Glavni meni

Suzuki GSXF 750

Započeo Strale91, 14 Septembar, 2018, 17:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

Meni ¹tenara na ovim fotkama izgleda do jaja

perlx

Citat: Gavrolini poslato 20 Septembar, 2018, 15:36
A na zimu i stenara ide u ovako nesto...znaci ne podrep nego veci deo repa baj baj...jbg necu posle moci da je prodam kosti ali sta da radim kad ne volim fabriku :)








Ako ces ovo praviti imas Turpijatech zamenu za zadnji deo sedista od mene.





Gavrolini

Ne znam da li ce mi trebati ali prihvatam :)

Hohštapler

Ova ¹tenara je do d¾a d¾a
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

feelgod

Fantazija, ali meni bi bilo zao :).

Gavrolini

Cega zao? Cove skinuo zadnje bocne plastike i fabricki podrep(jebeni podrep) i stavio malu stopaljku na fabricku onu policu

Gašpar

Uuuu al dobro izgleda ovo

Kostić

#47
ja nem prijatelje i nem problem sa tobom al ti sa mnom ima¹. ¾ao mi je ¹to sam ja seko repove na motorima dvaes godina pre tebe i ¹to tebe to boli toliko :-* :)

inaèe moto mi je od mladih dana ¾ivljenja da od ¹apèana i valjevaca ne kupujem motorna vozila a ni bicikle, mada sam dodu¹e umalo uzo talbot reli (raspali pe¾ov: ) iz valjeva, sreæa da nije imao originalne karburatore nego od keca pa sam odustao. mo¹ misliti kakav bi me maler potero s tim karburtorima po ko¹utnjaku... :)

Gavrolini

Jedini tvoj dodir sa motorima pre dvaes godina je bio taj sto si sa ivicnjaka gledao druge kako voze. Ili ajde ako gresim otvori svoju temu kao sto ima motoklasik. Daj nam fotke i iskustva sta si i kako to terao pre dvaes godina.  Cek cek pre dvaes godina velis, uh ja sam tad imao 14... Kontam da sam u to doba vec vozio i izmenjao vise motora nego ti tad i ako si ti tad imao koliko godina? 50? Ali opet mozda Gavra balavac prica gluposti pa daj da vidimo kako je to terala stara kajla. Jer i mene neki drugari pre 15ak godina naterase da odem da gledam derbi, pa ne pricam sad da sam pre 15 godina igrao u partizanu ili zvezdi.

ЯЭВОЛУТИОН

kosta...os ja da pricam ili ces ti ....nije meni tesko....kreno gavra da trpa i vidim krenos si da vrckas pa da ubrzam....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gavrolini poslato 21 Septembar, 2018, 14:29
Jedini tvoj dodir sa motorima pre dvaes godina je bio taj sto si sa ivicnjaka gledao druge kako voze. Ili ajde ako gresim otvori svoju temu kao sto ima motoklasik. Daj nam fotke i iskustva sta si i kako to terao pre dvaes godina.  Cek cek pre dvaes godina velis, uh ja sam tad imao 14... Kontam da sam u to doba vec vozio i izmenjao vise motora nego ti tad i ako si ti tad imao koliko godina? 50? Ali opet mozda Gavra balavac prica gluposti pa daj da vidimo kako je to terala stara kajla. Jer i mene neki drugari pre 15ak godina naterase da odem da gledam derbi, pa ne pricam sad da sam pre 15 godina igrao u partizanu ili zvezdi.


mada mora i gavra da razume....u neko tamo vreme je bilo tesko doci do bilo kakvog motoa....i mz je bio pojam za vecinu ljudi....pre dvadeset dakle pred bombardovanje je bilo vec dosta lakse....pa si ti imao mnogo srece...i i kod vas u kraju je 90% bilo divljaka....bez mame i tate....ako mi se zakunes da nikad nisi imao divljaka i da ga nisi nikada vozio, ja placam jagnje, prase i tri gajbe piva....ne moras ni u decu da se kunes verujem ti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Imao sam divljaka naravno. Ali mnogo kasnije. U onom periodu kad su muda velika a mozak mali. Istini za volju samo jednog ako ne racunamo cross motore koji nisu imali papire pa su upitnog porekla.  Da sam imao srece jesam, roditelji su mi bili u mogucnosti da kupe motor pre dvaes godina. Jer bilo bi glupo ocekivati da sa 14 godina zaradis sam za motor. Ali sam na primer ponosan na svog oca koji je '72. sa 19 godina zaradio sam sebi i kupio glanc novu cz175.  Mozda sad taj motor zvuci smesno ali tad je itekako bio pojam.

Gavrolini

Ja ne krijem nista ali ne izmisljam. Kao sto rekoh ne pricam da sam igrao u partizanu samo zato sto sam gledao jedan ili dva derbija.

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

El Jefe

Седамдесетих је могао да се заради  ЧЗ 175 радећи преко студентске током лета.
Друштво за заштиту од животиња

MIGE

brisem te iz prijatelja ako nemas podrep  [rofl]

jevta

Moglo je i osamdesetih.ali se  sada  oseæaju zdravstvene posledice toga