Glavni meni

Kupujem Piagio Free

Započeo Serpente, 09 Mart, 2018, 20:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dragana friz

Tesko je naci dobrog frija ali naletece valjda neki
Trip mi je veliki tocak, nisam vozila godinama posle pada sa tajfuna(lepo sam se skrsila) sva sreca bez preloma
Izbor je pao da kupim Free, vozila sam ga svojevremeno i relativno je pouzdan skutercic. Za dobar primerak koliko vidim po oglasima treba izdvojiti oko 400 do 600 e  [panic] Pa za te pare skoro pa mogu da kupim motor  [neampojma]
Ideja je da kupim nekog freeja za 200 do 300 e i lagano da ga sredim.
Vozicu ga posao kuca(4km) dok se malko ne oslobodim ,a onda ko zna gde cu da stignem  [rofl] Verovatno polaganje za A kategoriju pa da se kupi krsteno motorce
Eto to su planovi jedne zene vec godinama..pa doslo je vreme za realizaciju  :D

Serpente

ja pokusavam da je nagovorim na neki skuter sa manjim tockEvima, mnogo veci izbor, odlicni motori, ali dzabe, dokazi ludaku da je lud :D
Be the change you want to see in the world!

feelgod

#22
Citat: Ho¹tapler poslato 10 Mart, 2018, 07:41
Citat: feelgod poslato 09 Mart, 2018, 22:59Sada je zamenjen za 250ccm sidelo mi se bez kvacila :)

...el me sad razume¹ kad sam ti rekao da je skuter 250cc optimum? ;)
I da vi¹e neæu nikad biti bez skutera za po gradu...
¹ta s uzo?
Kymco B&W250 ali sreca moja, registrovan je na 249 a ne kao tvoj na 251 :)

Kanarinac

Kineza vise nikad ne bih uzeo sem keewaya (kymco ne racunam u kineze). Delovi za kineska govna su skuplji nego za italijane,kvare se na pogled,a idu ni za kurac. Bolje italjisn star 20 god nego kinesko.novo govno

stilgar

Citat: Dragana friz poslato 10 Mart, 2018, 10:20
Tesko je naci dobrog frija ali naletece valjda neki
Trip mi je veliki tocak, nisam vozila godinama posle pada sa tajfuna(lepo sam se skrsila) sva sreca bez preloma
stalker itajfun od 50 kubika imaju istu masinu a fabricki su dolazili sa istim gumama onim budjavim kramponkama kineskim koje su poluplasticne i kad je malo mokro il na beloj liniji pesackog prelaza klizaju ko po ledu. to sam odma bacio i kupio krstene gume dunlop i vozio sam ga 3 sezone bez ikakvih problema i proklizavanja. Stvarno sa manjim tockom ima mlogo lepsih skutera. Piagio NRG ima istu masinu ko i prethodna dva sto pomenuh lepo poteze lepo ide malo veca potrosnja za 50 kuba al je lep ko upisan :) i gilera runer je u tom kolu mada nrg ima ravan pod sto je po meni od bitne vaznosti sa skuter :)






Hohštapler

Citat: feelgod poslato 10 Mart, 2018, 11:42
Citat: Ho¹tapler poslato 10 Mart, 2018, 07:41
Citat: feelgod poslato 09 Mart, 2018, 22:59Sada je zamenjen za 250ccm sidelo mi se bez kvacila :)

...el me sad razume¹ kad sam ti rekao da je skuter 250cc optimum? ;)
I da vi¹e neæu nikad biti bez skutera za po gradu...
¹ta s uzo?
Kymco B&W250 ali sreca moja, registrovan je na 249 a ne kao tvoj na 251 :)

E moj ti....
To je bio i moj prvi pik na draftu, i na¹ao dobar komad, sjajan, ko nov... probao, vozao se dva dana, bio od lika ¹to nam izdavao gara¾u, dao mi da ga probam..
Oti¹ao ja do njega sa parama, sve se dogovorili, ka¾e vodi se na nekog deèka tu iz NSa, evo ti broj nazovi vidi oko prevoda...
Ja nazovem - javi se neko stariji..
"dobar dan el taj i taj tu?
-deèko, el ti mene zajebava¹?
-ne ¹to? ja sam hteo da kupim skuter, èovek mi dao broj ka¾e vodi se na vas...
-to je motor mog sina, on je prodao taj skuter, al je posle pao sa motora... bio u komi, sad je "biljka"... voleo bih da ti mogu pomoæi al ne mogu..."
Ja u zemlju... izvinim se doviðenja prijatno...
I otka¾em B&W... a ¹teta... motor bio penal.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

feelgod

Tvoj je malo bolji zbog velikog tocna ali snacicu se ja i sa ovim.

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Mart, 2018, 07:41
Citat: feelgod poslato 09 Mart, 2018, 22:59Sada je zamenjen za 250ccm sidelo mi se bez kvacila :)

...el me sad razume¹ kad sam ti rekao da je skuter 250cc optimum? ;)
I da vi¹e neæu nikad biti bez skutera za po gradu...
¹ta s uzo?

Jesi realan da ga pita¹ ¹ta je uz'o, pa jesmo diskutovali onomad kod Juge kako je tvoj Krmko 251 a Filipov 249 :)

Gagule, samo napred, red je bio  :-*

Mo¾e i manji toèak ako æe¹ da vozi¹ stunt  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

feelgod

Citat: Andreja poslato 10 Mart, 2018, 23:14
Citat: Ho¹tapler poslato 10 Mart, 2018, 07:41
Citat: feelgod poslato 09 Mart, 2018, 22:59Sada je zamenjen za 250ccm sidelo mi se bez kvacila :)

...el me sad razume¹ kad sam ti rekao da je skuter 250cc optimum? ;)
I da vi¹e neæu nikad biti bez skutera za po gradu...
¹ta s uzo?

Jesi realan da ga pita¹ ¹ta je uz'o, pa jesmo diskutovali onomad kod Juge kako je tvoj Krmko 251 a Filipov 249 :)

Gagule, samo napred, red je bio  :-*

Mo¾e i manji toèak ako æe¹ da vozi¹ stunt  ;D

Ma pijano govedo :)

ЯЭВОЛУТИОН

free je cudan splet okolnosti...ili plati 500 i kupi da bude kao nov ili daj 100 i ulozi 500 da ga napravis an novog....taj skuter se prodavao za 600 evra pre deset godina a i sada za dobar primerak traze iste pare...ko afrika.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Ja sam tolko puko da sreæa pa znam kad se vidim u ogledalu da sam ja.. Pre koji  dan kad sam se ugledao sreæa nisam se javio bratu ;)


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.