Glavni meni

Pozdravljam!

Započeo Ruske, 04 Januar, 2018, 17:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

narodski motor!!  jbg. afrika je samo za elitu!!
jin-jang

mkt

samo za nas iz masonske loze

mali_zmaj

Da,da.!!   ;)    Bem ti sunce,stajao sam par puta pored one nove Africe,e to je sprava!!  I ona mi je povelika,ali..spustio bih ja nju na moj nivo!! Mora moci!! Sjedio na Vesrsysu prije neki dan,i provozao malo,na prstima sam..,znaci kad ga kupim narucujem onaj kit za spustanje iz Ameriku odma,ako ne nadjem na europskom trzistu.
Na RD03 nema teorijske da sjednem,al RD04 mi je niza. Bem ti sve kad prave motore samo za ove preko 1.80m
jin-jang

aæimo

To i ja kazem kad sednem na motor.

Pu bem Vam mater nenormalnu kad pravite motore za ove ispod 1.8m

megaidiot

Citat: mali_zmaj poslato 07 Januar, 2018, 20:55
Da,da.!!   ;)    Bem ti sunce,stajao sam par puta pored one nove Africe,e to je sprava!!  I ona mi je povelika,ali..spustio bih ja nju na moj nivo!! Mora moci!!
komotno mozes da je vozis, usko je sediste i ima dva polozaja (vise/nize), na nizem ne bi imao nikakvih problema, vozi se ko transalp.

Lazic

#25
Citat: NaVi poslato 07 Januar, 2018, 16:42
Citat: UFF poslato 07 Januar, 2018, 00:54
znaci kle je cheep ass govno od motora? :D
Znaci da covek dominira sa snalazenjem ;)
Najbolje ¹to æu da ka¾em, nemam ja para da vozim motor... I kad sam ga kupio od 1500e sam 1000 uzeo kredit...

UFF

Citat: NaVi poslato 07 Januar, 2018, 16:42
Citat: UFF poslato 07 Januar, 2018, 00:54
znaci kle je cheep ass govno od motora? :D
Znaci da covek dominira sa snalazenjem ;)


i ja bi voleo da umem da se znalazim
ne umem pa vozim hondu :(

mrle

po¹to sam vozio GPZ500 (ista ma¹ina ii tro¹kovi) 7-8 ili 9 godina, ne znam vi¹e, mogu samo da potvrdim prièu oko (ne)odr¾avanja.

Lazic

I naravno ne biti ja pa dva puta sa'raniti agregat... ;D

Gavrolini

Vozio i ja kratko en500 pa mi iz cista mira na leru pukao lanac bregaste i rascopao pola agregata....inace isti agregat :)

Lazic

Ko zna koliko je bio pre¹ao i kad je trebalo da mu se menja lanac... ;D

Al' da je mo¹a, jeste... :D

mali_zmaj

Na oko 30 do 35 hiljada bi se na tim starijim tipovima mjenjeo lanac,naravno zavisi ko ga je vozio..,ja sam fazni zamjenio na kleu, imao tad oko 40 tak hiljada..  Na Zephyru zamjenio,na satu imao preko 60 hiljada sad da li km ali milja!!?? Ne mogu se sjetiti..  E sad na Versysy,ER 6 F ili N ko zna,nisam jos proucavao stivo!! Tad se odradi i stelovanje ventila,snjese i ostale zajebancije redom.. Znam da se meni KLE preporodio poslije zamjene lanca i stelovanja ventila,smjese.. Kawu dozivljavam kao i Fiate. Ako ih odrzavas trajat ce vjecno,zapustis li ih,kad dodje sve na naplatu,obicno je kasno..  Moj KLE je jos u zivotu,a pretprosli vlasnik ga nije odrzavao niti jedne sekunde..,vratio se motor poslije dvije godine u B.Luku sa istim gumama,a vec su bile za zamjenu kad sam ga prodao,tako i lanci,lancanici i ostalo.. Ne meres vjerovati!!
jin-jang

Ruske

Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2018, 16:16
I naravno ne biti ja pa dva puta sa'raniti agregat... ;D
Kako? :o aj jednom da ti se nesto otkine pa da razvali motor ali dva puta?  :(
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

megaidiot


Andreja

Citat: Gavrolini poslato 08 Januar, 2018, 17:47
Vozio i ja kratko en500 pa mi iz cista mira na leru pukao lanac bregaste i rascopao pola agregata....inace isti agregat :)

Nije iz èista mira, i sam si rekao da je zveèao, nemo' gre¹i¹ du¹u :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: NaVi poslato 08 Januar, 2018, 22:11
Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2018, 16:16
I naravno ne biti ja pa dva puta sa'raniti agregat... ;D
Kako? :o aj jednom da ti se nesto otkine pa da razvali motor ali dva puta?  :(
Citat: megaidiot poslato 08 Januar, 2018, 22:22
nije do motora
;D

Ima tema kako se NE krpi karter, pa onda kako se NE menja karter, pa kako se NE kreæe na more... Al' radi geneze razloga mora¹ da krene¹ od teme, kako se NE silazi u podrum... :o ;D

A drugi put je bilo skroz lako, samo treba voziti sa vi¹e aditiva za spreèavanje curenja ulja nego ulja i onda ga zavrtati do 11.000... Okrene le¾aj, provereno... :o ;D

Ruske

@Lazic Za more sam citao, ali ovo ostalo nisam, taman da se malo zanimam :D
Au baka, pa kako toliko? :wtf: jel prestalo da curi? :p
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

Hohštapler

Na CB500 se po manualu menja na 100.000km ako se ne varam..
Na VFR ne pi¹e ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Prestalo pro¹le zime kad ga je Juga predihtovao... ;D

Ruske

E ovako. Odlucio sam da sacekam dok ne nadjem dobar oglas(posto verovatno necu voziti motor pre nekog marta, kad ugreje) pa sad gledam i neke druge motore osim KLE-a.
Zanima me sta mislite o BMWF650GS i APRILIA PEGASO 650 TRAIL.  [ludak] [neampojma]
Cena do nekih 3000e (preko toga bi se morao voziti go, jer nemam jos nista od opreme )
Svaki savet je dobrodosao!  [klanjam_se] [thumb_up]
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.