Glavni meni

Protest na visoke cene goriva

Započeo Srkut87, 04 Jun, 2018, 20:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Boban_m

Kakva teatralna retorika. "Zato volim malinare jer imaju predstavnika". E mnogo su se ovajdili od toga.

misa-pei

Idealno je. Re¹i¹ (podmiti¹) predstavnika i pristaju na sve uslove. Dok objasne svojima da vi¹e nije moglo da se izvuèe od dr¾ave, da su se borili kao laFovi, ali ne vredi... Veæina dobije neku mrvicu za zamazivanje oèiju i mir do sledeæe berbe, najmanje. A i onda se ima argument kako su pro¹le godine uèinili i vi¹e nego ¹to se mo¾e, pa opet malo mazanja oèiju i tako u krug.

Predstavnike je lako slomiti. Novcem, pretnjom, batinama u mraku. Zna¹ koga da kinji¹. A kad svi stoje kao jedan, onda je te¹ko. Zato se uvek tra¾i "voða" da bi se lak¹e slomio otpor.
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

лакши и много опаснији начин је да се не блокира ништа, него да се гориво не купи рецимо седам дана и да сви нагрну на јавни превоз. после месец два друг вођа би се обесио из ината. наравоученије: ако некоме оћеш да утераш курац, немој да купиш ништа. ове блокирај шеме никад нису и никад неће да реше ништа


паметнија је ова усрана држава од народа

zVuk

...odstraniti nekog ko ima drugacije politicko uverenje je odlika sns, sps, kp i slicnih.....tako da ako ga banujete, niste nista bolji od njega i njegovih....niko vas ne tera da polemisete sa bilo kim na forumu,...vise uvreda i pretnji je upuceno perici, nego sto je perica uputio drugima....kad biste prestali odgovarati na njegove baljezgarije, verujem da bi se perica brzo smorio i prestao da baljezga....medjutim u ovom konkretnom slucaju, monsterbnt i Lazic su ga direktno prozvali i perica je na to odgovorio u svom stilu, a sada biste da ga banujete jer vam se ne svidja njegov nacin razmisljanja....jadno....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4

Citat: zVuk poslato 14 Jun, 2018, 06:17
politicko uverenje je odlika sns, sps, kp i slicnih...

KP= KupujemProdajem?

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

eclipse4


Slaninar

Citat: zVuk poslato 14 Jun, 2018, 06:17
...odstraniti nekog ko ima drugacije politicko uverenje je odlika sns, sps, kp i slicnih.....tako da ako ga banujete, niste nista bolji od njega i njegovih....niko vas ne tera da polemisete sa bilo kim na forumu,...vise uvreda i pretnji je upuceno perici, nego sto je perica uputio drugima....kad biste prestali odgovarati na njegove baljezgarije, verujem da bi se perica brzo smorio i prestao da baljezga....medjutim u ovom konkretnom slucaju, monsterbnt i Lazic su ga direktno prozvali i perica je na to odgovorio u svom stilu, a sada biste da ga banujete jer vam se ne svidja njegov nacin razmisljanja....jadno....

Potpis & plus, sem dela za KP.

U tom "mraènom dobu" je izve¹tavanje bilo puno objektivnije od vremena slobe i SNS-a, a bogami je i za vreme DS-a bilo dosta izvrtanja istine i autocenzure mnogih medija.

Ako se izuzme period istorijskog ne Rusima, kada je postojala objektivna opasnost da budemo progutani, kao njihova kolonija (poput Maðarske, Èe¹ke i sl.) - ¹to je objektivno bilo vanredno stanje, sloboda kritikovanja, pa i politièkog, je bila na vi¹em nivou nego sad. Partijski ljudi su ipak, velikom veæinom, bili ljudi sa moralnim kompasom i integritetom - i znanjem svog posla.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Slaninar poslato 14 Jun, 2018, 08:15

Potpis & plus, sem dela za KP.

U tom "mraènom dobu" je izve¹tavanje bilo puno objektivnije od vremena slobe i SNS-a, a bogami je i za vreme DS-a bilo dosta izvrtanja istine i autocenzure mnogih medija.



kako je moglo biti objektivnije, kad si informaciju mogao da saznas iskljucivo iz drzavnih medija....??..nego jesi li ti cuo nekad za goli otok i ko je tamo ziveo...??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 14 Jun, 2018, 08:31
Citat: Slaninar poslato 14 Jun, 2018, 08:15

Potpis & plus, sem dela za KP.

U tom "mraènom dobu" je izve¹tavanje bilo puno objektivnije od vremena slobe i SNS-a, a bogami je i za vreme DS-a bilo dosta izvrtanja istine i autocenzure mnogih medija.



kako je moglo biti objektivnije, kad si informaciju mogao da saznas iskljucivo iz drzavnih medija....??..nego jesi li ti cuo nekad za goli otok i ko je tamo ziveo...??

Moglo je biti objektivnije jer je ipak postojao neki moral, integritet.

Goli otok je bio iznuðen potez u tom istorijskom & geopolitièkom momentu i odnosu snaga. Alternativa je bila gora. Bilo je gre¹aka i svinjarija. Opet, ni pre ni posle toga, niko za obiènog èoveka nije napravio bolji sistem & zemlju, ne na ovim prostorima.

S obzirom na to kako narod bira otkad je dobio priliku, sve vi¹e sam uveren da pravo glasa nije za nas.
Milo¹eviæ (zaratili sa svim kom¹ijama, pokrao sve ¹to se moglo pokrasti iz zemlje) vs Ante Markoviæ (reforma privrede, prikljuèivanje savremenim tokovima tako da ne budemo na repu) - izabrali Milo¹eviæa.
Onda ga na jedvite jade "skinuli", tek kad je zapad upumpao gomilu para i svojih ljudi da to organizuju, a jedini koji je mogao pokupiti glasove veæine èak i posle 10 godina jebanja u mozak, je ¹untavi Ko¹tunica - koji je legalizmom po slobinim zakonima za¹titio sve koji su do tad krali i radili svinjarije.
Naredni biser je bio Tadiæ, sa pranjem & rehabilitacijom kvislinga, uz veæu kontrolu medija.
Posle, jo¹ lep¹i od lep¹eg, aktuelni, gospodar svemira. Èovek je dobio izbore. Glat. Prvi put, kad je grobar post'o predsednik, nisu imali ni ¹apu na medijima toliko kao danas. Ovaj narod je izabrao Tomu Nikoliæa da im bude predsednik.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nuadal85

Jedna od stvari koje cenim iz komunizma je goli otok. Lièno smatram da je sranje od sistema ali je imao fine cake. Imao je ne¹to kao finansijska policija u Austriji. Vozi¹ d¾ip od 50k eura, odakle? Radi¹ za 50k dinara a imas auto od 6 miliona? Dao ti drug, OK, idemo kod druga, odakle drugu 6miliona da pokloni.. Takoðe sam èuo da politièar nije smeo da ima prijatelje i da prima ikakve poklone od njih (Èeda i njegov auto na poklon) i sve to na otok. Molim lepo.

zVuk

Citat: Slaninar poslato 14 Jun, 2018, 08:43
Citat: zVuk poslato 14 Jun, 2018, 08:31
Citat: Slaninar poslato 14 Jun, 2018, 08:15

Potpis & plus, sem dela za KP.

U tom "mraènom dobu" je izve¹tavanje bilo puno objektivnije od vremena slobe i SNS-a, a bogami je i za vreme DS-a bilo dosta izvrtanja istine i autocenzure mnogih medija.



kako je moglo biti objektivnije, kad si informaciju mogao da saznas iskljucivo iz drzavnih medija....??..nego jesi li ti cuo nekad za goli otok i ko je tamo ziveo...??

Moglo je biti objektivnije jer je ipak postojao neki moral, integritet.

Goli otok je bio iznuðen potez u tom istorijskom & geopolitièkom momentu i odnosu snaga. Alternativa je bila gora. Bilo je gre¹aka i svinjarija. Opet, ni pre ni posle toga, niko za obiènog èoveka nije napravio bolji sistem & zemlju, ne na ovim prostorima.

S obzirom na to kako narod bira otkad je dobio priliku, sve vi¹e sam uveren da pravo glasa nije za nas.
Milo¹eviæ (zaratili sa svim kom¹ijama, pokrao sve ¹to se moglo pokrasti iz zemlje) vs Ante Markoviæ (reforma privrede, prikljuèivanje savremenim tokovima tako da ne budemo na repu) - izabrali Milo¹eviæa.
Onda ga na jedvite jade "skinuli", tek kad je zapad upumpao gomilu para i svojih ljudi da to organizuju, a jedini koji je mogao pokupiti glasove veæine èak i posle 10 godina jebanja u mozak, je ¹untavi Ko¹tunica - koji je legalizmom po slobinim zakonima za¹titio sve koji su do tad krali i radili svinjarije.
Naredni biser je bio Tadiæ, sa pranjem & rehabilitacijom kvislinga, uz veæu kontrolu medija.
Posle, jo¹ lep¹i od lep¹eg, aktuelni, gospodar svemira. Èovek je dobio izbore. Glat. Prvi put, kad je grobar post'o predsednik, nisu imali ni ¹apu na medijima toliko kao danas. Ovaj narod je izabrao Tomu Nikoliæa da im bude predsednik.  :)


...jeste da je obican covek ziveo najbolje za vreme tite, nego pricamo o ucutkivanju neistomisljenika....moj dedastric je bio na golom otoku, okrivljen za podrivanje suvereniteta i drzavnog integriteta, zbog neceg sto je rekao pijan u kafani,  a nije bio ni na koji nacin uticajna licnost cak ni u svom selu....ali neki titin bot ga je prijavio i naravno uhapsen je i osudjen bez ikakve istrage.....dovoljno je bilo da nekog prijavis vlastima da prica protiv tite i partije i taj bi bio uhapsen, bez obzira da li je stvarno pricao nesto ili ne....u tom smislu, razlike skoro i da nema...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Citat: zVuk poslato 14 Jun, 2018, 06:17
...odstraniti nekog ko ima drugacije politicko uverenje je odlika sns, sps, kp i slicnih.....tako da ako ga banujete, niste nista bolji od njega i njegovih....niko vas ne tera da polemisete sa bilo kim na forumu,...vise uvreda i pretnji je upuceno perici, nego sto je perica uputio drugima....kad biste prestali odgovarati na njegove baljezgarije, verujem da bi se perica brzo smorio i prestao da baljezga....medjutim u ovom konkretnom slucaju, monsterbnt i Lazic su ga direktno prozvali i perica je na to odgovorio u svom stilu, a sada biste da ga banujete jer vam se ne svidja njegov nacin razmisljanja....jadno....

Ja mu cak ni minus nisam dao, nit mu pominjao raditelje i psovao na bilo koji nacin... Da je botina, jeste. Ako mu je to uvreda, to me vec ne zanima. Ima pravo na svoje misljenje iako je kretensko. Samo nek malo recnik prilagodi civilizaciji. A vidim bas mu smeta ''nemacka propagandna masinerija''. E pa lepo je videti da mu smetamo posto jedino nas ne mogu da stave pod apsolutnu kontrolu. Eo popizdeli sto je blic imao live blog sa protesta.... Gurali nam ovog ''prebijenog'' da se uradi intervju i da ide na naslovnu, njihovi mediji nas prozivaju da radimo za nemacku obavestajnu sluzbu... Vuce ti si dovoljno mator da se setis Slobe... Cak ni on nije koristio takav recnik da se obraca narodu. Ni komunisti nisu toliko ugnjetavali ceo narod. Pa cak i ti vajni vucicevi clanovi partije zive kao govna ali to nikad nece priznati, vec ce to objasnjavati zlim delovanjem opozicije, stranih sila i nemacke propagandne masinerije... Pa gledam samo ''kolege'' sa pinka i studija B... Pored par veoma podobnih i zasluznih, vecina radi za jako bedne plate, nemaju zdravstveno, nemaju socijalno, cak ni tu jadnu platu nemaju redovnu, i svi ce da pricaju kako ''eto celoj drzavi je tesko, moramo se stisnuti dok se ne izborimno sa stranim zlocincima i domacim izdajnicima...''  E to je ekipa koja ce sve prijaviti za ''podrivanje drzavnog poretka'' i koja bi nas sve poslala na goli otok da zastiti svog velikog vodju...

Ne vredja ni njihov recnik, ni represija. Vredja toliko razilazenje sa realnoscu i odsustvo mozga...

Smrt SVIMA!!!!

stalker92

Nego Pero, je l mo¾e¹ da mi po¹alje¹ jedan taj sendviè, u èisto nauène svrhe? Mo¾da je to neki ba¹ kul sendviè, sa specijalnim premazima, kad ga pojede¹ otvore ti se sve èakre i poène¹ da vidi¹ svet kakav je zapravo a mi svi ovde ¾ivimo okovani jarmom zablude  [neampojma]

zVuk

Citat: monsterbnt poslato 14 Jun, 2018, 09:08
Citat: zVuk poslato 14 Jun, 2018, 06:17
...odstraniti nekog ko ima drugacije politicko uverenje je odlika sns, sps, kp i slicnih.....tako da ako ga banujete, niste nista bolji od njega i njegovih....niko vas ne tera da polemisete sa bilo kim na forumu,...vise uvreda i pretnji je upuceno perici, nego sto je perica uputio drugima....kad biste prestali odgovarati na njegove baljezgarije, verujem da bi se perica brzo smorio i prestao da baljezga....medjutim u ovom konkretnom slucaju, monsterbnt i Lazic su ga direktno prozvali i perica je na to odgovorio u svom stilu, a sada biste da ga banujete jer vam se ne svidja njegov nacin razmisljanja....jadno....

Ja mu cak ni minus nisam dao, nit mu pominjao raditelje i psovao na bilo koji nacin... Da je botina, jeste. Ako mu je to uvreda, to me vec ne zanima. Ima pravo na svoje misljenje iako je kretensko. Samo nek malo recnik prilagodi civilizaciji. A vidim bas mu smeta ''nemacka propagandna masinerija''. E pa lepo je videti da mu smetamo posto jedino nas ne mogu da stave pod apsolutnu kontrolu. Eo popizdeli sto je blic imao live blog sa protesta.... Gurali nam ovog ''prebijenog'' da se uradi intervju i da ide na naslovnu, njihovi mediji nas prozivaju da radimo za nemacku obavestajnu sluzbu... Vuce ti si dovoljno mator da se setis Slobe... Cak ni on nije koristio takav recnik da se obraca narodu. Ni komunisti nisu toliko ugnjetavali ceo narod. Pa cak i ti vajni vucicevi clanovi partije zive kao govna ali to nikad nece priznati, vec ce to objasnjavati zlim delovanjem opozicije, stranih sila i nemacke propagandne masinerije... Pa gledam samo ''kolege'' sa pinka i studija B... Pored par veoma podobnih i zasluznih, vecina radi za jako bedne plate, nemaju zdravstveno, nemaju socijalno, cak ni tu jadnu platu nemaju redovnu, i svi ce da pricaju kako ''eto celoj drzavi je tesko, moramo se stisnuti dok se ne izborimno sa stranim zlocincima i domacim izdajnicima...''  E to je ekipa koja ce sve prijaviti za ''podrivanje drzavnog poretka'' i koja bi nas sve poslala na goli otok da zastiti svog velikog vodju...

Ne vredja ni njihov recnik, ni represija. Vredja toliko razilazenje sa realnoscu i odsustvo mozga...



...napisao sam da si ga prozvao, ne psovao....a napisao sam i da su uvrede upucivane ka perici, a ne da si ih ti uputio....nego, nije mi jasno zasto te pogadja izraz "nemacka propagandna masinerija"...nemogu da komentarisem uredjivacku politiku blica, jer ni ne citam blic, ima vise izvestaja iz domacih rijalitija nego ozbiljnih vesti....

...sa ostatkom tvog pisanja se slazem u potpunosti...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Cak me ni ne vredja, samo mi je smesno sto mu je to najveci argument. Isti kao i nesi slini na sudu protiv NIN-a... Srecom pa sad nema vise golog otoka pa da za takvu kategorizaciju od strane moralno politicki podobnog stvorenja zaglavis robiju. Generalno su bez pravih argumenata, sve se svodi na zlu opoziciju, strane placenike i domace izdajnike.
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: zVuk poslato 14 Jun, 2018, 08:54
Citat: Slaninar poslato 14 Jun, 2018, 08:43
Citat: zVuk poslato 14 Jun, 2018, 08:31
Citat: Slaninar poslato 14 Jun, 2018, 08:15

Potpis & plus, sem dela za KP.

U tom "mraènom dobu" je izve¹tavanje bilo puno objektivnije od vremena slobe i SNS-a, a bogami je i za vreme DS-a bilo dosta izvrtanja istine i autocenzure mnogih medija.



kako je moglo biti objektivnije, kad si informaciju mogao da saznas iskljucivo iz drzavnih medija....??..nego jesi li ti cuo nekad za goli otok i ko je tamo ziveo...??

Moglo je biti objektivnije jer je ipak postojao neki moral, integritet.

