Glavni meni

02. MotoGP 2018 - Gran Premio Motul de la República Argentina

Započeo Hohštapler, 07 April, 2018, 08:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

Espargaro, on je prihvatio izvinjenje i neki dinar verovatno od dorne  [rofl]


Sve sto je ikad dobro vozio palo je u vodu, ono zvizdanje svaki put kad se pojavi govori sve..

Nikad nece biti medju najvecima  [srednjiprst]

clutch&brake

Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 April, 2018, 22:31
А зашто није кажњен и за улетање у првог возача? Заборавих ко је био.
Zato sto je najbolji. Pisaj po sirotinji
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane


mali_zmaj

Ma mali je bog,i talenat i brzina,ma sve,i mogao je da prodje sve,samo malo da se strpio,a ne da se kugla po stazi!! Ovako sjebo na kraju i sebe i druge,jebem ga nestrpljivog!!  
jin-jang

andrijadragan

Vadili  bi  njemu  PP  aparat  iz  glave  pa  bi  vozio  on  nesto  sa  malo  vise  tockica  i  bio  broj  jedan,,  dovoljan  mu  je  broj  obozavalaca  sto  ima......  na  prste  da  nabroji.....sda  je  kupio  ceo  auditorijum  sto  posto  ..slinac  bio  slinac  ostao....sledece  radno  mesto  sefty car  ...
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......


stilgar

E moji objektivci 😎 to sto je zarko napenalio pedrosu je sta? MM je vozio za sve pare, da je lud to znamo al jebiga motogp nema sirenu il farove da ablenduje il svira ostalim sporacima da propuste brzeg. Rosi je iso da se izvine Stoneru posle slicnog incidenta pa nije izbacen iz garaze. Ucio Rosijeva desna ruka se pojavljuje umesto Rosija. Sve u svemu i posle drive thru i jednog propustanja stici do 5 og mesta je za postovanje. Treba jos sveze krvi u motogp a gerijatriju u penziju. Cal-u svaka cast, a posebno se radujem Rinsovom 3 cem mestu, jbg vozim Suzanu 😀

clutch&brake

Niko da se seti Stonera i Badjija... e moji vi... novokomponovani moto gp gledaoci
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Stoner: "Yeah. Obviously your ambition outweighed your talent."
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Black Adder

jeste bilo tako, ali bez kontakta, èisto branjenje pozicije, ovaj mali sve izgura sa staze... pa nije mi ba¹ svejedno da gledam nadobudnog klinca koji opasno, ali zaista opasno gura ljude. ili delamo sa pozicija sile, ja sam br¾i i guram te, ili sa pozija umeæa, ja sam br¾i i oduvaæu te da neæe¹ znati gde si, ali æe¹ moæi za kormanom da mi gleda¹ u gume. Silu Bog ne voli. Svaka èast MM-u, najbolji je vozaè danas ali jo¹ treba da radi na kontroli, ovo nije trka, ovo je bio cirkus, od starta pa na dalje

andrijadragan

  vidim  da  se  razumes  kako  se  obilazi  motor  koji  je  ispred  tebe  i  u  idealnoj  liniji  kretanja  na  stazi,,stari  strucnjace......trebao  je  da  popase  koleno  ponovo  pa  da  malo  rilja  po  rizli  posto  je  i  u  tome  NO1....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

U ostalom   slinac  nije  vise  ni  vredan  pomena  ....   slavu  kao  pojedini  {gerijatrija}  nece  imati  dok  je  ziv,,  sta da  se  prica  o  coveku  kome   zvizdi  90  %  publike  gde  god  da   se  pojavi......a  o  misljenju  kolega  vozaca  i   da  ne pricamo..
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Boki-KG

Mali je dokaz da postoji veca slina od lorenca.
Sto ne ode mucenom Espargaru da se izvini a ne da se po nagovoru menadzera pere kod dede?

Trke postadose dornino igraliste.

Treba napraviti tihi strajk za sledecu trku. Gledanost da se sroza, karte da se ne prodaju (bojkot dedinih navijaca) pa da se onda dorna zapita gde ih je doveo njihov eksperiment i od cega ce se finansirati sa ovakvim propustima (start trke, bez diskvalifikacija, propustanje jednog mesta, kasnjenja itd.).
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

gixxer

Mali slinavko se definitivno drogira,samo sto je izgleda stipsa pa kupuje jeftinu ,nekvalitetnu gandzu,.zato brljavi kao danas,brate on kao da je zalutao danas na trku,Dorna mu pusi djoku,moze da radi sta hoce,jebo ih on sve u dlakavu guzicu,danas sam rekao da vise necu ni da gledam GP,moje je misljenje da je MM mnogo veliki talenat,mnogo hrabar decko,sampion rodjeni,verovatno trenutno najbrzi trkac,ALI,kao sportista VELIKA NULA i NE VOLEM GA,to sto je danas uradio je daleko od sporta,opet je sebe stavio iznad sporta i mislim da se nece smiriti dok nekog ne UBiJE na stazi,a nece ni onda

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

andrijadragan

Stvarno  su  usrali  trku  totalno  ,odlozen  start, pa  slinavko gura  motor  po  stazi  kao  da  je  na  pijaci  u  bubanj  potoku,  dobije  kaznu  da  propusti Espar-    on  propusti  jednog  i  kao  to  je  to,,  ne  sine  propustis  sve  koje  si  presao  posto  da nisi  njega  sjebao  nebi  stigao  ni  do  njih.  izguravanja
...... opste  rasulo kao   u  Zikinoj  dinastiji...
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

stilgar

Sto se tice agresivnosti setimo se pokojnog Simonchelija, njegove voznje na noz al on je bio italijan i dedin ortak pa je izbacivao pedrosu i lorenca. Navijacke strasti je tesko pomiriti. Da je trka od starta bila fijasko i greska dorne videlo se odma. Na kraju je markez dobio 30 sekundi i zavrsio bez bodova. Da je vozio, vozio je, da je gresio, gresio je, al da je brz, brz je. Verujem da ce se dugo pricati o trci i mozda ce takav splet okolnosti doneti neki boljitak nemo ste na kraj srca.

clutch&brake

Ma evo sada postoji izgovor da rosi ne uzme titulu. Do kraja sezone ce da se prica “da ga sampion nije oborio onda bio bi prvi”
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mazzi

MM do kraja sezone da krece sa zacelja ... cak neka i Lorenco bude ispred njega!

stilgar

Da ne raspaljujem strasti i da bi bolje razumeli sta hocu da kazem . Ovo je sve bolje pa cak i ovakav cirkus od 2011te ili 2012te kad je Rosi bio na dukatiju a Stoner il Lorenco odjezde napred pa onda pauza do drugog paza do treceg i smrtna dosada od trke. Ovo sve je mnogo konkurentnije, dukati se povratio, cal vozi fabricki motor u satelitskom timu...sve je mnogo neizvesnije i zanimljivije. Cak i ovakav cirkus od trke je bolje od onog sto je bilo te 2011/12 te.