Glavni meni

stop svetlo ne radi trazim elektricara/majstora da resi problem

Započeo SSZGO, 14 Jul, 2018, 10:31

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jul, 2018, 22:54
Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2018, 17:32
Jo¹ neko da mi objasni da je bio glup ¹to nije platio nebo 6000e i ¹to je hteo da testira kineske ploèice... Dobro, mo¾da jeste bio glup sa ploèicama, to bi ja uradio, ali ipak zaraðujem cca 7000e manje od arapina, doðe logièno... :D
nemoj vise da ga branis....koji kurac kupuje auto koji ne moze da odrzava

Mislim da je ovde izrazen faktor kurcenja... Realno, vecina Srba bi postupila slicno, to vidis po tome sto svako ko ode u inostranstvo uzme kredit za kola da se kurci u domovini. Ne sporim da se tamo bolje zivi, ali ima vaznijih stvari od kola u zivotu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick


SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

friziderdzija

opet na slici nema sisa i dupeta...ccc, ni¹ta ti ovo ne valja

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jul, 2018, 22:54
Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2018, 17:32
Jo¹ neko da mi objasni da je bio glup ¹to nije platio nebo 6000e i ¹to je hteo da testira kineske ploèice... Dobro, mo¾da jeste bio glup sa ploèicama, to bi ja uradio, ali ipak zaraðujem cca 7000e manje od arapina, doðe logièno... :D
nemoj vise da ga branis....koji kurac kupuje auto koji ne moze da odrzava (isto vazi i za tebe )...ako ga je kupio zbog preprodaje onda je omasio drzavu gde je to pokusao....
Ma ne branim ga, ali da mi ovde tra¾e skoro celu platu za nebo na kolima, isto bi radio oho... A koliko znam, amortizacija za godinu dana vo¾nje Aston Martina ga je iza¹la vrlo malo...

Nego, dobre slike sa severa... :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 27 Jul, 2018, 09:44
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Jul, 2018, 22:54
Citat: Laziæ poslato 25 Jul, 2018, 17:32
Jo¹ neko da mi objasni da je bio glup ¹to nije platio nebo 6000e i ¹to je hteo da testira kineske ploèice... Dobro, mo¾da jeste bio glup sa ploèicama, to bi ja uradio, ali ipak zaraðujem cca 7000e manje od arapina, doðe logièno... :D
nemoj vise da ga branis....koji kurac kupuje auto koji ne moze da odrzava (isto vazi i za tebe )...ako ga je kupio zbog preprodaje onda je omasio drzavu gde je to pokusao....
Ma ne branim ga, ali da mi ovde tra¾e skoro celu platu za nebo na kolima, isto bi radio oho... A koliko znam, amortizacija za godinu dana vo¾nje Aston Martina ga je iza¹la vrlo malo...

Nego, dobre slike sa severa... :)
sto samo znaci da mu je plata mala za aston martina....sto nas vraca na pocetak mog komentara.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Mo¾e i tako da se gleda... :D Al' uz malu platu i malo oho lepka je imao normalno nebo na Astonu... :)

mali_zmaj

Ma nek ðira ¹ta hoæe,i lijepi ¹ta hoæe i èime hoæe....,al nek barem kad sa svojom platom doðe u Srbiju ode u ovla¹ten servis i rje¹ava stvari... Ako mu stiska za lovu,uskupit æemo,da se sredi ¹topka....  ;)

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Glava Dole

Ma za nebo ga razumem, ako drzi ko ga jebe... bolje da 6000e da na sponzoruse i provod nego da mu nalepe nebo samo drugim lepkom... al za kineske plocice vec ne mogu. Kad ja za 10 puta jeftiniji motor kao samofinansirajuci student od dzeparca mogu da iskesiram npr ~5000 za oridjidji ne kapiram sta on experimentise sa platom od 7-8K e... aj uzeo sam i ja sa alija al za kivija koji ima celih 9 konja, ovde original ne bih mogao da nadjem sve i da sam hteo... pa i zadnje bih smeo, vozio sam za prvu pomoc i sa lepljenim nesto kratko, al prednje se ne bih usudio da stavljam neproverene ni na mojih bednih 90 konja a kamoli na duplo vise... imao sam iskustvo da se odlepi feroda u voznji i kocnica propadne u patos odjednom, nece da proradi dok se ne nadruka bar 7-8 puta... sto je na 200+ previse vremena, a tad je i opterecenje najvece, samim tim i najveca sansa da otpadne. Estetski moze da bude u mad max fazonu al s tim vitalnim delovima koji direktno uticu na bezbednost cak ni kod mene nema zajebancije.
Vozio sam inace cak i potpuno bez prednje kocnice, ali pazljivo ko po jajima, sigurnije se osecam kad znam da je nema uopste nego da razmisljam dal cu da se oslonim na nju i da mi propadne iz cista mira pri velikoj brzini kad se najmanje nadam.

CBRR1

Citat: Glava Dole poslato 27 Jul, 2018, 14:40
Ma za nebo ga razumem, ako drzi ko ga jebe... bolje da 6000e da na sponzoruse i provod nego da mu nalepe nebo samo drugim lepkom... al za kineske plocice vec ne mogu. Kad ja za 10 puta jeftiniji motor kao samofinansirajuci student od dzeparca mogu da iskesiram npr ~5000 za oridjidji ne kapiram sta on experimentise sa platom od 7-8K e... aj uzeo sam i ja sa alija al za kivija koji ima celih 9 konja, ovde original ne bih mogao da nadjem sve i da sam hteo... pa i zadnje bih smeo, vozio sam za prvu pomoc i sa lepljenim nesto kratko, al prednje se ne bih usudio da stavljam neproverene ni na mojih bednih 90 konja a kamoli na duplo vise... imao sam iskustvo da se odlepi feroda u voznji i kocnica propadne u patos odjednom, nece da proradi dok se ne nadruka bar 7-8 puta... sto je na 200+ previse vremena, a tad je i opterecenje najvece, samim tim i najveca sansa da otpadne. Estetski moze da bude u mad max fazonu al s tim vitalnim delovima koji direktno uticu na bezbednost cak ni kod mene nema zajebancije.
Vozio sam inace cak i potpuno bez prednje kocnice, ali pazljivo ko po jajima, sigurnije se osecam kad znam da je nema uopste nego da razmisljam dal cu da se oslonim na nju i da mi propadne iz cista mira pri velikoj brzini kad se najmanje nadam.


kudfkvnklfhnkfjgorrfhfrghbfghbikgbik   lhgilhghorjhojrghojrghjorjghorj  rlgibhriogjorjkgfkgnfkirtfhgrwth hrthrthrth rhrhnihikjgikhegjknighjikjtjf gfgkkkgkgihihkgihjehbgujheighihgihighihghfgbjg fgjbgbjgnjhguihgiuheighiehgiehgiehgieggrtggthzhjzukuizjkjkzukzulzrulkfzulfzuk tzktukzukuzluzzruou6ozuiku zuiktituitzuietzujn rsdtzertzaeuzdtkzltduklz6uiuezigh fjru rzuusrtuzrtururturturujtjkdtzjtirtzururturwtu rturtusreurturtturzujrtuurtu  rturzururtrturturwtuzrtuurturtutzuwrurtrr tzrurewzrwtztzrturwuwrturturuwwwgbuibnbr6urtsuz rzururturduidtoizuokzukzrjmr67ie5uerue5iuetite5i tzuirduiriiz5eiet5iet5ie5uiwuw45zgtzbhubhjtntt kjtztzuiuzkzuikzuituietuitzuuitzn titezueuzrtuzutzuztzutzuuztzitzitzitziztitzitiii6 iiui6i6i6i6i7ii7iiitz56u65756756536536 u5u5647jzjndfuzzzzzzzzzzzzzzrtujdfujuuuuuuuuuuuuuuuuuuutzutndrturewwwwwwwwwwwwwwwurzujtzjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj tjtzjetzujezuitzeiwjhzetueztzbvhgfuhghihgihihighihgrihgsih

UFF


CBRR1


Glava Dole

Pa nije obavezno, nije ti uciteljica zadala domaci da obavezno procitas lektiru inace polaganje u avgustu :) Ja krace n'umem da iskazem sve sto mi je u glavi jbg :)

