Glavni meni

Garmin Zumo 390 / 390lm

Započeo dr32, 21 Jun, 2018, 06:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

Za poèetak ima li ko,  koristi li ko, jeli ga je koristio ko?  Da èujem va¹a iskustva.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

doktor

Imam ga ja, koristim ga...
Solidan i robustan, lako se update-uju karte preko Garmin Express-a, kako na uredjaj, tako i na Base Camp, ujedno se update-uje i software.
Dosta je poboljsan u odnosu na prethodne generacije, mada mu ne manjka Garminovih ludorija...ko duze koristi Garmin, zna o cemu se radi.
Moze da se upari sa telefonom i komunikacijom...
Bikers work is never done!

dr32

Ja koristim Garmin evo 4tu sezonu i dalje  se pitam jel problem u meni ili u ovom skupom kr¹u od navigacije. Mislim sam ureðaj kao ureðaj je stabilan, u stajanju brzo preraèunava put, u pokretu i ne ba¹. Ali planeri puta, onda nazovi opcija krivudavih puteva, gde te sa glavnog puta uvede u naseljeno mesto zato ¹to je put definitivno krivudaviji, al zato ima i semafora isl. Pitam se dal su oni koji su ga pravili normalni. Na motor sigurno nisi nikad seli zato ¹to toliko suludosti jedan motorista ne bi istolerisao. Juèe me na putu od oko 180km vuklo nekih 100km po brdima gde su putevi ¹irine do 2 m i bez asvalta. Naravno da sam iskljuèio opciju takvih puteva, al ne poma¾e.
Trenutno sam na odmoru i bez kompa. Zna li neko gde da prebacim gpx mape da bi radile. Realno mogu samo na eksternu karticu, al ova navi to ne prepoznaje. Ima li neka app za komunikaciju garmina i androida?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy