Glavni meni

Sa kojom bi ste se radije "druzili"

Započeo MotoManijak, 05 Mart, 2011, 01:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Poison girl poslato 06 Mart, 2011, 01:12
nije da je branim al realno grudi su masno tkivo pa mora da ima i na drugim mestima  :D

Ponekad naidju i oni nadprirodni slucajevi kada se svo masno tkivo grupise, pa ga nema na drugim mestima... :D

UFF


Lazic

uff... Znam jedno(cudo )... Izgleda sto bi rekli Slovenci, nadnaravno...

cone


ts.marko

Po¹to ja ne smem da se izjasnim, jer zmaj u obliku  [zena] se muva, zato sme moj klinac - veseli pubertetlija.
Tata, vidi ovu prvu  [balavi]

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam dao glas onoj sa lepim ocima.....mislite li da je plava "laksa"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dr32

Bolje da ljulja nego da zulja... al kad zulja duze se pamti. Plavusica da pozajmi malo od "okate" drugarice bi bila  vr'. I ja glasam za odnos kuka i struka... mada sad dok su mladje dobro je, al ce "okana" da bude u problemu za koji godinicu... (biceps ne bi komentarisao)  [zena]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Kanarinac

Zovi ti drugarice vamo, da vide reakciju

mkt

a onda cemo mi da okacimo nase slike hahaaha pa da dame biraju

MIGE

ma sta bre one imaju da biraju,moraju da uzmu sta im se nudi.pun mi je q...takvih riba napucanih,95% su takve danas!!!

Kanarinac

Pa ko sto ti neces bilo koju, tako ni one nece bilo koga :))) Ili se ipak vodis ono od biraca nema jebaca? :)))

balcan girl

eto divne ideje ajde da se napravi i jedna tema za koleginice  [clapp] znaci domaci i strani ali frajeri pa i mi malo da parimo oci  [djavo] 8)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 06 Mart, 2011, 19:49
eto divne ideje ajde da se napravi i jedna tema za koleginice  [clapp] znaci domaci i strani ali frajeri pa i mi malo da parimo oci  [djavo] 8)
Vi biste se zaljubile. Mi ovo vise fizicki a manje psihicki....dakle nista ljubav samo bol
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

Citat: revolution poslato 06 Mart, 2011, 20:01

Vi biste se zaljubile. Mi ovo vise fizicki a manje psihicki....dakle nista ljubav samo bol
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

balcan girl

pa poison doprinesi u novoj temi :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

K_A_W_A

Sve mi se cini da je ovo neka zajebancija, kao drugarice se raspravljaju koja je bolja. Op trt gevezn zajn :D Ko god da je na tim slikama, plavoj samo malo fali i oduvala bi onu smedju. A za to bih se ja angazovao oko nje ;D
Sto rece Tasko Nacic: Ili ce joj (plavoj) zivot biti cvece ili smedje vise biti nece ;D ;D ;D

castor

©ta vam je. Nema lo¹e ¾enske. Samo dobra i bolja... ;)
It's the ride that matters, not the bike…

nirpo

Ja mislim da bi ti druze trebao da ih povedes na neki predstojeci moto-susret
da mi njih bolje upoznamo i onda ocenimo :D
Nije bitno ko ce brze nego ko ce duze!!!