Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DaChaS

Pise lepo gore ako mislite da neko ima ili bilo sta okacite video ili posaljite adminu ......ovo postaje glupo da svaki put kad vas neko ubije na temi pravite dramu

FANTOM

E ovako  na serveru vas nema pet da znate da igrate kako treba ......  Ali bitno da svi prichate i da se razumete ko marica .....  To sam zakljuchio po vasoj igri na serveru stekanju u igri blejanju na sponu itd.....  Dalje sto se tiche UFF-a razmisljao sam da li da se mesam uopste ali reko ajde i ja da kazem koju...Sinoc sam igrao sa chovekom Aztec znate sta znachi kad sam ga osurio lupam tipa 20 ubistva za redom oces u glavu oces u stomak gde oces , chovek nista nije rekao...na kraju me je ubio posle ko zna koliko reko da mora da ide i izasao sa servera .....  Pravi primer da nema nista jer da ima nesto u kompu ukljuchio bi polse mog 10 ubijanja jer smo bili sami i onda bi on mene surio tako da manje priche vise pucanja ....  i sve ce biti cool .

despic

realno, uffu se trese ruka od drkanja...
nije nemoguce da ga usere par hedova sa jednim sarzerom ;)
klasican divljak

Ivana

ja kazem da uff nema cit :D....a vecina nas i jesu botovi koji igraju :D

despic

Citat: Ivana poslato 08 Januar, 2012, 19:52
ja kazem da uff nema cit :D....a vecina nas i jesu botovi koji igraju :D
SLIIIIIIHT ;)
klasican divljak

Plazma Keks

bio sam jutros posle skoro 5 dana ne igranja i reko ajd da osurim. ljudi otisli sa servera i odmah trube da sam citer.
@despic
osecam se kao kad sam na war3 serveru i kad ti deca jebena salju na admin cet da ovaj ili onaj imaju cit. bolest

despic

ma ko ih jebe...ja ti rekoh da se organizuje lan ;)
klasican divljak

Plazma Keks

ja sam ti bio napisao ovde... ali jbg, gde mi je bio mozak... trebalo je da te zovnem na mob i da se organizujemo za neku igraonicu. sad tesko da cu imati vremena

Boban600

Koja je sada sifra na serveru, da bi mogao uci igrati?

nano


malamarija

Ako ima neko ko je zainteresovan da me nauci da igram ovo,rado cu da prihvatim pomoc  :D

DaChaS


bullet88

Ministar za uvoz

dzimika

Citat: malamarija poslato 09 Januar, 2012, 02:07
Ako ima neko ko je zainteresovan da me nauci da igram ovo,rado cu da prihvatim pomoc  :D
ja verujem da je gasa vise nego yainteresovan da te nauci da igras

veki.sd

ja imam counter strike source i kada hocu da prebacim srever na favorite on mi se ne pojavi.Zasto? Ako neko zna neka mi kaze

Gvozden

KOja verzija CS se igra i koji je pass? Ako moze na pp , pridruzio bih se pucacini :)

Kengur


Plazma Keks

http://www.multiupload.com/8C4PINIZ8J
skines odvade kompletan CS i ne moras da se ganjas oko peceva, sve je u ovom

hpg

Citat
(       CT) Boban600       : daj bre imas cit izgasi to sunjam se a ti me pucas kroz zid
(       CT) Boban600       : daj stvarno gasi to malo pre si me pucao kroz zid a nisi me ni video sunjao sam se tako da me nisi mogai
(       CT) Boban600       : oces li gasiti to hp
(        T) hpg            : ??
(       CT) Boban600       : malo pre runda sunjam se nemozes me cuti ti me pucas kroz zid kako si znao da sam tu
(        T) hpg            : ne secam se, ali ako stvarno od ovakvog bota ocekujes da se snima da bi ti dokazao :)
(       CT) Boban600       : daj bre providno je gledam te na lap topu pored odma koji ti je imas nesto i gasi to
(        T) hpg            : snimam se upravo, poslacu ti an forum
(       CT) Boban600       : nije ti fora hgp
(        T) R.I.P.         : igras
(       CT) Boban600       : ma gledam te odma lap top pored mene sve znas u napred sunjam se ti izleces i pucas me u glavu to je providn
(       CT) hpg            : idem da ti dignem demo
(        T) Boban600       : ovaj malo pre cituje haos lik
(       CT) R.I.P.         : jok
(       CT) R.I.P.         : gresis
(        T) Boban600       : gledam ga preko lap topa komp pored mene i gledam ga  i igram
(       CT) R.I.P.         : jel igras
(        T) Boban600       : nemoze on mene da puca kroz zid a sunjam se nemoze me cuti ni videti sve zna unapred

I tako... u zipu su ti screenshot i demo, snimani sa mog kompa, sto ce reci da imam cheat tu bi se videlo, posto se snima ono sto ja vidim na ekranu.

http://www.sendspace.com/file/pi8m8z
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

Plazma Keks

kako mozes da igras sa tako velikim sensitivity-jem?