Glavni meni

8-mi MM roðendan, kod porodice Pei 29.09.2018...

Započeo Lazic, 22 Avgust, 2018, 14:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

prpa_zr

Sjajan dan..

Voznjica
Sjajno drustvo
Divni domacini
Kole odlican rostilj majstor

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

@njanja :o [rofl]

Elem, predobro proveden dan :D Misa i Ljilja stvarno predobri ljudi i domacini [srce] Voznjica mi legla super, pomirio se sa balkankom :-* cak i pozdavio sa gavrom [rofl] video veci dao manijacke druzine, ispricao se, najeo ko konj... vreme je proletelo... nema sta, da se ponavlja odmah sad bih krenuo ponovo :D Sto se slika tice ja jedva da sam upalio kameru :D Ali evo ovoga sto imam:










megaidiot

milina vas videti vesele. sledece okupljanje ne masim.

Gavrolini

Hvala Mi¹i i Ljilji , hvala i Lazicu jer kazubda je on sve "organizovao". Bio sam krace nego sto sam zeleo ali i to je bilo na misice s obzirom da sam u povratku zaspao na auto putu, trgao se kad je motor poceo da se uvrce, krenuo polako da usporavam da stanem u zutu traku i u tom momentu ne znam kako ali opet zaspim. Sledeca scena je sirena iza mene od kamiona i ja u levoj traci skoro na bankini. Tad sam definitivno stao sa strane. Popusio pljugu, malo se razbudio i nekako se dogegao kuci.  Ali ne vezano za to je bilo bas lepo. I daj ljudi da se skupljaju pare za Kostinu sa'ranu...nece onaj jos dugo.


bobbra


Hvala svima na lepom druzenju i drago mi je  sto sam imao priliku da vas licnom upoznam do sad sam vas znao samo po nadimcima na forumu.Misi i Ljilji hvala na gostoprimstvu.
Ja se vracam u svoju lozu odakle cu i dalje da uzivam u vasoj zajebanciji.


     
.

Pozdrav svim manijacima .

stilgar


FANTOM

    1979. Ja sam se odusevio sa motorom , ne vidja se to vise svaki dan .

megaidiot

Citat: Gavrolini poslato 29 Septembar, 2018, 23:05s obzirom da sam u povratku zaspao na auto putu, trgao se kad je motor poceo da se uvrce, krenuo polako da usporavam da stanem u zutu traku i u tom momentu ne znam kako ali opet zaspim. Sledeca scena je sirena iza mene od kamiona i ja u levoj traci skoro na bankini. Tad sam definitivno stao sa strane
lele :o
jednom sam imao slicnu situaciju i daj boze nikad vise.


Hattrick

Cuti dobro je ispalo, kako je moglo biti, nekada je sekunda dovoljna, nek ide u kurac. Pretekao si, to je najbitnije.  ;)

juga

Hvala svima, posebno Ljilji i MI¹i...iii vidimo se opet ako Bog da, uskoro!

El Jefe

Кавасаки је Флојдов, био је један такав код Сава Центра звани дебели. Мислим да га је годподин Флојд откупио.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

nemoj da se zajebava¹ ko æe posle da gaji temu o kostiæu :) tako je zrndaæ zaspo na dve glave pa razbio dr¾avnu ogradu i izgulio joj asfalt

laziæ je stigo kuæi ceo :)

mareskin

Hvala domaæinima na prvom mestu.
Drago mi je da sam vas sve video. Neke nisam ba¹ dugo.
I drago mi je da sam do¹ao motorom. Neskez mi je opet spasio i ovako prekratku sezonu.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

viper

Bilo odlièno,  mogli bi danas da ponovimo, svaka èast domaæinima ¹to su nas trpili😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

misa-pei

Mili i dragi Manijaci, nama je bilo divno. Vi ste bili pravi Manijaci, veseli, ¹a¹avi, prepuni samo pozitivne energije. Posebno me raduje ¹to su bili neki ljudi koje ne viðam èesto, a i neki kojima je ovo prvo Manijaèko dru¾enje. Hvala svima ¹to ste do¹li i ¹to ste pravi Manijaci. Nadam se da æemo se uskoro opet videti.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic