Glavni meni

Audi A4 Allroad 4x4 DSG 2.0TFSi

Započeo Zeljkamp, 02 Mart, 2018, 02:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Auto je dojajnik. Ali ja nisam materijal niti musterija za isti. Neki su vidjeli moju Ideju. 1,3 dizel. Nikad nisam imao auto sa manjom potrosnjom. Posto mi je 95 odsto voznja po gradu idealan autic.  Sad je malo podigla potrosnju,jbg. hladni startovi,dodjem do firme auto se nije ni zagrijalo.  Kad idem na more,malo drkanje,ali dodjem i vratim se..,jbg. nije bas za neka zestoka preticanja i autoputeve. Magistrala majka.  Da imam love da, zasto ne Audi,Subaru mi je zelja recimo...  Ali za sada mi je ovo dovoljno,razvukao sam se koliko sam dugacak,a nisam puno dugacak,fakat nisam!!
jin-jang

castor

Citat: Laziæ poslato 04 Mart, 2018, 19:19
Bio je svojevremeno test u Autobildu koliko koji auto tro¹i na punom gasu... Ima tome 5-6 godina, zaboravio sam detalje ali onaj Uffov 1.4(dodu¹e od 200ks) je tro¹io kao da ima 5000cc... :o ;D Mislim 40/100
Bilo pro¹le godine jedno 15 modela, testiranje koliko tro¹e na 200. Mogu da slikam i okaèim, ako neko ¾eli...
It's the ride that matters, not the bike…

mali_zmaj

Kaèi,ovo je demokratski forum!! 
jin-jang

Lazic


castor

It's the ride that matters, not the bike…

UFF

losa rezolucija moras vece fotke

castor

Klikni na fotku, pa ima¹ download original...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

mogu da klikcem na fotku do sutra kad nema linka


Lazic

Ne 200, pun gas... Ali i ovo je korisno... :D

UFF

Lazicu ovde nesko siti dezinformacije, ti ili casopis
Golf 1.5 TSI 14.6l na 200kmh

castor

Citat: Laziæ poslato 06 Mart, 2018, 19:25
Ne 200, pun gas... Ali i ovo je korisno... :D
Koliko se sjeæam - nije bilo. Fali mi mo¾da 5 brojeva ukupno. Ali se ne sjeæam da je to bilo. Provjeriæu za vikend ako me ne bude mrzilo i budem imao vremena...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2018, 19:28
Lazicu ovde nesko siti dezinformacije, ti ili casopis
Golf 1.5 TSI 14.6l na 200kmh
A ti ne prati¹ na èasu... Nije isti test, kad je ovaj bio taj 1.5 nije postojao ni u najavi... Motor kao tvoj, 1.4 turbo+kompresor, samo 147kw... I nije na 200, nego pun gas, koliko mo¾e...

UFF


Zeljkamp

Dosta ofovanja. O ovom automobilu je rec.  [cheers]
























[cheers]
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

milomir22

Ova boja koze je jako nezahvalna, isprlja se lako, ali je na ovom kao nova, ne vide se cak ni one bore i naguzvotine, jbt ovo kao da nije vozeno, izgleda bas bas zajebano.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

uh ovo je prvi karavan koji bi rado posedovao :)

samo gde da sednem prljav u njega na belu kozuru jbt

CBRR1

Citat: UFF poslato 07 Mart, 2018, 19:18
uh ovo je prvi karavan koji bi rado posedovao :)

samo gde da sednem prljav u njega na belu kozuru jbt

Pa ti se bre "plakni" pre nego sednes na kozuru...geju jedan... :D :D :P

UFF

pa jbt radim sa majstorima i zafali na primer brusnih ploca, dok se ja plaknem i presvucem oni sede i zevaju u nebo a ja im placam dnevnicu  [nono]