Glavni meni

Tehnicki pregled MARVOX

Započeo Joker, 24 Jul, 2018, 18:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: despic poslato 12 Maj, 2020, 23:35
Jebem ga usta debela nisam znao to.
Jbg ja sam mlad, 98e sam jurio starije ribe po parku...starije tipa 7 razred
te godine sam otisao u vojsku :))) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt

U pravu si uffe jbt
Pandur kad me vidi sa raspalom kanturinom sazali se i nece ni da me zaustavlja da proverava
Realno za ovih devet godina zaustavili su me dva puta bukvalno
Jedino zbog prelaska preko grane al to sad ko zna kad ce bude
Jbga zeznuh se a jos sam i stavio tarabu na oglase
Retard

pajche

evo danas je treci dan da ne radi sistem za izdavanje nalepnica na teritoriji cele Srbije. MUP kaze da ne znaju kako da poprave stvari. Morace da produze vazenje tehnickog, ali koliko ce tu sad biti peripetija videcemo

dzimika

Eto i posle registruj, jebu te za tvoje pare kako oni hoce, plus sto te jebu svake godine za neku izmenu da moras da menjas saobracajnu i taj fazon
kaze upisano vam je da imate dve osovine na motoru a vi nemate osovine, reko ajd mi reci na cemu se vrte tockovi onda

FANTOM

    Burazera pre dva dana odjebali na dva tehnicka pregleda . Na jednom mu rekli da stavi fabricki auspuh on stavio poslao slike sve moze oterao ostavio . Zovu ga posle 3 sata e ne moze bemas macije oko na nosacu tablice ... Ha degeni . Ok ode na drugi tehnicki isto kazu ostavi . Zovu posle sat ipo e ne moze zbog iste stvari a i bio si i u komsiluku pa nije moglo. Normalno nasisa ih kurcem .  Realno su debili motor mu je full fabrika i oni ga drkaju zbog macijeg oka na nosacu tablice koje fabricki ne postoji .
   Evo da prilozim i sliku s tim sti sad motor ima i fabricki auspuh


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt

Mene pustili sa ledovima kres barom i maglenkama
Samo kufer skinuo
Al moro sam da castim 1500

MIGE

Citat: FANTOM poslato 13 Maj, 2020, 15:07
   Burazera pre dva dana odjebali na dva tehnicka pregleda . Na jednom mu rekli da stavi fabricki auspuh on stavio poslao slike sve moze oterao ostavio . Zovu ga posle 3 sata e ne moze bemas macije oko na nosacu tablice ... Ha degeni . Ok ode na drugi tehnicki isto kazu ostavi . Zovu posle sat ipo e ne moze zbog iste stvari a i bio si i u komsiluku pa nije moglo. Normalno nasisa ih kurcem .  Realno su debili motor mu je full fabrika i oni ga drkaju zbog macijeg oka na nosacu tablice koje fabricki ne postoji .
   Evo da prilozim i sliku s tim sti sad motor ima i fabricki auspuh


pa kad nisi isao kod pravog coveka... ;)
gde si isao na tehnicki?

UFF

oce to kad si magarac pa registrujes  [rofl]

FANTOM

    Al u slucaju pada ili utldaris ti nekog ili on tebe prc svu stetu placas ti ili ako se pojave panduri llus sto nisi registrovan , ovako samo zbog toga mirna glava ...

dzimika

E vidis, nisi bas u pravu, cak i ako ti udaris motorom i ti si kriv deo stete osiguranje moze da potrazuje od tebe a pogotovo ako te jos i prekrsajno goni policija tj ako si napravio neki prekrsaj usput a nedaj boze da si jos nekog povredio u udesu a jebo si jeza ako imas imalo alkohola, onda ce da potrazuju celu sumu koju su isplatili ostecenom
Znaci to sto imas osiguranje te ne oslobadja placanja ako si ti kriv za udes

zVuk

 a jel mozes neregistrovan da naplatis stetu u "izvinin nisam te video" slucaju..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

Ne znam, to se nisam raspitivao ali mislim da ne jer nisi imao sta da trazis neregistrovan na ulici

Gašpar

Upravo je u tome poenta.

To je kao da ka¾e¹ - E budala si ¹to osigurava¹ stan, niko ne osigurava. A ja u stanu za 7 godina, èetiri poplave. I sve èetiri isplaæene od osiguranja.

A ima¹ ljude koji plaæaju uvek, pa im se ni¹ta ne dogodi.

DebeliZmaj

Citat: FANTOM poslato 14 Maj, 2020, 10:20
    Al u slucaju pada ili utldaris ti nekog ili on tebe prc svu stetu placas ti ili ako se pojave panduri llus sto nisi registrovan , ovako samo zbog toga mirna glava ...

tehnicki gledano neregistrovano vozilo ne sme da se parkiraa na javnoj povrsili, parkingu ili putu i
tehnicki komunalna policija moze da izda nalog za nosenje takvog motornog vozila sa javne povrsine
ili parking mesta.... bar sam ja tako razumeo...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Zakonski gledano neregistrovano vozilo ne bi trebalo da se vozi, nema tu samo tetki lek da odnesem i slicno
ko god vozi svestan je rizika, da li tebe neko udario ili ti njega u velikom si problemu, bas velikom, prvo sto iako nisi kriv da popijes kaznu za neregistrovano vozilo, zabrana plus sto mislim da neces dobiti nikvakvu odstetu od osiguranja iako nisi kriv

zVuk

jel moze da se nekako naplati osiguranje ako neosigurani napravi stetu osiguranom, s' obzirom da se osiguranje naplacuje od pocinioca stete..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

imaju neki fond za takve slucajeve i kada se ne zna pocinilqc ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Maj, 2020, 13:25
Citat: FANTOM poslato 14 Maj, 2020, 10:20
    Al u slucaju pada ili utldaris ti nekog ili on tebe prc svu stetu placas ti ili ako se pojave panduri llus sto nisi registrovan , ovako samo zbog toga mirna glava ...

tehnicki gledano neregistrovano vozilo ne sme da se parkiraa na javnoj povrsili, parkingu ili putu i
tehnicki komunalna policija moze da izda nalog za nosenje takvog motornog vozila sa javne povrsine
ili parking mesta.... bar sam ja tako razumeo...

Da i to ti daju rok od 24h za uklanjanje vozila, pre nego ¹to doðe pauk i odnese ga.

Citat: zVuk poslato 14 Maj, 2020, 14:39
jel moze da se nekako naplati osiguranje ako neosigurani napravi stetu osiguranom, s' obzirom da se osiguranje naplacuje od pocinioca stete..??

Da, ali posle vlasnika neregistrovanog vozila jure da plati. Ne znam taèno kako ide, ali ti svakako ¹tetu naplati¹ i to msm od svog osiguranja.

FANTOM

    Utvrdili smo znaci ko je magarac  [flashing] [rofl] [cheers]