Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Krsina ti komp. Mozda je skup ali ne moze CS :P

Joker

 [veryangry] [veryangry] [veryangry] :'( :'( :'( :'(

Kako sam naostrio noz za tebe jbg... Koliko imas srece pa to je strasno...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

hahahah da da opravdanjaaaaaa :P

Ajde skoncetrisi se i udji u igru.. ima nas 9 :P

Kengur


Joker

Fin fin... A Gaso, ti rece da hoces da igras?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Gasa bio na cs-u do nekih pola 10.

Sutra opet?

velja

Svaki dan. Daj iskljucite ono sa glasanjem mapa. Smara za medalju. Bolji mi je bio server sa onih nekoliko mapa sto se vrtelo. Kapiram da je bilo zanimljivo da se namesti ali samo smeta.

Joker

Igrao sam veceras na nekom drugog serveru kao astec ali nije vec dust... Mogla bi da se ubaci..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur


hpg

http://pastie.org/private/1djcw2q9wrtgfobgluyq0a

Citat: velja poslato 18 Januar, 2012, 00:40
Svaki dan. Daj iskljucite ono sa glasanjem mapa. Smara za medalju. Bolji mi je bio server sa onih nekoliko mapa sto se vrtelo. Kapiram da je bilo zanimljivo da se namesti ali samo smeta.

Iskljucio sam glasanje, stavio sam sledeci mapcycle:


sea_dust2
de_clan1_mill
de_inferno
cs_rio
de_aztec_0
de_dust2
de_train
de_nuke
cs_estate
de_dust
de_westwood
cs_italy2


Na linku iznad je lista mapa na serveru, ima svega i svacega, za sve ukuse. Na glasanjima je bilo 30-ak mapa za 8 i vise ljudi, i 30ak mapa za 7 i manje ljudi. Morao sam tako da namestim, inace bi bilo jako glupo glasanje, ponavljale bi se mape itd.. No, nema veze sad, ubacio sam 3 cs mape na mapcycle, da ne bude da se samo de_ igraju, i mislim da bi vam odgovaralo, ovo su uglavnom najpopularnije cw mape. Pregledajte listu mapa na serveru, ideje za mapcycle su vise nego dobrodosle, to se lako menja, meni je svejedno. Takodje, iako licno mislim da je server pretrpan mapama, ako imate neku mapu koju biste zeleli da igrate a videli ste je na nekom drugom serveru, ostavite ovde link ka mapi (sa fpsbanana npr, ili cstrike planet) ja nemam nista protiv da se i to uvrsti medju postojece mape. Vec su mi dva igraca trazila da uvrstim fy_anywhere.
Nemojte da zaboravite na amx_votemapmenu komandu, koja vam olaksava posao kada nema admina, a necete da se vijate po velikoj mapi. U meniju su poredjane mape prvo velike, pa onda male.
AKO mene nema na serveru, a za kompom sam, napisite hpg u chat, (ili HPG, Hpg, hPg itd) i javicu se, za promenu mape, freezetime, i bilo sta drugo sta vam padne na pamet. :)
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

velja

Hteo sam da ti se zahvalim ali kaze da sam se vec zahvalio tako da vec sam ti se zahvalio samo ne vidis da pise.

Kengur

HPG daj coveku adresu da ti posalje cvece u znak zahvalnosti... :P

;)

hpg +

velja

Napravicu mu ru¾u od glave kasnije. Ako hoces mogu i tebi jednu ... samo kupi slona da ti ga uzmem. Kupuj i dgl i to volim.

Kengur


FANTOM

Bas je bio dobar CS sinoc     [thumb_up]

DaChaS

odlican cs .....samo jedan predlog da se ubaci najbolja mapa ikada fy_anywhere :D

Che

Citat: DaChaS poslato 18 Januar, 2012, 15:10
da se ubaci najbolja mapa ikada fy_anywhere :D

Gundj, gundj.... :D

Kengur

Citat: DaChaS poslato 18 Januar, 2012, 15:10
odlican cs .....samo jedan predlog da se ubaci najbolja mapa ikada fy_anywhere :D


Oooo da obaveznooo :D

DaChaS

Auuuuu jucce sam se nervirao opasno sto sam zardjao :D