Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

#300
se¹æe¹ ti meni u auto na roðendanu :)

https://www.youtube.com/watch?v=buQxF0eIeXI

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hoh¹tapler poslato 22 Septembar, 2018, 08:49
Ma jok, samo voli da la¾e...
Tolko mu je tro¹io kad se vraæao iz kasarne, onda kad je istrèao 100m za 11sekundi... u èizmama... uzbrdo... na rukama...

dok je jednu jebo a druga mu pusila
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

jes istina ba¹ prekjuèe u ¾elezniku dole prema maki¹u be¹u dve i obe sam jebo izjednom :)


Hattrick

Citat: kosta66 poslato 22 Septembar, 2018, 11:26
... i obe sam jebo izjednom :)

Nego sta nego izjednom, neces valjda da se mucis da ga vadis za svaku posebno.  [rofl] [rofl] [rofl]

slave74

Interesuje me da li  tehnicki pregledi zezaju i pri produzenju registracije prikolice.
Dosad je uredno prolazila, cak i sa ceradom koju sam sam postavio..
Da li neko zna kako stvari stoje za te dodatke, posto u papirima pise da je otvoreni sanduk..

mrle


pajche

Danas odradio tehnicki po novom zakonu i preporuka za Tadica u Visnjickoj ulici u Beogradu, nisu cimali za crash barove da se skidaju

ЯЭВОЛУТИОН

neki su se razlabavili,,,a neki i dalje drkaju za sve...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pajche


slave74

Prikolica sa dodatom ceradom uredno prosla tehnicki, mada je ubrzo posle toga taj tehnicki pregled zatvoren.
Motor prosao tehnicki sa yoshimurom i ksenonima, ostalo je fabricko.

ЯЭВОЛУТИОН

nejgore od svega je sto se neki setaju po gradu i kao protestvuju protiv vlasti...da su energiju usresredili na stavku po stavku ili bi ova vlast radila kako treba ili je nebi bilo....
mi pokusavamo da srusimo kulu tako sto se deremo da vrh kule padne umesto da udaramo po temelju...znam da je vrh kule sjajan i visoko i kad padne ostaje skoro cela kula pa nemoras da zidas iz pocetka....ali ova kule se mora rusiti od temelja....previse gadnih ljudi cine armaturu da bi zadrzali i najmanje parce....u shut sve....dobri samo za nasipanje...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika


Gavrolini

Mi danas 7. put teramo nas caferacer na tehnièki. Ako ne prodje ni danas odustajemo i vozi se neregistrovan. Namontirali smo sve sto su trazili, fabrièke blatobrane,migavce,retrovizore,nosac tablice,stopaljku...u principu na prvi pogled deluje samo da je sediste preradjeno.

Ivicat


dzimika


ЯЭВОЛУТИОН

u petak otera decko na tehnici potpuno originalan motor i vrate ga.....dali mu udstampanu sliku kako treba da izgleda...momak nije sklon ekcesu pa doterao do mene motor da vidimo sta moze da se uradi....problem je nasto zato sto se irazliciti motori za razlicita trzista isto zovu i iz iste godine....a na internetu iskace uglavmon jedna varijanta dok je druga redja ...uglavnom dam mu motorad u kojem je te 1983 predstavljen taj motor i kad je odneo nekako ga pustise....tako da ako kupujete motor pazte da bude uobicajen...a kad kupite gpz750 koji se zove i z750gp onda obratite paznju da kupite i originalni  reklamni plakat jer ce vam zatrebati....
motori su prodavani iste godine a jedna je unitreck a drugi sa dva amortizera...isto se zovu i crvene su boje.....ali nesmes da stavis oklop i rep na svoj.....pa cak iako si kawasaki
https://classic-motorbikes.net/classic-bike-images/kawasaki-classic-motorcycles/kawasaki-gpz750-gallery/

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Prosli smo...ali kazu sledece godine nema sanse bice jo¹ strozije

ЯЭВОЛУТИОН

rekli su pre sedam godina da ce za dve biti bolje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Nije to toliko do dr¾ave koliko do idiota na tehnièkim koji su veæi katolici od pape... Ti me vi¹e videti neæe...