Glavni meni

Piaggio liberty 125

Započeo Blaza, 23 Jul, 2018, 18:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 01 Avgust, 2018, 16:35
Opusteno bre...
Miki, omatorio si, mnogo si pomirljiv... ;D

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 01 Avgust, 2018, 19:48
Citat: CBRR1 poslato 01 Avgust, 2018, 16:35
Opusteno bre...
Miki, omatorio si, mnogo si pomirljiv... ;D

Cika Lazo, godine godine...

FANTOM

    Ja sam odavno skontao da sa Milosem ne treba raspravljati uopste od kad sam to skontao e totalno mi je ravno do Kosova .... E sad kad gledam kako se ljudi pecaju na njega smesno mi Uff-u je dokurcio i jos mnogima , Dachmen se upecao na viberu pa kad sam mu objasnio da treba totalno da ga iskulira onda Dachmen kreno da pise u viberu na grupi kao Milos meni bilo smesno. Cak i procitam dosta njegovih postova ovde na forumu . Usao sam i u viber grupu MM gde pise fazon 6 ljudi u krug dal su srali pisali , digli dasku nisu jao jutros je kisa , neki na bensedinima neki nisu ... I to trazio Dachmenu da me ubaci u grupu bilo mi dosadno na moru pa da bar nesto citam da se smejem zabavljam . Al posto sam se vratio u Bg pa ima desavanja, iz grupe cu verovatno izaci uskoro.  [rofl] . Da ne pricam o tome sto ne zna da zacuti kad treba nego bi se jos i raspravljao sa nekim ljudima sa kojim ne bi trebao da se raspravlja , al tastatura trpi sve.I imao bi svasta jos da dodam na temu budzing majstora al necu . Iovako ce se sad upaliti ko sijalica kroz par minuta jer ko sta radi non stop visi na forumu ko zivot da nema . 

Glava Dole

#63
MM tab je od milion iznad uvek upaljen kad sam pored racunara iz navike, jedini je forum koji aktivno pratim ;) Ovo ostalo nema potrebe da komentarisem... ko me voli voli me ko me mrzi boli me :)

I jos da dodam, upalio sam se ko sijalica jbg... kolko postova o moto-tematici ovde imam ja a kolko ti? Okej, razumem, ne interesuje te apsolutno nista sto se toga tice, ides kod majstora da ti zameni sijalicu i nemam nista protiv, nisi jedini, da smo svi isti svet bi bio dosadno mesto za stanovanje... al sta se onda drkas na mene? Zivi i pusti druge da umru il lupi ignore i nema problema ;) Opet vrtis istu pricu a taman sam pomislio da si malo smirio strasti. Ako upalim tv jednom u 100god logicno da promenim kanal koji me ne interesuje, ne zovem redakciju da se zalim ;) A sto se vibera tice... pa druze nisi se posrao samo po meni nego i po tim ostalim forumasima kolko ja vidim ;)

UFF


Lazic

Da ima¹ velikog ne bi ga voleo, a? :D :D :D

mkt

Ja glavi mogu da se zahvalim jer mi je pomogao par puta vezano za motor i struju
Volim da ga citam, ima jednu od jacih tema na forumu
Glava dole

CBRR1

Citat: Glava Dole poslato 02 Avgust, 2018, 00:09
MM tab je od milion iznad uvek upaljen kad sam pored racunara iz navike, jedini je forum koji aktivno pratim ;) Ovo ostalo nema potrebe da komentarisem... ko me voli voli me ko me mrzi boli me :)

I jos da dodam, upalio sam se ko sijalica jbg... kolko postova o moto-tematici ovde imam ja a kolko ti? Okej, razumem, ne interesuje te apsolutno nista sto se toga tice, ides kod majstora da ti zameni sijalicu i nemam nista protiv, nisi jedini, da smo svi isti svet bi bio dosadno mesto za stanovanje... al sta se onda drkas na mene? Zivi i pusti druge da umru il lupi ignore i nema problema ;) Opet vrtis istu pricu a taman sam pomislio da si malo smirio strasti. Ako upalim tv jednom u 100god logicno da promenim kanal koji me ne interesuje, ne zovem redakciju da se zalim ;) A sto se vibera tice... pa druze nisi se posrao samo po meni nego i po tim ostalim forumasima kolko ja vidim ;)



Vidi spustis loptu nekada, nemoras da se uve drzis price "demokratske filozofije" ja mogu ja hocu ko nece nemora itd itd...


