Glavni meni

Debrc 31.03.2018. otvaranje sezone

Započeo neskez, 25 Mart, 2018, 01:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE


Lazic

Gomila ¹eæera¹a... :o ;D Jebe mi se da l' æe ki¹a ili ne, nisam se vozio dve nedelje... Opet... :o

dzimika

Ne znam kako radim ali nadam se prvu u subotu

Hurricane


Dragana friz

Dolazimo svakako, nego da li da kupimo rostilj ili skupljamo pare na licu mesta?

rboban

Mislim da je bolje na licu mesta.
Ride It Like You Stole It

Ivan1979

Ja cu verovatno kolima ,  pa ako nekome treba prevoz....   :-[

UFF

mozes da povezes stvari za nikia64 koje su trenutno kod uragana

Hurricane

...dogovorih se ja sa Nikijem za stvari, ne treba

clutch&brake

Posto je ovaj dogadjaj za 2 dana. Kada se krece? Odakle? Da li kupujemo sami ili se tamo talimo za lovu?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

Citat: clutch&brake poslato 30 Mart, 2018, 00:01
Posto je ovaj dogadjaj za 2 dana. Kada se krece? Odakle? Da li kupujemo sami ili se tamo talimo za lovu?
lazic je ombdusman za kretanje iz bgd-a

Hurricane

Do 10h da se skupimo ma parkingu Tempa na Adi.

u 10h da se krece.


Pare cemo tamo da skupimo ako Neskez potvrdi da ima sve u Deprcu da se kupi, meso, pivo i sl.

Ako nema mozemo sve zavrsiti i tu kod Tempa, ali onda mora ranije da se skupimo.

Miki Mecava

Posto sam video da bi par ljudi krenulo posle prve smene, jel ima neko ko bi krenuo oko 2 pola 3 ? Nisam uspeo da uzmem slobodan dan :D

Lazic

Taliban valjda oko 3






Citat: Hurricane poslato 30 Mart, 2018, 08:22
Do 10h da se skupimo ma parkingu Tempa na Adi.

u 10h da se krece.


Pare cemo tamo da skupimo ako Neskez potvrdi da ima sve u Deprcu da se kupi, meso, pivo i sl.

Ako nema mozemo sve zavrsiti i tu kod Tempa, ali onda mora ranije da se skupimo.
Jel treba da te podseæam da da napravi¹ krug oko Zvezdare...? :)








Ko bude rasplo¾en da mi pravi dru¹tvo 10 minuta, svratio bi do tate u staraèki dom... Bilo bi zdravo za stanare da im prozuji malo motora... Da se razgale malo... :D

bora63

Svaka cast za svracanje kod  *mladica* , ako budemo isli tim putem s vama svracamo obavazno a ni ostalima ne bi nis* falilo  [thumb_up]

Hurricane

@laske

uneto u navigaciju veæ  :-*


pratim za razgaljivanje  [cheers]

Lazic


neskez

Iako postoje prodavnice, prethodnih godina smo meso donosili iz velikih radnji.

Po¹to se okupljate ispred Tempa mislim da bi pametno bilo kupiti ga tamo (moglo bi i neko pakovanje peèuraka)

Pivo nema potebe da vuèete iz BGD-a

p.s. ovi koji dolaze kasnije takodje neka svrate u prodavnicu, jer meso obièno traje samo 10 minuta po¹to ga skinemo sa ro¹tilja

Hurricane

odlièno, onda meso, peèurke i sl zavr¹avamo u Tempu, dobro bi bilo neki min ranije onda da se skupimo tj pre 10

da obavimo kupovinu, i saèekamo na red na kasi  ;D


ostalo tipa hleb pivo i sl æemo u Deprcu

UFF

Donosim MM nalepnice  :)
Imam ih dosta ali nemam transfer foliju pa ako neko slucajno ima nek ponese jer su secene na kateru pa se ne mogu zalepiti kako treba bez nje