Glavni meni

kako ispasti glup u drustvu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 04 Decembar, 2018, 16:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Сваки Харли који сам гледао да се поправља укључујући и мој су да простите сјебале лоше газде или лоши мајстори. А неки  Харлији које сам провозао су боље лежали по кривинама и боље кочили него неки извикани јапански модели. Комплетна Бандит серија 1200'1250 лошије иде, лошије леже у кривину и криминално кочи у односу на XR серију. И заборавите на то да одврћу шрафове, ем су урађени савршено кнап са рупом ем су залепљени на критичним местима. Е да Никола је на В Роду на 100,000 морао да мења дихтунг декле квачила.
Друштво за заштиту од животиња

Boban_m

Sta je problem Krsto sa prednjim vjesanjem, ne tone na kocenju? Jeste malo cudno, ali kad naviknes posle bude cudnije kad tone. Ovo za kocenje zadnjom mi nije jasno niti sam to osjetio.

krsta63

#22
Jeste cudno je kada ocekujes nesto drugacije.
A zadnje, koj im je matrak trebao da stave zglob na zadnjoj oscilacionoj, cela mrrdalica ne radi kako treba, pa kasnije kad dublje ponire motor vise izbacuje dif unazad.
I jos nesto, imao je touratech gomilu opreme, mislim da je sve nakacio na njega pa i spusteno vozacevo sediste, Sedis na motoru ko na nosi, odvratan osecaj.

megaidiot

jedini gori od fanova harleya su fanovi touratecha

milomir22

Citat: El Jefe poslato 05 Decembar, 2018, 17:59
Комплетна Бандит серија 1200'1250 лошије иде, лошије леже у кривину и криминално кочи у односу на XR серију.


Ovo, cak i da je istina, a nije, uvek bih radije vozio velikog bandita ili gsxf 1250 nego bilo koji Harley. Jednostavno, nisu mi po ukusu, mada najmanje od svih motora, a volim ih sve, gotivim chopper/cruiser segment.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Malenov

Возио сам Fat Bob. Бајк од 1800сс и 22000€. И као власник Бандита 1200 био разочаран. Ваљда сам очекивао превише.  За то мало колико је трајала пробна вожња. Слабије вуче и сигурно је тежи за кривине од бандита. Харли са дигиталном таблом?!?

Malenov



Ево га мој матори. Позира.

megaidiot

Citat: Boban_m poslato 05 Decembar, 2018, 18:07
Ovo za kocenje zadnjom mi nije jasno niti sam to osjetio.
nije isti kardan na tvom i na lc-u.
ni ja nisam to primetio, al kod mene je jos stariji. treba pitati nekog sa 1300r dal ima isti dozivljaj jer je takav na lc-u ako ne gresim.

Boban_m

Hvala, nisam znao da LC ima rastegljivi kardan.

megaidiot


Lazic

Citat: Splinter poslato 05 Decembar, 2018, 11:53
Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2018, 09:55
Vozio Popov HD, ni na kraj pameti da ikad vi¹e sednem na bilo koji... :D

Sto?
Polo¾aj sedenja, koènice, te¾ina, ciklistika... Dosta agresivno vozim, na HD-u bi izginuo vrlo brzo, pri tom agresivna vo¾nja i HD u istoj reèenici, oksimoron... Popov je bio neki prilièno mali, 1450cc, 2001-vo godi¹te, previ¹e kubika i obrtnog momenta za taj ram, koènice i ogibljenje... Meni bilo dosta... ;D

UFF

popov harli ubrzava dobro
i to je sve
i jedino sto radi dobro

Splinter

Citat: Laziæ poslato 06 Decembar, 2018, 00:45
Citat: Splinter poslato 05 Decembar, 2018, 11:53
Citat: Laziæ poslato 05 Decembar, 2018, 09:55
Vozio Popov HD, ni na kraj pameti da ikad vi¹e sednem na bilo koji... :D

Sto?
Polo¾aj sedenja, koènice, te¾ina, ciklistika... Dosta agresivno vozim, na HD-u bi izginuo vrlo brzo, pri tom agresivna vo¾nja i HD u istoj reèenici, oksimoron... Popov je bio neki prilièno mali, 1450cc, 2001-vo godi¹te, previ¹e kubika i obrtnog momenta za taj ram, koènice i ogibljenje... Meni bilo dosta... ;D

Agresivno vozis,  KLE500 Tardis edition... .ma salis se?
[rofl] [rofl] [rofl]
Небитни пролазник

Lazic

Ovde æu da pustim druge da ti odgovore...





