Glavni meni

VRATITE NAM ZMAJA BEZ NJEGA JE DOSADNO

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 09 Mart, 2011, 21:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

#60
 >:( >:( >:( >:( >:( ISKLJUCITI SA FORUMA TRAJNO!!!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

goranvojska

boze koliko vam kratak fitilj.sve primate licno .pa zar ovo nije sve zezanje ili mozda gresim?

zVuk

Predlog: Da se Debelom ne produzava svaki sledeci ban, zapravo da mu svaki ban bude 7 dana??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

BANE BROTHERHOOD

#63
POVLACIM SVE GORE NAVEDENO  U VEZI ZMAJA JER SAM TEK PRE PAR MINUTA SAZNAO KOLIKO JE ISPROVOCIRAO NEKE MENI BASH DRAGE LJUDE KOPAO SAM PO KANTI DA BIH VIDEO KOLIKO SE ISRAO COVEK PO NEKIM LJUDIMA I KOLIKO JE PRETIO!!!! AJDE DA IH JE SAMO PROVOCIRAO VEC JE UPUTIO I VEOMA TESKE UVREDE I PRETNJE  ISTIM TIM LJUDIMA  ..... >:( >:( >:(  TAKO DA SMATRAM DA COVEKU STVARNO VISE NIJE MESTO NA OVOME FORUMU!!!PO MENI ON OD DANAS NE TREBA DA IDE SAMO NA OPCIJU IGNORE KOJU SAM JA ODMAH PO SAZNAJU  OVIH DODGADJAJA UPOTREBIO VEC SMATRAM DA GA TREBA ISKLJUCITI SA FORUMA  TOTALNO!!!!MAXIMUM HATE BRE !!!!DEBELI OVOGA PUTA SI STVARNO PRETERAO!!!!! >:( >:( >:( >:(
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

aca-pn

Eto ti ga sad, kad sere po drugim ljudima koje ne znas, onda nema veze, treba ga voditi u voznje, kad isto to radi ljudima koje znas, onda treba trajno da se iskljuci. Ne kazem da nisi u pravu, nego da nisi bio u pravu ;)

BANE BROTHERHOOD

boi mi komp u kvaru pet dana bre aco brate nisam pojma imao da se debeli isro toliko i da je poceo da preti jbga nisam bio u pravu  !!! :( :( :(!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

#67
@BANE:
Ne ljuti se mnogo, Zmaj tako funkcionise, prokenja nesto, ceka da se neko upeca, pa ga onda odvali od zivota provociranjem... Jednostavno, voli da lozi ljude... Ko god je licno upoznao Zmaja ima manje vise lepo misljenje o njemu, ne kazem da je covek skroz normalan, ali ko je pa od nas bas u vinklu...? [rofl] Naravoucenije, ne treba sa upecati na provokaciju i sve je u redu... EEEeej, bre doziveo sam da ga Pit brani...  [rofl] [rofl] [rofl] Pa on je hteo da ga spakuje u burek onomad... [rofl] [rofl] [rofl] A mozda i gresim... Ali znam da su mnogi hteli da se obracunaju sa njim, dok ga nisu upoznali... Uopste, svi bi trebalo da se malo manje primamo na ovo pisanje, zima je skoro gotova...

misa-pei

Zmajski burek... Bljuje¹ vatru iz svih otvora kad ga popapa¹. Dobije¹ lude ideje kao posle litra brlje. Zmaj u nama èeka burek od Zmaja da bi zmaj izleteo iz nas i mogao da se ravnopravno bori sa Zmajem, koga vi¹e nema po¹to smo ga pojeli u bureku. I ¹ta onda? Imamo bar 3 000 zmajeva aktiviranih Zmajem koji idu po belom svetu i prave sranja. I opet neko ispeèe jednog od zmajeva probuðenog Zmajem i poèinje nova pandemija!!!! Zmajevi su oko nas. Kuda be¾ati, ¹ta raditi... Jo¹ gore ako se naprave èvarci od Zmaja jer jo¹ veæi broj ljudi to mo¾e da proba nego kad ga Pit lepo samelje i stavi u burek. To bi bilo kao kad Super ©ilja pojede kikiriki, proseèan foruma¹ pojede èvarak od Zmaja i probudi zmaja u sebi. Leleeee...
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


gmum44

cika miso BOLESTAN LI SI???
AH DA DZAMAHIRIJA UDARIL U VUGLA!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: gmum44 poslato 10 Mart, 2011, 21:13
cika miso BOLESTAN LI SI???
AH DA DZAMAHIRIJA UDARIL U VUGLA!!!
Mije u glavu ....ali otvaram kusku od pet godina da se lepo provedemo kada se misa omalti sa jarca......neca ga ni DR HAUS izleci. On je bice , zaboravio koliko ima godina i da nije skoro drzao ozbiljnu dijetu.....A ljilji cemo da nadjemo nekog mladjeg da mu gura motor da upali :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Nemoj bre da mu kvaris ceif..  :P

Pa da si ga video danas kako radosno skakuce oko nove igracke..
a prica.. i peva "kad sam imao sesnaest"  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

gmum44

kad sam imao sesnaest pre pedeset ...
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lazic poslato 11 Mart, 2011, 02:06
i dalje imam 16...
ne prica covek o velicini polnog organa, vec o godinama.....misli covek mator je :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Da, ali Laziæ prièa (meri) u inèima ili ti colovima! :D :D :D

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Laki-zr

Ala mu i dizete....................................... rejting  :D :D :D (Zmaju)

Lazic

@Misko & Gmum:
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se], nazalost, santimetri su u pitanju...