Glavni meni

Yamaha YZF 1000 Thunderace

Započeo FANTOM, 28 Maj, 2018, 22:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

    Ne znam razgledam  [watching], k2 1000 ili cbr 954 sve zavisi od finansija a i ponude  [cheers]

FANTOM

    Posto je sediste puklo, a ja sam se neko vreme vozio tako nije mi smetalo , resio sam da presvucem sediste  [thumb_up]





FANTOM

    Dakle kako se zastiti od sokolovih ociju , kamera iz svih uglova . Dakle kako jedan posten mali covek radnik da kazemo moze na miru da se provoza kad dodje vikend i njegov slobodan dan . I bez stresa tu i tamo ocepi GAS  [djavo]


Glava Dole

Citat: FANTOM poslato 05 Maj, 2021, 18:19
    Motor je na prodaju tj bice oglasen iduce nedelje pa ako nekog interesuje od vas pravih muskarcina  [zvizdi] [bejzbolka] [watching]

pihhh kako mi se kockice ne poklapaju a sutra bih ga uzeo... video motor i uzivo, pracka je...

FANTOM

    Zovi familiju u Smederevo reci da vade lovu  [rofl], Svi oce Yamahu a niko za dzep da se uhvati  [zvizdi] [watching]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Sa Kostom se ja ne bih zajebavao... [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

FANTOM

    Dok se vi zajebavate a neki dive Yamahi iz daleke 1997. , a drago mi je da ima ljudi koji cene i starije motore jer nisu motori posle 2005.-te npr samo .
   Nego svasta se nesto radilo na Yamahi evo npr. Dachmen mi je jos septembra prosle godine za rodjendan kupio sklopivi nosac tablice koji smo tek pre par nedelja smontirali . I naravno ne bi bio Dachmen da nije radila "brusilica"  [ludak] :o [zvizdi] pa eto uzivajte u slikama :










UFF

pitaj ga za mene sta ce mu ta mala gay GWS 12V-76 :D

FANTOM

    Evo rade se i viljuske posto je procureo desni stap i naravno bice zamenjene i plocice napred, zato sto su ove nove koje sam stavio pre 3000 km bile umascene , tako da one idu napolje i idu nove plocice. Nemoj posle da bude nije spreman za prodaju  [thumb_up] ;)




UFF


DebeliZmaj

sto bi kostc reko : cista burzuazija ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

    Motor preuzet uradjene viljuske , prednje plocice i promenjeno ulje u kvacilu  ;) Oglas ce biti ispisan malo kasnije evo jedna slicica cisto da parite oci  :drka:


El Jefe

Јел може да упали?
Друштво за заштиту од животиња

castor

Ja bi rekao da ne mo¾e. Na svim slikama samo stoji na jednom mjestu.
Da ti to vrne¹ kod majstora malo?
It's the ride that matters, not the bike…

FANTOM

    Ma da bzv evo celo vece bila voznja po Bg, malo smo se skupili  [thumb_up]