CBRR1

Citat: Glava Dole poslato 27 Jul, 2018, 16:57
Pa nije obavezno, nije ti uciteljica zadala domaci da obavezno procitas lektiru inace polaganje u avgustu :) Ja krace n'umem da iskazem sve sto mi je u glavi jbg :)


Pa pazi ovako:




hjijbniktghhjotjhdtfghd ogjoprjhhlglglhèhèjkhkfmnbkgkg nmhkhkhklglfgpfogmgktofjfjf fkkgolholgpdkjdjgddgg kxfjjdgpj¹gkæsjdjghojsdhhreh h

hdjhojodfmheeeeeeeeeeeee xkocccèèèèèèèfbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb njooooooooooooooooooooooopsdfp fbgdfhdshhdfhhjijbniktghhjotjhdtfghd ogjoprjhhlglglhèhèjkhkfmnbkgkg nmhkhkhklglfgpfogmgktofjfjf fkkgolholgpdkjdjgddgg kxfjjdgpj¹gkæsjdjghojsdhhreh h

hdjhojodfmheeeeeeeeeeeee xkocccèèèèèèèfbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb njooooooooooooooooooooooopsdfp fbgdfhdshhdfhhjijbniktghhjotjhdtfghd ogjoprjhhlglglhèhèjkhkfmnbkgkg nmhkhkhklglfgpfogmgktofjfjf fkkgolholgpdkjdjgddgg kxfjjdgpj¹gkæsjdjghojsdhhreh h

hdjhojodfmheeeeeeeeeeeee xkocccèèèèèèèfbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb njooooooooooooooooooooooopsdfp fbgdfhdshhdfhhjijbniktghhjotjhdtfghd ogjoprjhhlglglhèhèjkhkfmnbkgkg nmhkhkhklglfgpfogmgktofjfjf fkkgolholgpdkjdjgddgg kxfjjdgpj¹gkæsjdjghojsdhhreh h

hdjhojodfmheeeeeeeeeeeee xkocccèèèèèèèfbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb njooooooooooooooooooooooopsdfp fbgdfhdshhdfh



u sustini to ti je to sto ti kazem...  ;D

Glava Dole

Ahaaa, super, znaci da samo tako nastavim :) 'fala na podrsci :)

gixxer

Ja mislim da Arapin ni nema problem sa stopaljkom,nego bacio ovde kosku,pa uziva kako se lozite

CBRR1

Citat: gixxer poslato 28 Jul, 2018, 12:57
Ja mislim da Arapin ni nema problem sa stopaljkom,nego bacio ovde kosku,pa uziva kako se lozite



Ma arapin misli da sad eto on nesto nama pokaze skupo  i mi kao secemo vene (ustvari neke od nas boli Q) ali ima i nekih koje ne boli pa se pecaju, onda arapin ima neku sebi samo znanu sadisfakciju a ova druga strana iz samo njima znanih razloga pate.... I tako u krug...

Lazic

Znam Arapina od pre nego ¹to je postao Arapin... Ne znam za¹to se bilo ko optereæuje bilo èijom platom i za¹to bi neko ko zaraðuje 7-8k meseèno morao da glumi ovcu za ¹i¹anje bilo kome... Ivan je jedan od osnivaèa MM, znao ga godinama pre na bljb, ne razumem kako bilo ko mo¾e da se primi na njegovo trolovanje, a pri tom, mnogi ga poznaju lièno mnogo du¾e nego ja, èak mu je Alja bio glavna logistika kad mu je prezupèio motor... Nek ne¹to plati i 2-3 puta skuplje samo zato ¹to ima veliku platu, nije neki greh, ali nije greh ni da sam popravi, ili oho lepkom, takoðe ni da mu neko popravi za d¾abe... Nego bre svi ljubomorni... ;D


@Busolovac:
Ne diraj mi bre dete, ima srca za sve nas...  :-*

CBRR1

@ Lazicu

Cek cek da se ogradim, pogresno ce me neko shvatiti, meni je Ivan krajnje gotivan u svakom smislu, covek sportista, voli da putuje zajebava se isti ukus motora, covek gura svoju pricu i to je to... Meni je ova druga polovina smesna sto se pecaju...  [kralj]