Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks


DaChaS

Ja ne igram vec duze vreme ...to su stari screenshotovi

Plazma Keks

Citat: DaChaS poslato 20 Decembar, 2011, 10:05
Jurio si me ko bozicno prase .....ipak je opcija 2 :D
procitao sam "jutros si me ko bozicno prase..." pomislio sam da sada igrate CS

DaChaS

Ma meni ne smeta da bacimo po koju ako se skupi neka  ekipa do 5v5 ili 3v3......a moze i na kekom serveru da se naddjemo gde se vec igra samo tamo me uglavnom smaraju klinci :D

velja

Na FP nema klinaca i ima opakih igraca. Ovaj orlando magic sa drugog ssa je napravio najveci skor koji sam ikad video: 54:X i to sve u 10:10 partiji. Ubio je koga god je video. Verujte mi da najvise ima po jedan los igrac kad udje neko ko je slucajno naso server inace ista ekipa od kad ja igram.

Plazma Keks


hpg

Imam i ja zelju da igram na serveru na kojem je zezanje na prvom mestu.
"E, pa hoce centrala da pogresi jednom, ali ne sto puta." I tako... Samo sa pravim ljudima, i to je to :) Ne nalece mi se dvaput na isti zid, pa treba ovo  [glavazid] da pretvorim u ovo  [slomljenzid]
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

velja

Brw plazma. Jeste 32 partije ali je sve jedno dobro.

Che


Plazma Keks

ovo nije moj skor. to je neki pro, dosao da se zajebava na serveru, lik je napravio malu decu, bilo je 11vs11, svi su otisli. taj SS je mator ko biblija, jer je undertaker do tada bio aktivan, vise ga nisam video.

bullet88

ti mene klao imas tolik
Citat: hpg poslato 20 Decembar, 2011, 03:41
Blades, pretrazivao sam svoju arhivu (hiljade ss-ova, nisam sve pregledao) i nesto nisam uspeo da nadjem ss gde ja tebe koljem... postoji cetiri opcije:

1. Kad sam te klao, nisam napravio ss
2. Nisam te nikad klao (prosto nemoguce :D )
3. Moracu da napravim neku montazu ;D
4. Revan¹?

P.S. Prvi ss ne priznajem, taman sam se ustekao na westwood, i to nije lepo, a ni drugi ne priznajem, to je dogovorena partija klanja, tj. samo nozevima pa se takvi ss-ovi ne racunaju.

P.S.2 A bulletaaaaa kolko imam ss-ova klanja... auuuu... bolje da ne postavljam. Isto vazi i za Pureca :D
Citat: hpg poslato 20 Decembar, 2011, 03:41
Blades, pretrazivao sam svoju arhivu (hiljade ss-ova, nisam sve pregledao) i nesto nisam uspeo da nadjem ss gde ja tebe koljem... postoji cetiri opcije:

1. Kad sam te klao, nisam napravio ss
2. Nisam te nikad klao (prosto nemoguce :D )
3. Moracu da napravim neku montazu ;D
4. Revan¹?

P.S. Prvi ss ne priznajem, taman sam se ustekao na westwood, i to nije lepo, a ni drugi ne priznajem, to je dogovorena partija klanja, tj. samo nozevima pa se takvi ss-ovi ne racunaju.

P.S.2 A bulletaaaaa kolko imam ss-ova klanja... auuuu... bolje da ne postavljam. Isto vazi i za Pureca :D
imas toliko godina a lazes nema smisla :) ti mene klao ohh boze hpg :)
Ministar za uvoz

DaChaS


bullet88

Ministar za uvoz

DaChaS

Jel ima uopste neko na MM da moze da nam obezbedi server za pocetak ....a ostalu papirologiju oko setupovanja bi vec nekako sredili

Gašpar


velja

Mislim da ne radi. Anyway: Radio je neko vreme, ja sam odustao od daljeg pode¹avanja jer je bilo jako malo igraèa drugim reèima nije bilo nikog skoro nikad.
Takoðe nisam umeo da podesim plazmi da bude admin.

Ako se okupi neka ekipa koja bi igrala i ako jo¹ ima tog Jagerovog servera na raspolaganju. Nije mi problem da se potrudim malo vi¹e oko toga.

DaChaS

da vec sam pricao sa Gasparom u vezi toga ako uspe da nadje hosting za server videcemo da namestimo da to bude kako treba

despic

klasican divljak

velja

840 dinara meseèno ko¹ta KGB server sa 12 slotova u Srbiji (dobar ping). Mo¾da to treba razmotriti. Ako se podeli na nekoliko nas nije skupo. Naravno ako je neko voljan za tako ne¹to. To je najkraæi put do servera.

cika zuba

Ja sam za!! Dajte da se skupimo za lovu i cao zdravo...
Dolazi zima!!!! Duga i hladna!! A ovde na forumu ima vec dosta krvi od medjusobnih sukoba ;) ;)
[/