Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Splinter

Сервер је у финкцији. Хајмо читери навалите!


87.116.148.3:27015
Небитни пролазник

R.I.P.

meni ne¹to neæe da prika¾e server
ride in peace

Splinter

Небитни пролазник

Bori¹a

Ja usao, budjavi fy_snow, R.I.P i Splinter u Spec i to je to :D

Splinter

Биће нас више, мало касније, надам се.
Небитни пролазник

R.I.P.

imam 2 verzije CS-a pa na ovoj jednoj nije hteo da mi izbaci server a na p48 jeste
ride in peace

Bori¹a

Ja vas molim da ne pustate tu mapu vise, nikakoooooooo :D
Ne podnosim je. Ne razumem foru da se rokamo izmedju 3 zida :(

Plazma Keks

pa zato sto je nekad lakse da se rokamo na tako maloj mapi nego da se 3 igraca jure na mapi kao sto je dust2 ili dust2002...

Plazma Keks

Citat: R.I.P. poslato 30 Maj, 2011, 19:55
imam 2 verzije CS-a pa na ovoj jednoj nije hteo da mi izbaci server a na p48 jeste

moguce da je server na protokolu 48. da bi mogao i neko preko steama da se prikljuci. to je neka palamudija koju su glavni u Valve kompaniji zamutili...

Bori¹a

Pa moze onda dust2long ili 2x2 ;)

Plazma Keks

moze 2x2, long smara jer terori zapale u rupu i pucaju

bullet88

nema tu mene smara ova a nekog drugog neka treca mapa ne moze se svima ugoditi,bitno je da se mapa bira glasanjem i sta vecina odluci to treba da se igra nije bitno dal neko u tom trenutku nece da igra mapu ili se Adminu ne svidja mapa.Treba uvek da se igra sta vecina odluci kome ne odgovara mapa uvek moze da ode u SPEC i saceka kraj mape.Samo tako moze da se odrzi server u nekom redu i da se mapa ne menja dok ne isteknu sve runde osim ako se opet vecina ne slozi da se promeni jer je u tom trenutku ta mapa prevelika itd.....
To vam je moj savet ako hocete da server valja cemu,a ne da admin menja mapu svakih 2 min i da pusta samo sta on hoce jer onda niko nece hteti da dodje na sevrer toga ima na svakom pablic serveru a mi ovde treba da se druzimo i fer da igramo bez citovanja i ostalih sranja,bar je to moje misljene ja nikad ne bih igrao na takvom serveru niti cu. 8)
Ministar za uvoz

Splinter

Citat: bullet88 poslato 31 Maj, 2011, 01:49
nema tu mene smara ova a nekog drugog neka treca mapa ne moze se svima ugoditi,bitno je da se mapa bira glasanjem i sta vecina odluci to treba da se igra nije bitno dal neko u tom trenutku nece da igra mapu ili se Adminu ne svidja mapa.Treba uvek da se igra sta vecina odluci kome ne odgovara mapa uvek moze da ode u SPEC i saceka kraj mape.Samo tako moze da se odrzi server u nekom redu i da se mapa ne menja dok ne isteknu sve runde osim ako se opet vecina ne slozi da se promeni jer je u tom trenutku ta mapa prevelika itd.....
To vam je moj savet ako hocete da server valja cemu,a ne da admin menja mapu svakih 2 min i da pusta samo sta on hoce jer onda niko nece hteti da dodje na sevrer toga ima na svakom pablic serveru a mi ovde treba da se druzimo i fer da igramo bez citovanja i ostalih sranja,bar je to moje misljene ja nikad ne bih igrao na takvom serveru niti cu. 8)


[thumb_up]
Небитни пролазник

Plazma Keks

stvarno? nisam znao. ja sam samo izrazio svoje misljenje. kao admin servera, nemam prava da biram sta ja hocu, sve ja to znam

Bori¹a

Dobro izvinite za izliv moje mrznje prema snow-u.

bullet88

#155
Citat: Plazma Keks poslato 31 Maj, 2011, 08:58
stvarno? nisam znao. ja sam samo izrazio svoje misljenje. kao admin servera, nemam prava da biram sta ja hocu, sve ja to znam
Ako znas onda to ne treba da pricas javno na forumu jer onda to pokrece lavinu ljudi koji su nezadovoljni nekom mapom i nastaje rasulo,i ne vidim cemu sarkazam u tvom postu
Ministar za uvoz

jager

Alo bre... niste jo¹ ni poèeli da igrate, a veæ se koljete na forumu? Ajde smirela malo....

bullet88

Ja sam samo da dobronameran savet on odmah daje sarkaticne komentare
Ministar za uvoz

Splinter

#158
Play Game, now!

87.116.148.3:27015
Небитни пролазник

easy