Glavni meni

Centriranje i pletenje toèkova u Novom Sadu

Započeo Slaninar, 28 Oktobar, 2018, 15:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Da ponovim, kako ne bi bilo zabune - ¾ao mi je, ali tako je, do daljnjeg:

Brza po¹ta?
Na ¾alost, do daljnjeg nisam u moguænosti raditi sa kuririma - nemam svoj auto, plus radim samo popodne, tako da vijanje sa kuririma uzima previ¹e vremena i ¾ivaca. Kao ¹to sam rekao, ideja je da pomognem kolegama i za sada je ovo najvi¹e ¹to sam spreman izaæi u susret.

Edit:
Cena je izmenjena - na 3.000.

Jer sam 'alava stoka i Bentley je star veæ skoro dve godine, pa valja kupit' novi!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Slaninar

#42
Citat: Laziæ poslato 27 Jul, 2019, 03:28
A euro nikad ni¾i... :P

PatriJote plaæaju Bentli u dinarima! Sa sve PolaDajVuèiæu-om!  :)

Edit:
Ne isplati mi se raditi za manje - zbog vremena koje se u proseku utro¹i.
Vi¹e volim ovako, pa ako sve ide lepo i glatko (¹to èesto nije sluèaj, iz razlièitih razloga), da naplatim manje, nego da "pojedem govno", pa potro¹im 10ak sati... Nije ni ovo neka garancija za najgore sluèajeve, ali je bolje.

Moto toèkove radim iskljuèivo jer znam da mogu re¹iti ljudima problem, a nemam koga drugog preporuèiti iz kom¹iluka. Svi oti¹li za Njemaæku.
Ta¾i dosta vi¹e vremena i strpljenja od toèkova za bajseve (koji isto tra¾e vremena i strpljenja). Promeri ¾bica i nipli èe¹æe budu "egzotièni", ¹to komplikuje raèunanje, nabavku delova & kljuèeva za centriranje...
Raèunam da bi "odjeb" ("ako ba¹ mora¹ to donositi kod mene") cena bila oko 50 evra po toèku. Ovo je i dalje, barem za mene, niska cena za ulo¾eno vreme i trud.
Sve ¹to znam sam postavio na svoj sajt i YouTube kanal - tehnièki mo¾e to svako, nije nikakva tajna, nikakva nauka, ali iz nekog razloga, velika veæina ne ¾eli ulo¾iti  potrebno vreme i trud da se nauèi, nave¾ba i, ¹to je najva¾nije, uradi posao kako treba.
Uz puno "sakrivanja znanja" - mada se meni taj strah pokazao sasvim neosnovanim, barem kod nas. Obradujem se kad vidim da neko hoæe da "ukrade zanat", nauèi i krene da radi. Posla ima koliko voli¹!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Joj bre paljevino na¹a... :-* [srce] ;D

Kome je skupo 50e za oba toèka slobodno mo¾e sam da se zeza... ;D


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 27 Jul, 2019, 13:30
Joj bre paljevino na¹a... :-* [srce] ;D

Kome je skupo 50e za oba toèka slobodno mo¾e sam da se zeza... ;D



Meni je skupo, tj. puno mi je to novca - radim za srpsku platu, jebiga.  :(
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic