Glavni meni

Kako se NE sklapa Panda... Prièa o jednom prozoru... :)

Započeo Lazic, 18 Novembar, 2018, 03:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Svako ko poznaje Jugoviæa zna za famoznu Pandu u njegovoj radionici... Bila raskantana pa sreðena i onda su se Jugoviæu promenili prioriteti pa je sledeæih bar 7 godina(predpostavka na osnovu starih tablica) provela u gara¾i kao ¹ank, polica, ¹pajz, skupljaè dijabola, èak mislim da je neko vreme i ceo kompjuter blejao na haubi... :o Generalno autu ni¹ta nije falilo osim ¹to je bio veæim delom u gajbicama a majstor se nije mogao naterati da je sklopi, i ¹to mu je falila ¹oferka koju je dotièni skrcao prilikom demonta¾e...Pre par meseci Uragan mi pustio buvu da bi mogli da se organizujemo da mu nabavimo ¹oferku da mu se bar malo odu¾imo za sva ona kuvanja i piva i rakije i popravke motora i nateramo ga da sklopi ¾eni auto za po gradu a njemu ultimativno vozilo za lov... ;D Okreni obrni uspesmo nekako, sad samo kako da ga iznenadimo... Juèe mi reèe Mihajlo da je danas trenutak... Zamalo ne stigoh, a da sam propustio da vidim tu facu ¾alio bih do kraja ¾ivota... :D Zvao Migeta koji je kupio i dovezao da je ne vadi iz gepeka dok ne stignem... Skupili se Dragan Pavliæeviæ, Viktor, Mige, Mihajlo, Kanja, Jugoviæ pojma nema, mi tu cupkamo po dvori¹tu od zime, krenu da iznesu neku spravu za struganje(ne znam kako se zove) u Kanjin gepek, Mige i ja na oèigled svih a da niko nije primetio uneli ¹oferku unutra i onda panika gde da je spustimo da je Juga ne vidi odmah... Uz malo ubeðivanja, logièno u ram na autu... ;D Sad se ne¹to mislim da mu nismo rekli ko zna kad bi je primetio... :o ;D Elem, ranije ga je Uragan cimao da izguraju Pandu u dvori¹te, Juga je bio u fazonu, ne mo¾e, nemam ¹oferku, ki¹a æe... :D Posle vi¹e nije imao izgovor... ;D

Hvala konju matori ¹to postoji¹ i ¹to si takav kakav si, neæemo da te menjamo...  [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]


! No longer available



Lazic


Lazic

Na onog Hamera sam sluèajno naleteo u Kri¾aniæevoj dok sam poku¹avao da izbegnem gu¾vu u Gospodara Vuèiæa... ;D

mkt


Lazic


Lazic


viper

Manijaci 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick



Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

®or¾

  [clapp]  [thumb_up]  [kralj]  [klanjam_se] Fenomenalan gest,svaka vam dala ,stota vas videla [cheers]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle


Lazic


feelgod

Poznajme ovu Pandi mislim od kada sam se rodio :).

Svaka cast :)

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

ja sam jednom od jednog coveka cuo da mu je neko pricao da je neki covek video coveka koji je uzivo video da se vozila....ali to je vec legenda.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Lazic


mali_zmaj

Sunce vam manijacko,ganuli ste me i usrecili isto vrijeme....,nema dalje!! Svaka vam cast!!
jin-jang