Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

krsta63

Koja li je kvota bila na kladionici

Major

Citat: mareskin poslato 08 Avgust, 2013, 15:36
Citat: pit poslato 08 Avgust, 2013, 15:19
I meni je delowao ko preko kurca da se bori....izwodio je kerefeke dok nije dobio po picci.

Godinama je nepobeðen, a veæ par godina se inati i izigrava primadonu u saradnji sa UFC. U svakom sluèaju mislim da nije ba¹ hteo da se ovako zavr¹i. Osim ako je mislio.


On je jedan od retkih likova koji ne izigrava primadonu i kome slava nije pomutila mozak.
Covek je skroz na mestu.
Pogledaj intervju (mislim da mu se smucilo da ga porede kako je najaci i kako svi hoce da se s njim bore za titulu).
UFC From All Angles: Anderson Silva

mareskin


Koliko pratim nije hteo da prihvati neke borbe, nije dolazio na konferencije za ¹tampu i promocije borbi itd. U tom smislu primadona.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Zato sto mu to nije najbitnije. On je otvorio svoju skolu i tu se vidi, a ne u ovom cirkusu ;)
Mislim volim ja UFC ali polako postaje sve vise da se napravi spektakl, a sve manje se obraca paznja na borbu.

mareskin

Citat: Major poslato 09 Avgust, 2013, 10:03
Zato sto mu to nije najbitnije. On je otvorio svoju skolu i tu se vidi, a ne u ovom cirkusu ;)
Mislim volim ja UFC ali polako postaje sve vise da se napravi spektakl, a sve manje se obraca paznja na borbu.


S obzirom da ne postoji jasan kriterijum za napredovanje i borbu za titulu oèigledno je sve u spektaklu. Oni borbe planiraju i ugovaraju prema tome koliko procenjuju da æe biti zanimljivo gledaocima. ©to je i logièno sa stanovi¹ta kompanije kojoj je cilj da ostvari profit kroz gledanost.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

ma jebes zbog glupost tj. novca i gledanosti je K1 propao i postao blago reèeno smje¹an,a kakve su borbe bile devedesetih a kakve sada!! kad su poèeli debile ubacivat u ring!! neuporedivo!!!
jin-jang



BOKYBOY



freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY


Ivicat


BOKYBOY

Citat: Ivicat poslato 20 Februar, 2015, 19:05
Boki, vezbas?

...pomalo...krav magu konkretno 8 godinica tek... ;)

Ivicat

Znaci da ti se sklanjam sa puta :D.
U Kg-u su bili treninzi (relativno) kratko. Ne mogu da prezalim sto je prestalo...

Verovatno si i ti bio ovde 2009.



eclipse4

Citat: BOKYBOY poslato 20 Februar, 2015, 18:53
;)

This is KRAV MAGA (Best of)

kako bi dobio on po ledja (a i svi ti ostali saulinini) u kafanskoj tuci da ne bi znali gde su....
da mu pridje neki nas domaci lokalni alkoholicar sav utrnut od vinjaka ima ga lupataj saulin tri dana al badava kad nista ne oseca  [rofl]

Ivicat

Dok smo trenirali, jedna od simulacija je bila kafanaska tuca (flase, case, piksle, stolice)...

eclipse4

i ja sam dugo trenirao i shvatio da nista bolje nema od stolice u glavu ;)

UFF


eclipse4

osuntavi ga na kratko dok ufatis dobru poziciju i gard a ako ih je vise da sto pre preskocis jednog i nadjes najkraci put do vrata ;)