Glavni meni

Tema za Fight

Započeo kissellii, 08 Mart, 2011, 11:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

ne sport, borilaèka ve¹tina...

vitez_koja

То сам мислио само сам лоше написао. ;)

MILJAN

Zapravo je k1 sport a mixed martial arts(MMA) je ve¹tina. ;) U startu je to bio SPORT ali kasnije su neki re¹ili da objedine sve ono ¹to je efikasno i napravi¹e MMA. Zabranjen je u :Connecticut New York, Vermont  i West Virginia.
Cave ab homine unius libri

sasafilipovic

pa ja sam i mislio na MMA i sve ono ¹to neki nazivaju uliènim tuèama

MILJAN

U startu je bio haos sa Cage figting. Nisu bile kategorije, nije bilo rukavica i sudije nisu prekidale dok neko ne padne u komu. Kasnije su morali da to preprave pa se danas kvalifikuje kao Sport. Tu se ume¹ala i UFC imenica.....Ali postoji i MMA kao fightin style. Upoznao sam te ljude i malo smo ve¾bali. MMA je ono ¹to je najefikasnije. ZAista ozbiljna kombinacija. Manje vi¹e nebitno za debatu ali poku¹aæu da naðem snimak.
Cave ab homine unius libri

sasafilipovic

Ali tako mrzim pesnièenje u MMA i sliènim... Nekako mi deluje suvi¹e prosto i imam utisak da su to neki amateri...
Ajd kad smo kod toba... ©ta je ¹ta, stalno se menjaju imena.
MMA, UFC...
©ta jo¹? I ko je od poznatijih u njima?

MILJAN

 Evo naðoh snimak:
a Kiai Master offers a 5000 dollar challenge that he can beat any MMA fighter. Too bad for him because his techniques doesn't affect the MMA fighter

Kiai Master vs MMA

Kad se skupe sve te kosooke ve¹tine, mo¾e da se pokupi od svega po malo. Ali ni jedna nije kompletna. Znam o èemu pi¹em jer sam majstor jedne takve. Kada majstor takve ve¹tine stane ispred MMA borca-nema ¹anse. Jedini respekt imam prema Jiu-Jitsu ve¹tini (posebno brazilskoj). Ovo ostalo je boranija.
Cave ab homine unius libri

sasafilipovic

E nemoj ovog cirkuzanta molim te, treba po¹tovati njegove godine :D

Mislio si kada jedan takav majstor stane ispred mma majstora? Nemoj da ispadne da svaka mma boranija mo¾e da pobedi nekog majstora borilaèke ve¹tine.
Jo¹ ne¹to, u MMA se stalno bore borci iz K1. Neki su za svaki respect. Pa i CroCap je delio nokaute nogama u MMA samo tako.


MILJAN

Citat: sasafilipovic poslato 09 Mart, 2011, 23:47
Ali tako mrzim pesnièenje u MMA i sliènim... Nekako mi deluje suvi¹e prosto i imam utisak da su to neki amateri...
Ajd kad smo kod toba... ©ta je ¹ta, stalno se menjaju imena.
MMA, UFC...
©ta jo¹? I ko je od poznatijih u njima?
Pa UFC je vi¹a kategorija ali neodvojiva od MMA. UFC je velika asocijaca koja menad¾eri¹e zapravo tu MMA fighting.
Cave ab homine unius libri

pit

              Po mom skromnom misljenju velike sanse  tu imaju rvaci i dzudisti koj imaju smilsa za ulicnu tucu tj srce.Naravno pored toga moraju i da ovladaju udarcima rukama i nogama .Mada je sve individualno i zavisi od pojedinca tj kako je nastrojen.

MILJAN

Citat: sasafilipovic poslato 10 Mart, 2011, 00:03
E nemoj ovog cirkuzanta molim te, treba po¹tovati njegove godine :D

Mislio si kada jedan takav majstor stane ispred mma majstora? Nemoj da ispadne da svaka mma boranija mo¾e da pobedi nekog majstora borilaèke ve¹tine.
Jo¹ ne¹to, u MMA se stalno bore borci iz K1. Neki su za svaki respect. Pa i CroCap je delio nokaute nogama u MMA samo tako.


Ma kako da nije.... Ubio je ovde  ;)....pod.,,, [doh]
Mirko 'Cro Cop' Filipovic vs Gabriel Gonzaga KO
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: sasafilipovic poslato 10 Mart, 2011, 00:03
E nemoj ovog cirkuzanta molim te, treba po¹tovati njegove godine :D

Mislio si kada jedan takav majstor stane ispred mma majstora? Nemoj da ispadne da svaka mma boranija mo¾e da pobedi nekog majstora borilaèke ve¹tine.
Jo¹ ne¹to, u MMA se stalno bore borci iz K1. Neki su za svaki respect. Pa i CroCap je delio nokaute nogama u MMA samo tako.



         Uze mi rec iz tastature.Procap je pravi primer za to.

pit

Citat: MILJAN poslato 10 Mart, 2011, 00:07
Citat: sasafilipovic poslato 10 Mart, 2011, 00:03
E nemoj ovog cirkuzanta molim te, treba po¹tovati njegove godine :D

Mislio si kada jedan takav majstor stane ispred mma majstora? Nemoj da ispadne da svaka mma boranija mo¾e da pobedi nekog majstora borilaèke ve¹tine.
Jo¹ ne¹to, u MMA se stalno bore borci iz K1. Neki su za svaki respect. Pa i CroCap je delio nokaute nogama u MMA samo tako.


Ma kako da nije.... Ubio je ovde  ;)....pod.,,, [doh]
Mirko 'Cro Cop' Filipovic vs Gabriel Gonzaga KO

        Zan klod Vandam bi ih sve odrao ...mislim na te mma borce.

sasafilipovic


E sjebao si me skroz... Pa koliko dugo izbegavam da gledam snimke sa polomljenim nogama i rukama i ti me namesti samo tako... Uhhhh


serbduck



  Obriso mu je osnovnu skolu iz glave... [neampojma]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck



  Miljane jesi li mislio na Princa i Jubanka kad si pominjao dobre boksere?

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

MILJAN

Citat: sasafilipovic poslato 10 Mart, 2011, 00:11

E sjebao si me skroz... Pa koliko dugo izbegavam da gledam snimke sa polomljenim nogama i rukama i ti me namesti samo tako... Uhhhh


E cvrccc...  [yahoo]
©alu na stranu.... Ovaj meè sam komentarisao na x3m televiziji..... Ako se pogleda ceo meè biæe jasno da je mirko u¹ao "èist" a Gonzaga pod jakim doping (ima èovek dobre sponzore pa i vezu). Mirko, bez sponzora......  POsle 3 minuta UFC borbe, noprmalno je da se celo telo poène znoji.... Mirko znojav...Gonzaga ni trunka znoja... Meè ide dalje... Gonzaga odmoran kao prvog sekunda a Mirko se umara i pravi gre¹ku..... Gonzaga skaèe po ringu kao da borbe nije ni bilo...Nije èak ni zadihan... Ko zna ¹ta je kreatinin i kako doping deluje na sve to- znaæe odmah o èemu pi¹em ;)
Cave ab homine unius libri

Gavrolini

ima trenutno MMA i na areni i na eurosport2...

MILJAN

Citat: serbduck poslato 10 Mart, 2011, 00:17


 Miljane jesi li mislio na Princa i Jubanka kad si pominjao dobre boksere?


Konaèno neko da se ipak razume u ovo  [thumb_up] .... Tako je majstore. Najbr¾i u telu (najbolji u pojasu) su bili i ta dvojica borca sa problemom ega. Princa je odlemao jedan nezgodni meksikanac  ;D a Jubanaka jedan Irac (inaèe policajac po profesiji). To su bili njihovi prvi padovi a posle je krenulo na dole...

Citat: Gavrolini poslato 10 Mart, 2011, 00:21
ima trenutno MMA i na areni i na eurosport2...
Pratim i kucam ;)
Cave ab homine unius libri

Gavrolini

ovo sa arene sam gledao  kad je bilo uzivo...sad gledam ovo na ES2...smorise