Glavni meni

Philip Island 2018

Započeo zVuk, 26 Oktobar, 2018, 09:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zozon

   Licno mislim da Zarko nije trebalo da se izvinjava, Markez je naleteo na njega il' ga nije video il' ga je boleo djoka za Zarka! Markez je poceo da pravi sranja koja mu nisu potrebna.
  I dalje ne odobravam mrznju i nazive tipa "slinavko", " kreveljko" itd.  Ako ovako nastavimo za par godina ce se na forumu zakazivati tuce navijaca umesto voznji i druzenja.

®or¾

Iseko ga mali ko repu i da budala je ¹to je i¹ao da se izvinjava,Markez je vozio kao i uvek tuki ga boli za ostale na stazi on vozi kao da je sam

zagadjenje

Pa da li se MM "vratio" na idealnu ili je jednostavno izabrao takvu putanju koja mu je u trenutku odgovarala kako bi se najbolje izborio za ulazak u krivinu koja predstoji i kako bi imao ¹anse da pretekne nekog od vozaèa isored njega kasnije. Kao ¹to su mnoogi uradili na istoj toj trci vi¹e puta. Trka je jbg! Zarko je jednostavno trebao vi¹e da pazi i koèi, bio je preagresivan i pre ovog incidenta i to je to. MM je zajedno za Milnerom zaobi¹a sporijeg vozaèa na stazi, Zarka, i postavljao se na putanju. A bio je vi¹e od du¾ine motocikla ispred Zarka. Nije da je pao s Marsa tu, niti je naglo promenio pravac kretanja. A ako ga je ono iznenadilo, onda bi trebao da se penzioni¹e odmah.
Preterujete sa pljuvanjem po MM bez ikakvog razloga.
Ne da je deda bio na mestu Markeza, nego da su mesta u ovom incidentu bila obrnuta, ba¹ me zanima da li biste krivili Zarka ili Markeza.

A da li je trebao da se izvini ili ne... Pa ono, i mo¾e i ne mora ¹to bi rekli.
Tjuning bud¾ing

mi¹ko_kolo



Citat: zagadjenje poslato 29 Oktobar, 2018, 09:45
A da li je trebao da se izvini ili ne... Pa ono, i mo¾e i ne mora ¹to bi rekli.
О томе се и ради, уопште није морао да му се извињава. Коме се Маркез извињавао после Аргентине? Направио хаос на стази због свог ега и сви морају да га трпе?!

zagadjenje

Pa dobro, èemu onda pljuvanje MM ¹to mu se Zarko izvinio? Niko ga nije terao i ba¹ ba¹ èisto sumnjam da mu se dodvoravao. Zarko nikako ne deluje kao takav lik.
Tjuning bud¾ing

®or¾

Ma jok,nema potrebe pljuvati po Markezu i meni to nije cilj,mali bi da nije morao da odustane opet bio prvi.Najbolji je trenutno i æao ali da je nepa¾ljiv prema drugim vozaèima ,nepa¾ljiv je.Vinjales je odvezao fantastiènu trku i mislim da ga ovi ne bi stigli ni za deset krugova,a ne za pet,to ¹to su malo smanjili razliku je iskljuèivo zato ¹to je Vinjak dozirao,kraj trke onako kako njemu odgovara,da je zavr¹i bez ikakvih problema

mi¹ko_kolo

А ко је пљувао Маркеза?! Ја нисам. Где си прочитао да сам га пљувао?!  У томе и јесте фора, ја сам писао о Зарку а ви сте видели Маркеза. Ваше пројекције су увек усмерене у одбрану његовог лика и дела, чак и кад нема никакве потребе за тим.

zagadjenje

Pa nazivati nekoga pogrdnim imenima, bar prema mom mi¹ljenju, i nije neko izrazavanje dostojanstva, u najmanju ruku. Ili bar uzdr¾anosti. A MM se pljuje non stop na ovom forumu.
Nisam njegov navijaè, èak vi¹e gotivim ludog Zarka. I jo¹ neke druge....

A Vinjales je pokidao!! Ba¹ mi je drago ¹to je pobedio, treba mu to i te kako. Nadam se da æe mu ovo dati krila da u nastavku ove i sl sezoni ne posustaje!
Tjuning bud¾ing


Hurricane

AUTOMOTO 26.06.2017 | 12:16 > 12:18
Rosi: Zarko ne razume kako se pretièe


zVuk

Citat: mi¹ko_kolo poslato 29 Oktobar, 2018, 09:50


Коме се Маркез извињавао после Аргентине?

...rosiju....nego rosi pustio ucia na njega...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mi¹ko_kolo

Поредиш неупоредиво. Требало је да се извини јавно свим возачима, Дорни, ФИА и свима нама који пратимо Мото ГП, што је био онакво безобзирно, безобразно и беспризорно дерле, које је прекршило сва могућа правила стазе, тркања и колегијалности. Од гурања мотора пре старта, вожње у суппротном смеру, непоштовања судијских наређења, директног залетања у више возача током трке, директне криице за Росијев пад...

zVuk

...ne poredim ja nista, samo ti odgovaram na pitanje koje si postavio....a za sve te prekrsaje koje si naveo je kaznjen....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Pravilo je ako je on ispred on bira putanju, na vozacu iza je da vodi racuna ako on krene da se vraca, retrovizora nema. Zarko je kriv i sreca da niko nije najebao ozbiljno, kontakt je izgledao jezivo!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mi¹ko_kolo

Citat: zVuk poslato 29 Oktobar, 2018, 19:58
...ne poredim ja nista, samo ti odgovaram na pitanje koje si postavio....a za sve te prekrsaje koje si naveo je kaznjen....
Упоредио си његово "извињавање" са Зарковим.
Како и колико је кажњен? Додали му 30 секунди на крају трке. После онакве будалаштине, коме се све усрао у трку, требало је да га казне бар једном трком паузе. А пошто волите цитате, ево шта су рекли неки који су се малко више од нас тркали у животу. https://www.autosport.com/motogp/news/135280/exmotogp-riders-slam-marquez-lack-of-respect

zVuk

.....brate....tvoje pitanje je glasilo :"Kome se Markez izvinjavao posle Argentine?"....moj odgovor na to je par postova iznad.....nikakvo poredjenje bilo koga/cega sa bilo kim/cime....prosto, odgovor na pitanje....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

sasafilipovic

Ma nije problem sto je on oborio u toj krivini Rosija, problem je stigao Rosija iako je imao kaznu prolazak kroz boks. To najvi¹e boli.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

mi¹ko_kolo

Како да не. Ај'не тандрљај без везе.

Lazic

Sa¹a je danas dobio pola dnevnice sa slu¾benog putovanja 75 dinara pa je malo euforièan... ;D