Glavni meni

"Jak" ispred tastature

Započeo MILJAN, 07 Mart, 2011, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: UFF poslato 01 Januar, 2012, 16:38
Ti bi njima dvojici naneno teske telesne pa bi ga najebo posle
A dedi bi verovatno slomio ruku ako hoces da mu uradis polugu a on se opire... i onda opet najebo


                      Gledao sam ovog veceg komunalca pre mesec dana kako je pokusao da otme cvece od jednog korpulentnijeg cetrdesetogodinjaka koji ga nije  jebo %.Pokusavao je da ga zagradi i spreci da ode, naravno guranja koje je primenio kod matorognije bilo.U medjuvremenu je ovaj drugi zvao policiju koja je dosla veoma brzo mozda 3-4 min i uhapsili ovog cvecara i naravno zalepilce mu krivicnu prijavu za ometanje sluzbenog  lica.Vrlo lako ima da dobije nekoliko meseci zatvora
                       U oba slucaja isprvocirao je ljude drskim ponasanjem .
                     

Kengur

Kakvi indijanci... Prvi su zapoceli sranje, komunalac ga je gurnuo prvi... Trebao je matori da ga raspori... Jeste da bi najebao...

Imam ortaka u komunalnoj, bas smo pricali o ulicnim prodavcima... Kaze mi da ih on tj njegova patrola opominju po par puta bez kazni... Kaze zao nam bre, sve to neka jad i beda, a moramo... Kaze da imaju dosta jake kontrole, mito ko uzme sjebao se...

bokilic

ma i taj cica mozda ima nekog ..oko za oko zub za zub..
sto takav seronja nenaleti na nekog sebi ravnog svojih godina pa neproba...
recimo,,evo na mene,ja sam malecak,malo okrugao,miran ko buva..
jes ono trenirao box za radnicki par godina i tako jjos neke sportove,nevolem nasilje al volim da se branim...
e bas bi voleo da mi tako naidje i da me uhvati za jeknu i da mi preti,
a nadam se da ce i sud videti po snimku da je prvi napao ovaj smrdljivko ili kako da nazovem nekog ko napada slabije od sebe...
ne smrdljivko neko pizdetina najobicnija..dabogda dobio od nekog sebi ravnog preko picke..
das mu uniformu on misli da je uhvatio boga za k...jebemli mu...
mrzim ovakvu nepravdu i nasilje..
brmmmm

UFF

Okurcili se jer ima 80 godina i perorez u ruci
Da je deda izvukao sekirce ili macetu i odmakao se korak od njih sa alatkom podignutom visoko iznad glave kurac bi imali muda da mu pridju

bokilic

MA KURCE SE na slabijima od sebe...nek napadne nekog sebi ravnog,,
to bi bilo ko kad bi ja tuko nekog klinca od 10godina,,ili tako nekog cilagera..
mog oca je tako jedan pajser napao na pijaci,opalio mu samar, nije klinac tu oko 26god,narkoman,to bilo pre 10godina,cale bolestan seceras ima rak prostate, izasao da se proseta polako kolima do pijace pa tamo ima svoje drustvo u kafancetu nekom, trazio narkic da mu cale da kljuceve od auta..naravno nije hteo,,
zvao me na mob,stigo sam za 3min,,ah,,,nije znao da taj neki brka sto neda kola ima sina..
joj majko,,ubio sam ga ko skota pre nego sto je milicija stigla..milicija je stigla posle,,kad sam ja intervenisao ,al zbog mene ne zbog napada na nekog brku..
ja i neki kamnic nebitno sad,ubismo ga ko ......malo onako....
E TO ISTO TREBA OVOM GNJIDI DA SE DESI...... ama bas isto ..e zato to nevolim...
brmmmm

Uncle Bob

Da ima pravde kao sto je nema posle ovog ovi junaci bi dobili nogu u dupe.Razumem ja da treba da postoji neki red i zakon ali ovo,bruka za njih i drzavu ako se ovo vise moze nazvati drzava jos samo da nam oporezuju vazduh.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

bokilic

mora pit da nam organizuje neko skupljanje na burek tamo,pa da nam svrati ovaj da nam popuje,nebunim se ni sam da budem,oba dvojica....moze i pogresno parkiranje...bas bi voleo da ih vidim :))
brmmmm

UFF

Pa ajde kod pita tamo da iznesemo neka sranja iz podruma i da porednjamo na trotoaru na kartonsku kutiju i cekamo :D
Postavimo nekog dedu da sedi pored kutije da ovi zagrizu prvo..

bokilic

pa evo vec sam se usro od straha da mi ne napisu prijavu.. evo tresem se ko prut .......  :P
jedino neznam dali ce ista ekipa da dodje ,,bas se od takve ekipe plasim...
brmmmm

UFF

Pa ko god da dodje
nasamaramo ih, sednemo na motore i pravac kuci
pit moze da snima, ne sme da ih bije da ga ne prepoznaju

Posle taj snimak ide na yt kao video response ovom sa dedom :D
postacemo slavni-bice najgledaniji video u 2012toj

bokilic

a nemoze,,,nas vise na dvojicu nejakih,,neeeeeeee,,,
jedan je dovoljan da nasamara takva dva pedercica :)
vis da nemogu ni cicu od 80god da savladaju.. bruke i sramote...
a sami traze kavgu,,
brmmmm

dzimika

da su bili normalni i cica bi bio normalniji
pre nekih mesec dana zaustavili se u zelezniku jer je bio parkiran kamion imleka dok je istovarao robu i stajao na stanici, njih trojca kao sakali, upalili rotaciju i umislili da su neki bitni, vozac samo izvadio papir izdat od grada da ima dozvolu da moze da parkira zbog istovara i odjebao ih :D

UFF

Meni komunalci u bulevaru rekli da mozes da istovaras sa tom potvrdom ali samo do 07h ujutru
Posle toga NE cak iako si dostavno vozilo i parkirao si ispred svoje frime

prpa_zr

Citat: UFF poslato 01 Januar, 2012, 20:06
Meni komunalci u bulevaru rekli da mozes da istovaras sa tom potvrdom ali samo do 07h ujutru
Posle toga NE cak iako si dostavno vozilo i parkirao si ispred svoje frime

ma kakvi.. pa jel skoro doneta presuda (ne seæam se koji je grad bio) lik je u pe¹aèkoj zoni kolima udario malo dete.. i oslobodili ga na sudu.. jer lik ima radnju tu negde u centru i mo¾e da priðe zbog dostave.. bez obzira ¹to je to predviðeno da se radi u odreðeno vreme.. ¹atro dete od 5 godina ne sme da prelazi samo .. mislim da je udaljenost bila nekih 20-tak metara.. iza¹ao iz svog dvori¹ta i posle par metara ga pokupi auto

MILJAN

Citat: UFF poslato 01 Januar, 2012, 20:06
Meni komunalci u bulevaru rekli da mozes da istovaras sa tom potvrdom ali samo do 07h ujutru
Posle toga NE cak iako si dostavno vozilo i parkirao si ispred svoje frime
Bio sam naèelnik tih slu¾bi ba i op¹tinske saobraæajne inspekcije... Evo kako: saobraæajni inspektor ne mo¾e da daje dozvolu za istovar npr. za ceo dan. Mora da odredi u kom periodu. I ne mo¾e da daje dozvolu pau¹alno, tj. bez taèno odreðene satnice.Meðutim, javlja se problem jer je dobavljaèi èestp ne mogu da znaju kada æe doæi do odredi¹ta...Nekada pre podne,,,nekada popodne ili uveèe-... A re¹enje npr. va¾i samo za pre podne od 8 do 10.... Ja sam davao takve instrukcije saobraæajnim inspektorima da budu fleksibilni i da omoguæe istovar u svako doba ali da se saobraæaj remeti u najmanjoj moguæoj meri.. Isto tako je i policija radila... Jednostavno od tih privrednih subjekata se ¾ivi.-..Ne treba ih seæi i onemoguæavati... Meðutim, to je individualna odluka i èesto u gradovima ljudima pi¹u kazne zbog dopreme robe iako su pa¾ljivo u¹li u zonu zabrane, nikome ne smetaju i brzo se pomere... Jednostavno nemaju sluha i to je jadno....
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

pre ce biti da mozga nemaju

lacky

Neiscrpna tema i diskusija za ovako ne¹to. Izgleda da je naveæi problem to sto smo kao nacija prgavi i tvrdoglavi i ¹to je poremeæen sistem vrednosti kod ljudi. Ne postoji piramida nego ko koga ima a svako ima nekog...veze-prijateljske,poznanièke,rodbinske i eto problema za sve. Uvek je lak¹e videti trn u tudjem oku nego balvan u svom.
Lacky

AndreyRR

Citat: lacky poslato 01 Januar, 2012, 22:57
Neiscrpna tema i diskusija za ovako ne¹to. Izgleda da je naveæi problem to sto smo kao nacija prgavi i tvrdoglavi i ¹to je poremeæen sistem vrednosti kod ljudi. Ne postoji piramida nego ko koga ima a svako ima nekog...veze-prijateljske,poznanièke,rodbinske i eto problema za sve. Uvek je lak¹e videti trn u tudjem oku nego balvan u svom.
evo ti + samo zato sto vozis sc28 :):)

ЯЭВОЛУТИОН

evo ti - samo zato sto vozis HONDU....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR