Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Naravno, jer onda AMSS i njihov centar za vje¹taèenje i 100 potvrda i testiranja neæe moæi da namakne lovu u bud¾et.
It's the ride that matters, not the bike…

DebeliZmaj

mozda zbog kubikaze...
realno imaces xyz magaraca koji ce umesto 1.8 ili 2.0 stavaljti 2.5 2.7 3.0 motore ... ;D
ovako broj motora mora se slaze i na tehnickom ga bas briga ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Pa? Veæi motor, vi¹e tro¹i, skuplje odr¾avanje, opet æe da zarade isto samo na PDVu...
It's the ride that matters, not the bike…

bucko


mrle

Citat: bucko poslato 02 Septembar, 2021, 10:05
A sta cemo mi sa elektro motorom u kolima

pazi kad je pljusak, da te ne pecne struja.


Ostavio danas Multiplu da se uradi tehnièki...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole


panthocrator

Bio sam danas na tehnickom BMW e91   proveravali su cep rezervoara ???????

despic

au brte sta napricaste, po tome ja nikad necu moci da vozim ni jedan auto osim nov...i to ako ga kupim na dan tehnickog
klasican divljak

dzimika


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

ka dburazu uzmem neki krsh za 1000e kao prvi auto .. jos toliko da ga sredim da prodje tehnicki .. hahaha
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Ako ovako ostane od 2022. auto ne sme da ima koroziju na sebi, moraju izduvni gasovi da budu u okviru odredjenih normi (katalizatori, dpf-ovi,...), na automobilu mora sve, ili skoro sve, da bude ispravno = 70% trenutno registrovanih vozila neæe moæi da prodje tehnièki pregled, veæ æe da ide pod presu. Po meni, malo verovatno da æe vladajuæa garnitura sebi da dozvoli takav luksuz.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

p\a vidi . za ovaj auto prvi neki krsiks ... posle videcemo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dragan

pritisak na gumama zazore vrata brisace sve su to gledali kad nisu mogli sta da mi nadju... dal je moguce?
samo vas posmatram...

JankoR

Kod nas u CG su odavno uveli red na tehnickim pregledima,. Sve sto ste naveli da je po novom kod vas ima par godina da je kod nas . Kamere , slikanja , ceste kontrole, vrlo cesto stane policija pored tehnickog i gledaju kakva su auta izasla. Jednom sam dosao sa puta pravo na tehnicki i vratili me da operem auto, prosli put da nastelujem rucnu jer se sila kocenja bas puno razlikovala. Sad ne navlace mak na konac bas totalno ali su uozbiljili pricu bas, Mora sve da radi, Cak su uradili jednu pedersku stvar skoro, moglo se doc na teh da ti pregledaju aututo i da ti kazu sto moras sredit pa polako na tenane e sad nema toga , nema probe  vec ulazis na liniju pa kom opanci kom obojci i ako nesto nije ok imas 72h da ispravis. Vucne kukke moraju bit demontazne ako nijesu nemoze se proc mora se skinut ali ateste ne traze. Ne maltretiraju ljude sa svijetlima ksenonima prskalicama ali svijetla moraju bit dobra ravnomjerna dobre visine  i usmjerenosti. Da li su upaljene lampice ili nisu  ne kontrolisu. Ne zakerju previse ni oko izduvnih ali vrate po nekoga sa vremena na vrijeme.
za motore uglavnom traze da se skinu koferi dok za nosace kofera, vjertobrane   ne pita niko. Ali sve mora da radi

dzimika

Nemam ja nista protiv da sve na autu funkcionise, kocnice, stakla, svetla, to je nesto na sta i ja obracam paznju da radi kako treba, ali problem je sto su poceli negde da zakeraju za gluposti, za stvari koje ni ne trebaju da interesuju njih na tehnickom i to sve jer su needukovani kako treba za posao koji rade

Glava Dole

pa logicno... vise nikom nije bitna cena, mislim jeste ali nekolicini onih koji su u manjini... sad je akcenat na tome dal ces proci ili ne, strategija bato... koga boli djoka dal je 1200 il 7200din, samo da ziv izadjes... isto vazi u svim sferama zivota... jebe te jako i duboko pa onda malo popusti i ti srecan... zaboravis na glavne probleme... plus dzimi...

dzimika

tako nekako ali realno i treba da nas jebu jer smo sami to dopustili tj previse su se opustili

ali nema veze