Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar


dzimika

aca je stari kanteras, ako me secanje sluzi zahvaljujuci njemu je i napravljen bjb cs server

Gašpar

Ko je madball i ako nije sa foruma, ko mu je dao pass?

Plazma Keks

stvarno ne znam ko mu je dao pass... ali, pokidao vas je sa awpom ;D ;D ;D

dzimika


dzimika

lik je neki perfekcionista, cim ga ubijes izadje sa servera :D

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Plazma Keks

nisam, to je neki tamo. ja sam bio u specu i gledao sam samog sebe kako igram ;D

AndreyRR

zasto se meni prekine usred pucnajve
izbaci me sa servera

velja

Pogledaj slecdeci put u konzolu. Ne znam sto bi te izbacio mislim da je hpg izbacio latency kick.

velja

E ajde kazite mi kad veceras igramo da idem na drugi server da se zagrejem pre toga. Nije mi zanimljivo ovako taman pocnem da vas rokam kako treba i onda svi odete.

dzimika

ja zato zapocnem na kgb-u pa kad vidim da ima nekog na serveru ja udjem zagrejan :D

perlx


WUJA

ocu ja... evo samo da skinem ip. i upadam...

Plazma Keks

imam jedan predlog. da server promenim u deathmach mod. deathmach mod se razlikuje od obicnog moda po tome sto se igrac odmah stvara nakon smrti i nastavlja igru, moze da uzme bilo koje oruzije i da prangija do mile volje. zabavniji je i dinamicniji je od uobicajenog moda.
sta kazete?

Gašpar


dzimika

nemoj, to mi je najvise islo na zivce na serverima i kad idem na kgb da igram idem samo na alfu i betu, ostalo me ne interesuje

perlx

Deathmatch ne zvuci lose, takodje bi mogli da napravimo spisak manjih mapa, da se one vrte, jer nas je na serveru retko preko 5-6.

DaChaS

Zar nije bolja varijanta kad ima malo ljudi da se ukljuci Gun Game ....i kad dodju ljudi vrati se na staro tako ej bilo na nekim serverima gde sam igrao.

AndreyRR