Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy

UFF ima wh na demo-u kao kuæa, ali mu ne vredi, pa sad ne znam da li ga greota banovati hjahhahahhh

Kengur

Sto se mene tice BAN obojici.

Ako njih pustimo, posle ce svi da seru zbog toga.. Uostalom, ovo je za igru i zajebanciju izmedju nas koji se manje vise poznajemo...

Vidi se na demu da imaju i jedan i drugi.

HPG POSALJI PLAZMI STA TI JE TRAZIO! :)


Plazma, kad popravis cs da se promeni sifra. Nema davanja passa ljudima koji se reg samo zbog cs. Napravicemo neki min poruku koje moraju da imaju za pass...

phantom85

Igrao malo, niste losi... ;) al onu mapu de_westwood moram da naucim, nemam blage veze :D

Plazma Keks

sad sam instalirao CS kod ortaka i dao odredjenim ljudima amx.  malo me kidaju jer igram kao Uff na ogromnom televizoru, nmg da se povezem... i mis mu je retardiran...

FANTOM

Plazma bilo je lepo pucati se sa tobom ......  :)  Uzgred Kengure ....  pa bolje da bude vise ljudi na serveru a ne ovako svrji prazan i kad udnje udje tri choveka da igra ....  Ko nesto koristi ban i to je to ....A sto se tiche vas koji se znate posto vas ja jos ne znam lichno  ....  Glupo da palite bilo sta kao sto rekoh ovo je mallo za relaksaciju i da mozemo posle mallo da se prozivamo   [cheers]

Kengur

ljudi imam bag u misu

Ide kontra. Kada hocu gore, on ide dole... I obrnuto...? Sta da mu radim?





FANTOM, nije bolje, niko se naucen nije rodio, ko ne zna nek uci. Ako hoce da se zajebava moze, ako nece nek ide na drugi serv... Sta smo mi majmuni sto igramo bez cita? Pa ko zna koliko sam meseci izgubio igrajuci ovu igru...

velja

Probaj Options->Mouse->Reverse Mouse

FANTOM

xi ja izgubio i godinu u srednjoj skoli doduse zbog sporta i CS ,al ajde sad sta je tu je ....  NEgo nemoj da se nerviras previse ja se nervirao tako pa me prosle nedelje steglo srce u 21-voj ne valja  ....  Tako da brigu na veselje i samo lagano ....  A sto se tiche misa prikachi drugi pa probaj  ....    :D

Kengur


Bori¹a

Imate li bre vi dokaz da mozemo svi da vidimo taj demo ili samo poneki i oni pricaju?
Ako je toliko problem moje igranje na serveru, necu ni igrati...

Che

Citat: Borisa Motorisa poslato 07 Januar, 2012, 21:16
Imate li bre vi dokaz da mozemo svi da vidimo taj demo ili samo poneki i oni pricaju?
Ako je toliko problem moje igranje na serveru, necu ni igrati...

Sta ima da gledas sam sebe kako koristis WH?  [rofl]

Bori¹a

Da vidim UFFa

Ja najbolje znam dal' koristim ili ne...

aca035

Citat: Borisa Motorisa poslato 07 Januar, 2012, 21:19
Da vidim UFFa

Ja najbolje znam dal' koristim ili ne...
Pogledao i ja demo borisa wh.i to onako bas providno...bar se izvini nije sramota

Kengur

imas okacena dva demo snimka na 35 strani. Skini ih i pogledaj. Providno

Bori¹a

Mora da se skida neko dodatno sranje za pregled :P

Necu igrati vise, opusteno, nema potrebe za minusiranjem

Kengur

Ne mora. Skini, raspakuj ga u folder cstike, udji u igru, spusti konzolu i kucaj viewdemo 12  pa isto to samo 13

Che


Bori¹a

Auuuuuu odgledao sam sad. No comment  [glavazid] [glavazid] [glavazid] [veryangry] [doh] [facepalm] :-[ :-[ [bejzbolka]

Bori¹a

Sad sam bio na serveru hahaah bez WHa i zanimljivo mi kako nikoga ne vidim na mapi aahahah ono rokaju me kad prodjem kutiju a ja ih nisam video hahaahha koji trip.. ;D

Kad kucam u konzolu amx_votemapmenu za menjanje mape i to sve, sto posle pise ADMIN : Borisa Motorisa ??? U cemu je fora? A ja nisam admin..

P.S
Ok, iskljucen sam sa servera, u redu je, al ovo sam morao da pokazem ;D
http://www.dodaj.rs/f/32/Sx/2PEJwxtZ/dedust20003.png

dzimika

pozdrav svima, vidimo se nekad negde