Glavni meni

Kotlic 29.04.2018 u Titelu

Započeo bigsheki, 21 Mart, 2018, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: Ga¹par poslato 03 April, 2018, 15:06
Ja upravo dogovorio da radim 4 sata dnevno i ne postojim vikendom. E to je posao  ;D
4 dana nedeljno, a ta 4 dana mogu da radim od kuce.
znaci dva dana, pa ne radim jedan, pa dva dana, pa vikend... nemam osecaj da radim, uopste.

feelgod

Citat: Black Adder poslato 03 April, 2018, 00:36
[kawasaki_ninja] ako je ljimunada u pitanju, æu doðem i ja
@feelgod da ne bude da se nisam prijavio
Teramo onda zajedno

dzimika

Citat: Laziæ poslato 03 April, 2018, 11:40
Citat: dzimika poslato 02 April, 2018, 23:45
Plan je da radim prvu, tako da posle toga eto I mene
Ne bi pristao da radim u firmi gde se radi subotom... Osim za ba¹ dobru kintu... Doðem ja i ovde ako treba, al' to je tri puta godi¹nje, doðem i nedeljom, i u sred noæi ako treba... Al' da moram, jok...


Na svasta ja ne bi pristao, ali kad moram da radim onda cutim i trpim, inace plata se povecala malo i ima indicija za nekim bonusima pa jos ima nekog pomaka i sa radnim vremenom i slobodnim danima sto me raduje ali vise me raduje jos jedna cinjenica koja je na pomolu ali o tome otom potom, kad se desi bice ekstra
Inace recimo sutra sam slobodan, bio sam sad za vikend slobodan ali sam ugovorio neki posao privatno pa sam radio ceo dan i subotu i nedelju, mada i sutra moram da idem to privatno da radim da bi zaradio pare za registraciju
Ja ne biram poslove, radio sam svasta nesto do sada i radio bih i ubuduce ako ce to da donese dovoljno para da zivim normalno i da moja porodica ne oskudeva u nicemu, a bice i za mene nesto valjda :)

UFF

Citat: Gavrolini poslato 03 April, 2018, 13:16
Ja ne bih pristao da radim nigde ni jedan dan ako bas ne moram...ali eto jbg moram. Lazicu ne kenjaj.

nista se ne mora
treba samo da se zeli i da se ume  ;D

Gavrolini

U pravu si , ne moram. Ali zelim da priustim svojoj porodici koliko toliko normalan zivot.

bigsheki

jos 24 dana,zagazili smo u april :)

rboban

Ride It Like You Stole It

MIGE


goranvojska

znaci ja sam na potezu,vojska juna meseca,javljam datum,sad ne dolazim jer sam malo daleko,1700km hamburg,lep provod svima i vidimo se kod mene,

MIGE

Citat: goranvojska poslato 04 April, 2018, 20:06
znaci ja sam na potezu,vojska juna meseca,javljam datum,sad ne dolazim jer sam malo daleko,1700km hamburg,lep provod svima i vidimo se kod mene,
[thumb_up] [yahoo] [yahoo]

Lazic

Mo¾e i poèetak jula da se zgreje Morava... :D

Hurricane

...ma samo oblaka da ne bude  [rofl]


od svih po¹asti oblaki su najzajebaniji

Gavrolini

Jos nije kasno da pomerite za nedelju :(

bigsheki

bila je prvo nedelja pa je stavljena subota,mogu pomeriti i za nedelju ako se niko ne bi bunio.i jevta ne moze u subotu jer prave rodjendan kluba valjda,videcemo danas da pomerimo za 29.4

jevta


Grof

.... znaèi 29.4 ..... ba¹ mi je drago .... ako sve bude uredu ba¹ bih voleo da dodjem. [thumb_up]

UFF

izmenjeno

seki budi kuci i u subotu za svaki slucaj :)

i spremi hranu i pice za one koji se zajebu  [rofl]

bigsheki

naravno druze,ko se zaebe onda razvlacimo satore :))) i 28 sam kuci :)))   vec me raduje sto ce nas 29 biti jos nekoliko vise

Gavrolini


viper

Idem na roðendan u nedelju, pomeriti za ponedeljak 😋

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)