Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

noam chomsky

jel mozes da napravis listu mapa koja se vrti....bilo bi lepo kad bi izbacili mape koje izazivaju efekte elktorsoka, recimo ona plavo, crvena...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

FANTOM

I ja isto peglam na monitoru samsung 15"-tici   ....  I nista mi ne fali nista bez dobre 15"-tice iz igraonice  pa kad te iznervira neko ti lepo zabodes monitor a njemu nista a ti iskalio bes     [yahoo]

R.I.P.

ride in peace

Kengur

Citat: FANTOM poslato 10 Januar, 2012, 12:28
I ja isto peglam na monitoru samsung 15"-tici   ....  I nista mi ne fali nista bez dobre 15"-tice iz igraonice  pa kad te iznervira neko ti lepo zabodes monitor a njemu nista a ti iskalio bes     [yahoo]

Slazem se... Slikacu veceras hansol da vidis sta je iskaljivanje besa... :D Vec je napukao... hahahahah

Tastatura je samo neunistiva, trpi brate lupanje odlicno... Svi dugmici na mestu... :)

Splinter

Само ви лупајте по монитору .....

Angry counter strike player
Небитни пролазник


Kengur

hahahaha klinac je luuuddddddd hahahahahhahahhahahahahah

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

niste to videli do sad?
snimak je bio hit pre god dana  ;D

ko bi ovde sve voleo da isamara debelog? :D

Gašpar

Citat: UFF poslato 08 Januar, 2012, 17:21
moj poslednji post u ovoj temi
ko ima dalje nesto da mi kaze ili da me pita nek mi posalje pp dosta mi je rasprave

Piiih i nisi neki karakter  :P :P :P :P

velja

Da mi je sin obesio bi ga da 14 godina visi na tavanu zbog ovoga, pa posle nek bude najstariji u ¹koli. Ja sam smeo ovako da se derem kad sam bio ko on samo ako mi je neko praækom isterao oko na ulici.

Mislim da je fake.

Evo ti dokle ce da dovedu one dve zene sto idu po televizijama i pricaju da deca ne smeju da se biju.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja i dalje imam problem....nema nacina da ukucam broj servera i da ga ubacim medj omiljene...nema gunge koje trazim....rade svi public serveri samo ovaj vas ne radi (mislim da je to uffovo maslo).....
a)u konzoli ukucam ip servera ......nista
b)nema dugmeta new server, find server...nema bre
kako da se okacima na jebeni server da upucam UFFa kroz zid mkar me i banovali dozivotno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

 [neampojma]

A kako dubijes UFF-a kad je reko da vise ne igra? :D

AndreyRR

ajde uffe okaci svoj klip kako se nerviras dok igras cs  ;D ;D

DaChaS

Citat: revolution poslato 10 Januar, 2012, 18:23
Ja i dalje imam problem....nema nacina da ukucam broj servera i da ga ubacim medj omiljene...nema gunge koje trazim....rade svi public serveri samo ovaj vas ne radi (mislim da je to uffovo maslo).....
a)u konzoli ukucam ip servera ......nista
b)nema dugmeta new server, find server...nema bre
kako da se okacima na jebeni server da upucam UFFa kroz zid mkar me i banovali dozivotno....

jel kucas /connect ip servera u konzoli

easy

koje ti je godiste cs? kad si zadnji put menjao ulje?

ЯЭВОЛУТИОН

Ma cs je na detetovom kompjuteru, nemam ja vremena vise da se zamlacujem sa njim....nisam igrao ima 5 godina.....tad se i dete rodilo...a sad je porastao pa ga obucavam...cujem ukinuli vojsku pa reko, glupo dete da ne zna sta je rat......
mislim da su mki otvorene oci,,,,cim dodjem na red kacim se
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

cika zuba

[/

Plazma Keks

Citat: noam chomsky poslato 10 Januar, 2012, 12:21
jel mozes da napravis listu mapa koja se vrti....bilo bi lepo kad bi izbacili mape koje izazivaju efekte elktorsoka, recimo ona plavo, crvena...
sto? meni je ta mapa bas cool :( :( :( meni se svidela na jednom pub serveru pa sam je ubacio ovde ;D

@cika zuba
server je ogranicen na 12 igraca, ako hoce vise vas da igra, moracete da doplatite preko 720din i da bude za vise igraca

Splinter

Да ли је једно од правила да на серверу буде ник као што је не форуму?
Небитни пролазник