor :D jos samo malo da se izucim,da pricitam jos malo pa da mogu da odem da pogledam,posto nmg navatam nikog strucnijeg da podje sa mnom...moracu sam u kupovinu,pa moram neko predznanje da imam :D da ne bi bilo kuku lele haha

con3

A sta fali ovome sto sam ja postavio ?

megaidiot


Gavrolini

Nesto fali a nesto ima viska. KS-KG

alex997

https://www.polovniautomobili.com/motori/13543393/yamaha-xt-600e
ovaj mi se svideo..ako ima neko neke informacije o motoru,valjalo bi mi..kako je odrzavan i too..kako vam se cini na kraju krajeva ovako bar na slici ?

Taraba

Meni nesto geometrija ne izgleda kako  treba tu. Kao coper stoji.
Ili je spustao zadnji kraj jer je patuljak ili je propao amortizer/opruga nacisto.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

alex997

Citat: Taraba poslato 26 Februar, 2019, 16:44
Meni nesto geometrija ne izgleda kako  treba tu. Kao coper stoji.
Ili je spustao zadnji kraj jer je patuljak ili je propao amortizer/opruga nacisto.
msm da na Xt-u ne moze da se podesava po visini..posle 2kf generacije kolko sam upucen

Lazic

Mo¾e u Srbiji... I ja podigao klepetalo... :)

Gavrolini

Citat: Taraba poslato 26 Februar, 2019, 16:44
Meni nesto geometrija ne izgleda kako  treba tu. Kao coper stoji.
Ili je spustao zadnji kraj jer je patuljak ili je propao amortizer/opruga nacisto.
Mislim da ti se samo cini zbog ugla slikanja i kratkog sm blatobrana.  Za tu seriju xt mislim da je visina normalna, upak je to vise ulicni motor.