Citat: UFF poslato 06 Decembar, 2018, 02:11
popov harli ubrzava dobro
i to je sve
i jedino sto radi dobro
To...

krsta63

Kod Harleja je interesantan prvi poteg, prvih 50 m, posle.....
Seæam se, na malu Kawicu 454 sam nagurao klipnu grupu, glavu, karbove od 500Sa, onog od 60 konja. Kako su se nervirali vlasnici Dyna sto ih cepa onako mali motor. Ali cepa bez milosti. Do du¹e, sa malim je na 170 poèinjala jurka po auto putu od jedne do druge stane kolovoza sa ¾e¹æom tendencijom ljubljenja asfalta. A ta brzina je bila sasvim dovoljna za Dine

Gašpar

Citat: Boban_m poslato 05 Decembar, 2018, 16:39
Sta je bilo tako negativno? Bas me interesuje.

Jednom reèju - Sve!
Koèenje, ve¹anje, vozne performanse, ... Bukvalno sve. Zapravo, nemam apsolutno ni¹ta pozitivno da izdvojim.

K1200R
Motor star u tom trenutku 6 godina, menjano komplet kvaèilo na 18.000 km. Kardan - Da¹ gas i èeka¹ dve sekunde da motor krene, IMT traktori imaju bolji odziv na gas. Aktivno ve¹anje, ako se sluèajno zezne¹ da u Confort modu vozi¹ 180, vrlo lako æe se dogoditi da padne¹, jer se motor pona¹a kao da je pukla guma. Du¾ina motora - Najveæa glupost, ko da vozi¹ zglobni autobus. Krene¹ i èeka¹ da proðe ceo motor.

R1200ST
Kvaèilo, onaj nezgrapni polo¾aj cilindara (mogao sam da padnem u prvih 100m, jer nisam znao ¹ta æu s nogama). ©rafovi na motoru starom 7 godina svi zarðali. Pored njega Honda CB750 stara 30 godina, bez i grama korozije na ¹rafovima. Tako da me prièe sa zavr¹nom obradom manite. Vozne osobine nula bodova.

Generalno, sve ¹to su sami izmislili, a ne ukrali od Japanaca - Ne valja!

I S1000RR im ne bi valjao da nisu do ¹rafa kopirali K5. Ustvari, nisu do ¹rafa. Bio jedan ¹raf koji su lo¹e kopirali u prvoj seriji, pa se krunio i pravio haos u motoru pre prve promene ulja. Povukli celu seriju, dobro da nisu Japance okrivili  ;D

krsta63

Ma najveæa mana je prednji paralelogram, onaj sto ne ponire. Jeste kao udbno, kao vozis se kroz pekmez ali Jebe¹ ne poniranje kad nema¹ pojma ¹ta radi prednji toèak, povratna informacija nula.
Jos jedna pricica bem ti sad sam kao broj 1: prikuka æale da mu treba neki motorèiæ da se poslu¾i do pijace i da mu se sviða Pe¾o spidfajter. D¾abe bilo da njemu treba visokotoèka¹,sa niskim patosom ali njemu se sviða onajjjj.
Kupim doteram, on se popne na njega i ... ka¾e....teraj to sranje, prodaj ga, jebe¹ motor kad nema¹ pojma ¹ta ti radi toèak. To je i sa Italjetom ma sa svima koji nemaju klasiènu viljusku.

Lone Wolf

Мене једном ујео кер, јебо сам му мајку после.
Не може рај на земљи.

Boban_m

Nisi mi bas najjasniji Gaso. Tek kad si kupio te motore otkrio si da je K dugacak, a R ima cilindre sa strane? ;D

Gašpar

Ne, tada sam shvatio da su katastrofa i porez na budale. Da sam izrazito bogat, kupio bih sve proizvedene BMW motocikle i spakovao bih ih u veliku presu.