Glavni meni

(Mikro) KAMPERI

Započeo Gašpar, 16 Avgust, 2018, 12:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Nisam pametan. Mo¾da je agregat i 220V idealan spoj, samo onda fri¾ider neæe raditi u vo¾nji. To jedino menja stvari, mada jak posao, neæu iæi ja od lokacije do lokacije, pa da mi treba fri¾ider u pokretu.

Mislim da æe zahvaljujuæi Jevti iæi 220V svuda, jer je najlak¹e, a i najjeftinije re¹enje.

perlx


mrle

Citat: Ga¹par poslato 04 Septembar, 2018, 11:27
Nisam pametan. Mo¾da je agregat i 220V idealan spoj, samo onda fri¾ider neæe raditi u vo¾nji. To jedino menja stvari, mada jak posao, neæu iæi ja od lokacije do lokacije, pa da mi treba fri¾ider u pokretu.

Mislim da æe zahvaljujuæi Jevti iæi 220V svuda, jer je najlak¹e, a i najjeftinije re¹enje.

fri¾ider na plin.

jevta


Gašpar

Fri¾ideir na plin su glomazni, to ubija koncepciju. Ali Bo¾e moj, dr¾aæe hladnoæu ako ubacim 2-3 one smrznute patrone na putu do trke.

Ovo je spas za mali prostor https://www.kupujemprodajem.com/big-photo-59783131-1.htm




Lazic

Definitivno treba imati dovoljno godina da bi èovek shvatio ¹ta hoæe ova deca... ;D

Milo¹e, Ga¹a nije uop¹te planirao invertere u startu, nego kad se parkira u¹teka kombi u 220v... Jasno meni da mi bandera¹i èim èujemo vozilo i 220v odmah vidimo inverter/agregat... :D

Ga¹o, koliko god da je prznica Milo¹ vredi kao 3 proseèna Srbina, èuj 3, 13... :D

Milo¹e jebem mu mi¹a, mora¹ malo da uspori¹ jezik a ubrza¹ oèi i mozak... ;D



Deco moja... ;D

Gašpar

Marko Laziæ, èuveni borac za mir u svetu  ;D ;D ;D




jevta

Citat: Ga¹par poslato 04 Septembar, 2018, 12:52
Fri¾ideir na plin su glomazni, to ubija koncepciju. Ali Bo¾e moj, dr¾aæe hladnoæu ako ubacim 2-3 one smrznute patrone na putu do trke.

Ovo je spas za mali prostor https://www.kupujemprodajem.com/big-photo-59783131-1.htm





Preskupa dopuna plina.
Auto na plin i ima¹ uvek plin u rezervoaru,

Lazic

Kombi na plin tro¹i 20-40 litara, ne raèunajuæi fri¾ider/¹poret/peæ... :o ;D


Ga¹o, volim i ja tebe... :-* [srce] :-[

jevta

Doblo 1,2 tro¹i ispod 10 u gradu

Gašpar

Malo sam imao slobodnog vremena  :D Primer na putnièkom Kangoo-u.




Desni zid gledano od nazad


Levi zid gledano od nazad


Ceo pikap gledan od nazad


Ptièija perspektiva noæu


Ptièija perspektiva danju

PECA BMW

Kampere koje ja pravim imaju 12/24/220/gas/solar .
Punjenje akku dodatnog preko postojeceg alternatora moguce je i to se radi uz jedan mali uredjaj a prvenstveno sluzi da u voznji radi frizider . Ali detaljnije cu vam objasniti kad dodjem sa mora jer kuckam sa prokletog telefona
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: jevta poslato 04 Septembar, 2018, 15:42
Doblo 1,2 tro¹i ispod 10 u gradu
Ja sam mislio na normalan kombi... :)

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 04 Septembar, 2018, 13:19
Definitivno treba imati dovoljno godina da bi èovek shvatio ¹ta hoæe ova deca... ;D

Milo¹e, Ga¹a nije uop¹te planirao invertere u startu, nego kad se parkira u¹teka kombi u 220v... Jasno meni da mi bandera¹i èim èujemo vozilo i 220v odmah vidimo inverter/agregat... :D

Ga¹o, koliko god da je prznica Milo¹ vredi kao 3 proseèna Srbina, èuj 3, 13... :D

Milo¹e jebem mu mi¹a, mora¹ malo da uspori¹ jezik a ubrza¹ oèi i mozak... ;D

Deco moja... ;D

:-* Posle piva na prazan stomak postanem razdrazljiv jbg :)

jevta

Radna ma¹ina se uzima prema potrebama ,a ne hiru

ЯЭВОЛУТИОН

ja imam drugara koji godinama vozi trke po amerikama....imao je razne varijante da bi na kraju zavrsio na autobusu....a onda otkrovenje....prikolica adaptirana u garsonjeru-garazu-radionicu....razlog za to je praktican....napred fijoke se zakljucavaju, na rudi prikolice mu je montirana boca sa komprivonim vazduhom i monterka za gume, na krovu na rostilju su rezervne gume i tenda,pokriva ih solarni panel za punjenje akku,  a u prikolici je motor i odelo , kacige i alat, ima mesta za niz akumulatora koji omogucuju 24h rada radionice pod svetlom bez prikljucka el energije....sa strane je full size krevet na rasklapanje, a sa druge strane frizider...ima i mini sporet i tv i sat riciever.....u prikolici ima i 200 litara tank za vodu, koji puni samo kad ide negde gde nema prikljucak...narano i generator od 1600w.
prikolica je dobila primat na busom i kombijem jer je vuce nekim terenskim dzipom i po pustinji (kad vozi off) ....a parkira je u garazu kad je kuci...za kobi mu falilo 10 cm da udje a za autobus je placao parking gde su mu redovno lapali stvari.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

PECA BMW

Evo zavrsih jedan pa obecah slike :


















Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bogdan

travnjak u dnevnom boravku i spavanje u potkrovlju , pa prelepo  , mami na odmor i putovanje

MIGE


mali_zmaj

Jel standardni motor iza,ili neki jaèi...,koji uop¹te standardni idu??

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang