Glavni meni

Imao sam sudar, sta dalje (savet)

Započeo ninjitsu, 05 Decembar, 2018, 03:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

beogracki urgentni centar daje info osiguravajuæim kuæama kad im neko doðe na astal. mene je neka os kuæa na¹la preko kom¹ije, neverovatno je da su zvali pola sela da pitaju gde je taj povreðeni i odma mi nudili da oèerupaju klinca za sve pare, ja im reko pa jes nije mi ni¹ta po urgentnom tj to su povr¹ne nazovi povrede jel samo mi je stradala kaciga i izgrebala se jakna al ovi su navalili i na to ko mutavi samo da se ogrebu za koj dinar ja ih odjebo. koj æe mi kurac njegove pare kad mi nije ni¹ta teo sam samo da palti ¹tetu za motor. i jo¹ nisam i¹o u njegovo osiguranje da naplatim neki dinar, mrzi me imam fore do leta 19te.

a èièu je ili neko savetovao preko mobilnog da poène da se folira il mu je ozbiljno pozlilo al od udarca svakako nije. potezanje vrata unazad od udarca je ¹anc a ne pao mi ¹eæer, srèka jer imam 400 godina etc...

kako god al ako èièa bude ko vajper pa nakalemi boga jao nind¾i za 10 godina kad se zavr¹i proces, mada vajperu sleduju pare svakako on je najebo nije se folirao

isterivac

Evo malo da Vas informisem sve vezano za moj slucaj. Dobio sam preporuku za jednog advokata, zakazao sa covekom razgovor i izneo mu kompletan slucaj sta je i kako je bilo. Svedoka imam minimum 10-tak jer se desilo u samom centru ovde kod mene i bilo je bas puno ljudi koji su videli situaciju ali njih desetak je pristalo da svedoci, ostale koje znam da su videli treba da pitam da li hoce da svedoce. Rekao mi je advokat da bez obzira sto sam rekao u hitnoj da sam pao sa merdevina, uzmem papir da sam bio na hitnoj tog dana i snimak koji sam kasnije napravio. Ime rodjaka i ime njegovog brata kao i registraciju vozika sa kojim mi je izleteo i da ne brinem, situacija je jasna kao dan. Eto napisah sta mi je i kako receno pa nadam se da necete imati sranja sa rodjacima kao i ja ali dobro, ako ne mozemo lepoo, moracemo ovako, svakako su svom bivsem rodjaku biti najgori :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ZEKA

Ako nije eksplicitno tajna, koji je to roðak? Tojest koji nivo roðakluka je u pitanju? (stric, ¹ogor, sestriæ...)

ProjectLord

Citat: ZEKA poslato 09 Decembar, 2018, 18:11
Ako nije eksplicitno tajna, koji je to roðak? Tojest koji nivo roðakluka je u pitanju? (stric, ¹ogor, sestriæ...)

Koji god da je, za motku je pogodan u njegovom slucaju...