Svrati na tezgu 212 Novi Beograd svakog dana na kafu slobodno kad si u BG-u...

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 02 Avgust, 2018, 17:08
Citat: Glava Dole poslato 02 Avgust, 2018, 00:09
MM tab je od milion iznad uvek upaljen kad sam pored racunara iz navike, jedini je forum koji aktivno pratim ;) Ovo ostalo nema potrebe da komentarisem... ko me voli voli me ko me mrzi boli me :)

I jos da dodam, upalio sam se ko sijalica jbg... kolko postova o moto-tematici ovde imam ja a kolko ti? Okej, razumem, ne interesuje te apsolutno nista sto se toga tice, ides kod majstora da ti zameni sijalicu i nemam nista protiv, nisi jedini, da smo svi isti svet bi bio dosadno mesto za stanovanje... al sta se onda drkas na mene? Zivi i pusti druge da umru il lupi ignore i nema problema ;) Opet vrtis istu pricu a taman sam pomislio da si malo smirio strasti. Ako upalim tv jednom u 100god logicno da promenim kanal koji me ne interesuje, ne zovem redakciju da se zalim ;) A sto se vibera tice... pa druze nisi se posrao samo po meni nego i po tim ostalim forumasima kolko ja vidim ;)



Vidi spustis loptu nekada, nemoras da se uve drzis price "demokratske filozofije" ja mogu ja hocu ko nece nemora itd itd...


Svrati na tezgu 212 Novi Beograd svakog dana na kafu slobodno kad si u BG-u...
kad dobijas one dajneze jakne od 10e?uzeo bih jos neku,ona me super sluzi  :)

CBRR1

Citat: MIGE poslato 02 Avgust, 2018, 17:16
Citat: CBRR1 poslato 02 Avgust, 2018, 17:08
Citat: Glava Dole poslato 02 Avgust, 2018, 00:09
MM tab je od milion iznad uvek upaljen kad sam pored racunara iz navike, jedini je forum koji aktivno pratim ;) Ovo ostalo nema potrebe da komentarisem... ko me voli voli me ko me mrzi boli me :)

I jos da dodam, upalio sam se ko sijalica jbg... kolko postova o moto-tematici ovde imam ja a kolko ti? Okej, razumem, ne interesuje te apsolutno nista sto se toga tice, ides kod majstora da ti zameni sijalicu i nemam nista protiv, nisi jedini, da smo svi isti svet bi bio dosadno mesto za stanovanje... al sta se onda drkas na mene? Zivi i pusti druge da umru il lupi ignore i nema problema ;) Opet vrtis istu pricu a taman sam pomislio da si malo smirio strasti. Ako upalim tv jednom u 100god logicno da promenim kanal koji me ne interesuje, ne zovem redakciju da se zalim ;) A sto se vibera tice... pa druze nisi se posrao samo po meni nego i po tim ostalim forumasima kolko ja vidim ;)





Vidi spustis loptu nekada, nemoras da se uve drzis price "demokratske filozofije" ja mogu ja hocu ko nece nemora itd itd...


Svrati na tezgu 212 Novi Beograd svakog dana na kafu slobodno kad si u BG-u...
kad dobijas one dajneze jakne od 10e?uzeo bih jos neku,ona me super sluzi  :)


E to je bila super ruka, nisi prvi koji ih hvali...

Lazic

Citat: CBRR1 poslato 02 Avgust, 2018, 17:08
Svrati na tezgu 212 Novi Beograd svakog dana na kafu slobodno kad si u BG-u...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

:-* [srce] [ljubav] [kralj] [klanjam_se] [srce]

CBRR1


Glava Dole

Citat: CBRR1 poslato 02 Avgust, 2018, 17:08
Vidi spustis loptu nekada, nemoras da se uve drzis price "demokratske filozofije" ja mogu ja hocu ko nece nemora itd itd...

Pa sta da kazem, ko ne procita moj roman od prvog do poslednjeg slova dobija batine?? [rofl] [rofl] [rofl]
Nikada se promeniti necu... probao sam al mi islo nije :) Pa ko me podnese- podnese i svaka mu cast :) Ne zovu me dzabe svi filozof :)

Citat: CBRR1 poslato 02 Avgust, 2018, 17:08
Svrati na tezgu 212 Novi Beograd svakog dana na kafu slobodno kad si u BG-u...