Goli otok je bio iznuðen potez u tom istorijskom & geopolitièkom momentu i odnosu snaga. Alternativa je bila gora. Bilo je gre¹aka i svinjarija. Opet, ni pre ni posle toga, niko za obiènog èoveka nije napravio bolji sistem & zemlju, ne na ovim prostorima.

S obzirom na to kako narod bira otkad je dobio priliku, sve vi¹e sam uveren da pravo glasa nije za nas.
Milo¹eviæ (zaratili sa svim kom¹ijama, pokrao sve ¹to se moglo pokrasti iz zemlje) vs Ante Markoviæ (reforma privrede, prikljuèivanje savremenim tokovima tako da ne budemo na repu) - izabrali Milo¹eviæa.
Onda ga na jedvite jade "skinuli", tek kad je zapad upumpao gomilu para i svojih ljudi da to organizuju, a jedini koji je mogao pokupiti glasove veæine èak i posle 10 godina jebanja u mozak, je ¹untavi Ko¹tunica - koji je legalizmom po slobinim zakonima za¹titio sve koji su do tad krali i radili svinjarije.
Naredni biser je bio Tadiæ, sa pranjem & rehabilitacijom kvislinga, uz veæu kontrolu medija.
Posle, jo¹ lep¹i od lep¹eg, aktuelni, gospodar svemira. Èovek je dobio izbore. Glat. Prvi put, kad je grobar post'o predsednik, nisu imali ni ¹apu na medijima toliko kao danas. Ovaj narod je izabrao Tomu Nikoliæa da im bude predsednik.  :)


...jeste da je obican covek ziveo najbolje za vreme tite, nego pricamo o ucutkivanju neistomisljenika....moj dedastric je bio na golom otoku, okrivljen za podrivanje suvereniteta i drzavnog integriteta, zbog neceg sto je rekao pijan u kafani,  a nije bio ni na koji nacin uticajna licnost cak ni u svom selu....ali neki titin bot ga je prijavio i naravno uhapsen je i osudjen bez ikakve istrage.....dovoljno je bilo da nekog prijavis vlastima da prica protiv tite i partije i taj bi bio uhapsen, bez obzira da li je stvarno pricao nesto ili ne....u tom smislu, razlike skoro i da nema...

To je bilo u kratkom, kritiènom periodu. Ne¹to ¹to ljudi (namerno?) previðaju.

Uz to, koji narod je najvi¹e drukao prve kom¹ije? Posle kriva (samo & iskljuèivo) vlast, mi smo do jaja...


Poslato sa sokoæala mobilnoga, pomoæu prstiju...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

#178
http://www.dnevno.rs/info/srbija/116115/veliki-protest-vozaca-u-petak-cela-srbija-dolazi-u-beograd-a-evo-sta-novo-blokiraju-nezadovoljni-gradani-foto



https://www.a1info.net/policija-ga-opkolila-on-ih-snimao-policajac-mu-potvrdio-voda-nas-je-poslao-video/




E, da... Ka¾e Petar da sam ga pominjao, reèe zVuk da sam ga prozvao(Petra), sad pogledah svih 9 strana, samo sam ovo izjavio...

Citat: Laziæ poslato 08 Jun, 2018, 22:10
Nema one pièke da se javi...
Nije da mi je mnogo krivo ¹to se Petar prepoznao, al' imena niðe... :o ;D

Kanarinac

Citat: nuadal85 poslato 14 Jun, 2018, 08:48
Jedna od stvari koje cenim iz komunizma je goli otok. Lièno smatram da je sranje od sistema ali je imao fine cake. Imao je ne¹to kao finansijska policija u Austriji. Vozi¹ d¾ip od 50k eura, odakle? Radi¹ za 50k dinara a imas auto od 6 miliona? Dao ti drug, OK, idemo kod druga, odakle drugu 6miliona da pokloni.. Takoðe sam èuo da politièar nije smeo da ima prijatelje i da prima ikakve poklone od njih (Èeda i njegov auto na poklon) i sve to na otok. Molim lepo.
Izgleda da ne znas ko je i kako dospevao na Goli Otok. Tako da molim te, nemoj pisati ovakve stvari. Pola familije mi je bilo na Golom Otoku, cale se izvukao za dlaku da ne dospe tamo, a zamisli niti je bio politicar niti je imao para,a nije cak ni auto vozio...