Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

feelgod


Hurricane


Nensy_90

Kako bi volela da vas vidim sve na okupu....pratim temu,  pa se ogla¹avam kad budem znala plan i program ... :)
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

FANTOM


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

Smatram da Lazic treba da se uozbilji I sve utanaci posto je on sam pokrenuo temu I sve oko rodjendana

Lazic

Mogu Ljilja ili Mi¹a da jave koje im vreme najvi¹e odgovara, ali mislim da bi sastanak kod milion ru¾a mogao da bude oko 11... :D Ostali, ko kad stigne... ;D

viper

Citat: dzimika poslato 12 Septembar, 2018, 10:18
Smatram da Lazic treba da se uozbilji I sve utanaci posto je on sam pokrenuo temu I sve oko rodjendana

Lazic da se uozbilji, jel nas ti to zezas :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

rboban

Citat: Hurricane poslato 11 Septembar, 2018, 16:50
Ako ces preko obrenovca, nadjemo se kod Ade tu neka ekipa iz tog pravca pa teramo zajedno

Pridruzujem se i ja iz tog pravca...
Ride It Like You Stole It

Hurricane

Moze, skupimo se prvo kod Klempa na Adi pa inda picimo do zilion ruza sa ostalima da se nadjemo  [thumb_up]

Kostić

kod op¹tine moje sve je raskopano i stalno menjaju promet mo¾e da se desi da bude zatvoreno. najbolje vam je didete obrenovaèkim na ¾eleznik pa pored alje pa kod dmba pravo na ru¾e a i najbr¾e je (200+ : )

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Hurricane

ma idemo ibarskom do Orlovaèe i tu onda 200 na obilaznici za zilion ru¾a

Gavrolini

Ja mogu iz Sapca da krenem tek u 13h(radim do 12h) Bobane ako ti odgovara to vreme da se nadjemo u Obrenovcu ti javi.

Kostić

mo¾e¹ i tako al ih vuèe¹ kroz gomilu semafora i saobraæaj, a onako ima¹ jedan semafor za skretanje za ¾eleznik, drugi u ¾elezniku i to je to. biæe ti gu¾va na pevcu, ima kamera radar na mostiæu posle semafora u ¾arkovu pre groblja

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 12 Septembar, 2018, 13:31
Ja mogu iz Sapca da krenem tek u 13h(radim do 12h) Bobane ako ti odgovara to vreme da se nadjemo u Obrenovcu ti javi.
Treba ti plafon sat i to ako bude¹ davio... :D

Gavrolini

Znam ja koliko mi treba nego kazem pre koliko sati ne mogu da krenem.

balcan girl

ja cu veæ u petak da budem u bg :D a kad cu kod ljilje ne zavisi od meneeeee :D :D kad kaze dragana tad idemo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Prase organizuje ©eherezada (oksimoron), ali znajuæi nas mislim da æe nam trebati jo¹ mesa za ro¹tilj, hvala Q imamo gomilu ro¹tilj majstora, to æemo na licu mesta... Za piæe mislim da æemo upecati nekoga sa kolima (mo¾da to budem i ja) da kupi u nekom diskontu pa æemo se tamo raskusurati... To mislim na prvu turu... ;D O drugoj æemo da mislimo kad budemo spali na 5-6 piva... ;D