Glavni meni

Kotlic 29.04.2018 u Titelu

Započeo bigsheki, 21 Mart, 2018, 18:33

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ninja66

Ima neko Gavrolimijev broj ?

Dukags

Aj' ¶ta èekate sa te slike, kaèite dok ste jo¹ koliko toliko normalni,  a ne kad se obeznanite pa æete nam tu turati zumbirana piva i travke..?

viper

Nema slike, ko je bio video ostali sory bat jebi ga😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FANTOM

    Bilo lepo hvala domacinu , Jugo me posluzio i nazad u povratku potrosio mi do Titela i nazad 150 km 700 din plina  [neampojma] [rofl] nesto se mislim ja koj ce mi uopste motor  [doh] [rofl] [rofl] i par slicica imam koje smem da okacim a ima i koje ne smem  [zvizdi]
















juga

Dru¾enje bilo do 00, hvaèa Milo¹u i svima koji su mi ulep¹ali dan! :-)

FANTOM

   Jugo ako ti i Viktor date dopustenje kacim slike dorucka sa krova Nemackog vozila  [cheers]

Gavrolini

Bilo je sjajno.  Hvala domacinu na svemu.

Black Adder

A ¹to ne bi moglo? Btw, Hvala Milo¹u jo¹ jednom, Titel je predivno mesto, sa super sladoledom!


K0le

Neke drage ljude ponovo video, neke nove upoznao , meni srce puno  [yahoo]. Hvala domaæinu i od mene  [srce]

bigsheki

Hvala i vama svima sto ste bili,neki su se i omrsili i ostali na nocenju haahah boban.r.èolic :)

FANTOM

 Posto sam dobio odobrenje




Biker-Boy

Eto najzad i ja da se pojavim na Manijackom okupljanju, super je bilo, skroz vesela atmosfera, dobro zezanje :D
I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

Upravo stigoh kuci , aj sto sam promasio put nazad ( i isao sam sa namerom da se vozam) nego sam se malo preracunao kad sam sipao gorivo pa nije ostalo nista za putarinu .
Tako do Jagodine starim putem ... lele ... srecom murije nije bilo nigde .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kanarinac

Drugari bilo je odlicno, gomila pozitivne energije na jednom mestu!

Sheki sjajan domacin kao i uvek :)

UFF

svi se igrali sa mini devojkom i nosali je okolo a posle ja najgori sto je trazila da je provozam ccc

Lazic

Ne znam da li matorim ili ¹ta, ali svake godine sve lep¹e i lep¹e dru¾enje... :o ;D [srce]

Jutros k'o vampir ustao u 6, jo¹ pijan od juèe, spavao4 sata, boli svaka ko¹èica, ali sama pomisao da uvredim domaæina nepojavljivanjem mi dala snagu da se pokrenem... :D

Epilog:
Dimitrije veæ organizovao ¹ljaku preko leta da plati svoj prvi motor... :o ;D DT80... ;D

@Gavra:
I ti si ba¹ morao da laje¹, jel da? :D :P :-*

















Citat: UFF poslato 30 April, 2018, 00:44
svi se igrali sa mini devojkom i nosali je okolo a posle ja najgori sto je trazila da je provozam ccc
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Da nam se Fantom junior ne uvredi, ali u Kanadi ima takmièenje u bacanju mini devojki/momaka u dalj... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Black Adder

Citat: UFF poslato 30 April, 2018, 00:44
svi se igrali sa mini devojkom i nosali je okolo a posle ja najgori sto je trazila da je provozam ccc
ma ja to da dete dovati da jede ... greota da bidne gladna :)

Miki Mecava

Stvarno ste bre manijaci 😂 od sad cu morati sam na druzenja 😀