Glavni meni

Kakve lazi

Započeo Andjelo, 06 Novembar, 2018, 21:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: Kanarinac poslato 09 Novembar, 2018, 17:29
Citat: Kostiæ poslato 09 Novembar, 2018, 14:05


Carina nije manja na vecu kilometrazu, kataloski se odredjuje,

nikad nije ni bila , ali ko se setio to da kaze musteriji alal mu kurac

nemke

A ja treba sutra da idem po auto, pa ko koga zajebe...

Послато са Z520 уз помоћ Тапатока

Hattrick

Citat: Darko poslato 09 Novembar, 2018, 20:36

nikad nije ni bila , ali ko se setio to da kaze musteriji alal mu kurac

Nekada jeste bila stavka, racunalo se do 20% manja osnovica carine, ukoliko je kilometraza bila velika u odnosu na godiste. Jer su racunali carinsku osnovicu po nacionalnom katalogu vrednosti iz zemlje iz koje auto dolazi, a ti katalozi imaju korekcije cene u odnosu na predjenu kilometrazu. Zato se podizala kilometraza pre ulaska u zemlju. Posle kada je pocelo pre 3-4 godine da se obracunava po jedinstvenom katalogu amss, ta stavka je izbacena iz upotrebe, i nema potrebe to vise raditi.

Kostić

#43
taj rad. zxr je kod mene dveipo godine, kod zokija je bio oko godinu dana, ko zna kad je uve¾en i jednostavno je za ne verovati da R motor sa fabrièkom kompresijom preðe 100 000 pa kontam da ga je onaj ko ga je podmladio vrteo sat al ga nije vraæao. kako god srbin æe da uradi sve ¹to mo¾e samo da ima za kajmak na æevapu mada na motoru lako mo¾e da se zameni cajger bez mana kao recimo viperov. ono je vrh majstorije... plus kad sam kupio motor grane su bile ko iz fabrike. nit plave od pregrevanja nit trun rðe. al sam ih ja lepo zarðo ispod zdve zime :(

Joker

Naslov teme kao Blic da otvaram! :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]

Ja vi¹e i ne znam o èemu je tema... :o ;D

dzimika