Glavni meni

Debrc 31.03.2018. otvaranje sezone

Započeo neskez, 25 Mart, 2018, 01:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Hurricane


mkt


mkt

da li moze lova da se ostavi nekome kad dodjemo, posto jos ne znam kad bi krenuo

Hurricane

...nije problem, naravno

mi æemo delimièno kupovati kad se naðemo kod Tempa, a trebaæe i tamo ne¹to

mkt


Lazic

Moje starije dete je re¹ilo da bude vegetarijanac... :o A da misli o tome unapred, sigurno neæe... :D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 30 Mart, 2018, 17:17
Moje starije dete je re¹ilo da bude vegetarijanac... :o A da misli o tome unapred, sigurno neæe... :D

Ih koliko sam ja puta u ¾ivotu bio vegetarijanac... kad god nije bilo mesa za obrok.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

A lepo su mi rekli da ne pravim dete kad je pomraèenje sunca... :o ;D

Glava Dole

Ma ogladnece kad-tad :D Mozda cak i sutra :D Inace, zelim vam lep provod... steta sto ne smem da zapucam i ja, bila bi to lepa ruta... bice sledece nadam se taman dok povratim dozvolu :)

Lazic

Va¾i ¹to bi te neko jurio 31-og marta...

Glava Dole

Zbog nemanja tablice npr? :D Moram da budem dobar, ne mogu vise da odlazem po god-dve dana, moram da pregrmim to sto pre... roknucu se ko pesak :D

Lazic

Do sad bi je napravio od kartona i obojio drvenim bojicama i plastificirao selotejpom... :D Kad sam menjao na klepetalu od¹tampao staru na laseru u boji, bila je k'o original... :D

Glava Dole

Ma kakvi... predaleko je ipak za falsifikovanu tablicu... bolje i nikakva nego takva... samo mi jos krivicna fali, ko lud sam bez nje :D Nego, s koliko automobila idete? Da nema slucajno mesta u nekom? Do BGa nije problem ni busom, jos 3-4 puta jeftinije u odnosu na gorivo plus smem i bezbrizno da pijem al je problem posle bg-deprc :D Pitam cisto informativno, padam u iskusenje :D

Lazic

©ta pada¹, pogledaj ko se javio d'ide kolima i kreæi... ;D

Hurricane

Citat: Milos96 poslato 30 Mart, 2018, 18:39
Ma kakvi... predaleko je ipak za falsifikovanu tablicu... bolje i nikakva nego takva... samo mi jos krivicna fali, ko lud sam bez nje :D Nego, s koliko automobila idete? Da nema slucajno mesta u nekom? Do BGa nije problem ni busom, jos 3-4 puta jeftinije u odnosu na gorivo plus smem i bezbrizno da pijem al je problem posle bg-deprc :D Pitam cisto informativno, padam u iskusenje :D


primecujem zrelost u ovom postu  [thumb_up]



bice s mestom u kolima neko sigurno

Dragana friz

Ljudi, nas sestoro krece sa Miljakovca. Mislili smo obilaznicom spiciti za Deprc, tako da nas ne cekajte na Adi, a meso cemo kupiti ovde u obliznjoj mesari. Tako da kad budete kupovali meso ne racunajte na nas, da ne bude previse 😘

FANTOM

   Sta bi na kraju u koliko ispred Tempa na Adi ?  [watching]

Hurricane


UFF

Citat: Laziæ poslato 30 Mart, 2018, 17:17
Moje starije dete je re¹ilo da bude vegetarijanac... :o


Pitaj je sta ce da uradi kad je buduci decko/verenik/ljubav njenog zivota zamoli da proguta  ;)