Ne znam dal smem, zajeBat sam samo preko tastature :)




Hattrick

Da ti pokaze nove Ruske kamionske gedore.  [rofl]

Glava Dole


FANTOM

    Nema sta on je napisao krsten pasus i onda je promenio posle poruku i dodao jos dva pasusa , a taman sam mislio da je odrastao.
    Uff-e volis malog ahahaha e nek ti je onda Lazic rekao  [rofl] [rofl] [thumb_up]
    CBRR1 : ha ha svrati na kafu ... ahahahaha a ispod tezge sacmara sa sitnim zrnom ili napunjena biberom  [rofl] [rofl] [rofl]  ahahahaha  [cheers]
   

UFF

fantome ni ti ni mali niste na forumu dovoljno dugo da znate za tezgu jbg (ili ne citate detaljno jera generalno novi clanovi nisu previse zainteresovani da citaju stare teme)

greska, jer to je riznica znanja i sustina foruma


hej sta ima novo?

KOGA BOLI KURAC STA JE NOVO KAD NI STARO NE ZNAS? :)

kad nekog upoznas prvi put prvo treba da saznas sta je BITNO pa onda sta je staro pa tek onda kad ti postane stari prijatelj da pitas sta ima novo, jer novo ne znaci uvek bolje a retko kad znaci vazno

FANTOM

   Na forumu sam od 2011. ako se dobro secam ... Boli me uvo i sta je novo i sta je staro . Citam sta mi je interesanto .Uglavnom kroz godine mogu da skontam da se sve manje okupljamo i druzimo . I da preko tastature lako mozemo da se zamerimo dok uzivo se uvek dosta dobro druzimo , ako izuzmem par ljudi .  [cheers]

Glava Dole

Sad sam kroz pretragu nasao... ma jes bas bi mi palo na pamet da citam 392-u stranu iz 2013-e, pa nisam bas toliko zaludan... a stare teme u sustini volim, samo na to nisam jos naletao... nisam jedini vidim koji se upecao gledajuci godinama unazad [rofl] [rofl] [rofl]

Nego, je l' priemtio neko da sjebasmo jos jednu temu? Alnaser nije spomenut vec 2 strane [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Glava Dole poslato 30 Jul, 2018, 16:09
Nista novo nisi rekao, a tek ne sto ima uopste veze sa ovim slucajem pa nek si ih uradio i milion. Mi smo ipak uz pomoc unimera ustanovili sta ga konkretno jebe, neki otpor u instalaciji.
Davac stopke otpada, ukljuci logiku... da je on ne bi mogao nikako da zavergla, ne bi uopste davao signal releju. Zbog njega moze samo il da radi il da ne radi a ovde je problem slabo verglanje(dakle glavni relej je aktiviran sto ipak ne znaci da "prenosi dovoljno struje", tj javlja se neki otpor.(to jesi uboo ranije i s tim se slazem, relej je vrlo moguc prolbem, uostalom vidi se na slici iznad da je zica nagorela).
Namotaji i regler mu za paljenje ne trebaju, posebno s obzirom da je spajao i kablovima na auto, a unimerom je ispitao napon u praznom hodu i pri verglanju i utvrdio da vuce premalo struje. Ovo ce proveriti kad ga bude startovao po punjenju.
Kakve veze automatski sauh ima sa verglanjem? To kao prvo, a kao drugo kad je automatski sauh skroz raskacen motor je pod sauhom a kako grejac u njemu zagreva... sta vec ima unutra, neku prosirljivu tecnost igla ispada lagano i zatvara sauh-diznu. Dakle struja do sauha nema veze sa hladnim startom. Ni konektor alterantora takodje ako je akumulator napunjen.
Ja nisam radio konkretno libertyija al u sustini skutera do sad najvise i jesam a sve je to na istu foru tako da sam sto se toga tice prilicno potkovan ;)

Ih bre majstore, ja da te ucim osnovnim stvarima :) :-*
(sace mi jebati sve po spisku... osecam [rofl] )



normalnog kad bacis u vodu cuje se buc a tu tom slucaju glup.....cudan oblik tela ...valjda..

samo sam naveo par stvari koje crkavaju na doticnom modelu.....a svaki model ima neki karakteristican zaplet.
u dedukciju moguceg kvara se moze krenuti iz neznanja ili sa predznanjem....posle gomile motora koristim ovo drugo....glupo mi da svaki put krenem iz pocetka...nemam vremena..
inace najcesci kvarovi na motorima su
-nema struje
-nema goriva

i varijacije na iste dve teme
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11