Glavni meni

Novi brend , zajebah se i ja ...

Započeo Darko, 02 Maj, 2018, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: Darko poslato 29 Oktobar, 2018, 19:17
jebo me pas , i honda i sve ... hahahahahhaha





[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Na Kantasakiju mi rikn'o posle 8 godina preoptereæivanja svim i svaèim, jeb'la vas 'onda... :)  Neverovatno... A da stavi¹ onog mog Kineza od 900 kinti ¹to i nije stvarno regler? ;D
Na slici izgleda identièno k'o tvoj... ;D

misa-pei

Za Jo¹kin regler ti i ja dajem garanciju. Kupi, ne misli na njega vi¹e nikad. Neka ti ga Rajko montira, pa si duplo obezbeðen (mislim, uvek ima¹ keca u rukavu- pa ti si ga montirao :D :D )
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Dobro bre Mi¹o, koliko je te¹ko povezati malo ¾ica... ;D Reèe ja... ;D

misa-pei

:D :D :D
Napravio mi tamo '85. kum regler za Jawu. Maznuo neko saèuvajbo¾eskupoiretko tiristorsko ili takvo nekakvo èudo iz VTI. Proraèunao, napravio ploèicu, jedino ¹to je za svih ¹est ¾ica imao samo neku jebeno sivu. I tako je pobegao beli dim na koji rade sve elektronske sprave. Ja sam i dalje svakog dana punio acc na punjaèu da bih uveèe mogao da se vozim, na kraju kupio nov PAL regler i vozio se dok me nije sastavio auto. E, onda se Jawa vi¹e nije vozila, a ja sam pretekao.
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

nije problem do honde vec do vlasnika koji kupuju matore dotrajale motore  ;D
kako meni nikad na nijednoj hondi ili motoru uopste nije crkao regler?

Hurricane

..realno, rok trajanja reglera je ka¾u oko 10 godina

a ti pazi ¹ta prièa¹, ðavo ne ore i ne kopa, on samo sedi i slu¹a

a i tebi je tu 10 godina pred vratima  ;D

UFF

da moja velika puni deceniju za koji mesec :D

i ne bi to pricao da nemam originalni rezervni regler u steku  [rofl]

samo me nervira kad me poplase tako bez razloga ja se spremim a ono kita  [sutirakamen]

kao prvog ktm-a kad sam kupio svi pricaju kvari se, crcice ti, daces bubreg za popravku pa ja nabavio jos jednog i stajao mi u garazi dzabe dve godine skupljao prasinu  [samoubistvo]

mkt


milomir22

Citat: Hurricane poslato 30 Oktobar, 2018, 12:00
..realno, rok trajanja reglera je ka¾u oko 10 godina



Sem na mom i tvom suzukiju koji i nemaju to spoljasnje govance koje stalno riknjava...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Citat: UFF poslato 30 Oktobar, 2018, 11:49
nije problem do honde vec do vlasnika koji kupuju matore dotrajale motore  ;D
kako meni nikad na nijednoj hondi ili motoru uopste nije crkao regler?


Tebi samo mnogo zveci fazni lanac, inace regler je tip-top.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

imam drugi samo me mrzi da menjam, a imam i drugi automatski spaner koji bih prvo mogao da prepravim u manuelni pa samo da dotegnem
to kad bi hteo da se vozim ali posto se ne vozim ko ga jebe  [rofl]

stalker92

Citat: Grof poslato 30 Oktobar, 2018, 01:13
Dare veæ sam ti na FB objasnio pa hajde i ovde ne zove Honda taj model d¾aba CBR jer svi znaju ¹za CBR znaèi.... Crko Brate Regler  [rofl] [rofl] [rofl]

Tako sam ja drkao drugara koji vozi F3, tri dana kasnije umre mi SV (istopio glavni konektor instalacije), nakon toga sam prestao da se igram sa karmom i ne spominjem vise to :D :D :D

Lazic

Tako ja bacio srednjaka  u prolazu pored crkvenog objekta u Vojsci pa sutradan drljao kolenom po tucaniku sa 80kmh, od tada kad prolazim pored crkava gledam na drugu stranu i u sebi ka¾em pupupu... :o ;D

Ne krivim dodu¹e crkvu, nego ludu glavu i dovoljno rakije i piva... ;D

Darko

@misapei - cuo sam za Joskin regler , ali me malo nervira sto kuciste nije isto , mora se budzi , i sto vire samo zice , pa moram do elektricara da napravi konektore i spoji sve to ... a ima i majstor Zika , dole kod Aleksinca , posaljes mu regler , povadi sve iznutra i napravi nov regler u tom kucistu , sa sve dzekovima ... samo namontiras na bajk ...

@uff - nemam pare za mladje jbg

@ lazic - karma je kurva

@mkt , pogledaj mi potpis ispod avatara , hahahahah


misa-pei

Zato sam ti rekao da ode¹ kod Rajka, (Arakisa) i zavr¹i¹ posao. Stavi¹ i ne misli¹. Èuo sam i za ®ikine reglere sve najlep¹e, ali nemam iskustvo sa njima, pa ne mogu ni¹ta da ka¾em. Ovo znam i potvrðujem. Kad je do¹la lo¹a serija nekih ... ¹ta veæ ide unutra, Jo¹ka je sve popravljao o svom tro¹ku.
Država je najveći neprijatelj naroda

El Jefe

Купи оригинал реглер и стави вентилатор од компјутера да га хлади.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

Ne znam gde ti se nalazi regler ali ako je sa strane dobro proveri da li mo¾e stati Jo¹kin pre bilo kakvog povezivanja..
Inaèe vrlo dobri su

Lazic

Dobri su Jo¹kini, dobri su i ®ikini, meni je najbolji ispao Teslin, ali to je probni primerak... :D

Glava Dole

 You have already posted a thanks to this post at 02 Maj, 2018, 15:43

[srce]