Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Jovanovic

©ta znam..hteo sam ¹to jednostavnije..kad je - 20 grejaæu ruke na ma¹ini

Jovanovic

I ovo oèi¹æeno, doterano




lord_oblivion

Ruke se greju na cilindar i blokove. Pro¹irenja za ¹titnike dosta poma¾u.

Od èega i na koji naèin æe¹ praviti za¹titu dekli, kad mora kalup?
Ja bih to isto voleo da napravim za XT.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Jovanovic


lord_oblivion

Na koji naèin, kad treba kalup?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

livenje....kalup je za livenje.....sta god lijes treba ti kalup...moze se napraviti od raznih stvari u zavisnosti sta lijes....za alumijum moze od livackog peska ili od silikona za livenje...cak moze i od gipsa za jednokratnu upotrebu

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovanovic


Jovanovic

A Boban Sajle ¹to su me unakazili..Odneo sajlu gasa da mi naprave jo¹ jednu takvu rezervnu i rucicu i sajlu dekompresora da mi naprave kraj sajle po ruèici.1500 din i èekam 12 dana.Rekoh okej..Ali to se onda produ¾ilo na 15 dana i 2220din.Aj i da je samo to.Otisao po sajle.Pvu od gasa sjebali originalnu skupu i kvalitetnu, nju produ¾ili ne¹to.I donose mi jo¹ neke dve sajle od ko zna èega.A ove od dekompresora nigde nema.Ja mu objasnim da su zajebali i da su uni¹tili Oem sajlu.I da mi nadju ruèicu i sajlu dekompresora.Lik izvadi to iz nekog æo¹ka netaknuto.Pa opet obja¹njavanje..

Jovanovic

Kao zvaæe me sutra(vi¹e im ne treba 12 dana da naprave dva bu¾ira)..Uglavnom æao Hondina sajlo

Boban_m

Trebao si kod Grade da ti zavrsi na licinom mjestu.

Lazic

Kod Bobana su nekad bili vrh... Odavno vi¹e ne idem kod njih...

lord_oblivion

Ma da, od kad je matori batalio posao (dal je umro ili ¹ta), sina boli tuki, radi samo seriju, da okreæe pare. Tako je izgubio ko zna koliko nas kao mu¹terije...

A to livenje, gde i ko radi? Jel moram, Jovanoviæu da ti doðem u gara¾u da mi odgovori¹ na pitanje ili ¹ta? Jel' skupa tastura? Ako ti se pije pivo, ka¾i, nemoj da æuti¹. Ako hoæe¹ sok, æe naðemo i njega :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

rakovica na putu ka resniku za zadnje strane livac....lije marinijum na pesak....nije ni skup ali nije ni kvalitetan...malo bolje barata za mesingom....lio sam ja dekle paljenja za kawasaki 650 -750 pre trideset godina....nisam skoro ali prolazim...uglavnom lije siljke za ograde...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovanovic

Ka¾em ja u kraju livac :D Ali èeka se ima posla on dosta

Jovanovic

Poslednja autobuska stanica u Belom Potoku,na samoj stanici mu je kuæa

Jovanovic


misa-pei

Ruzveltova ulica, drugi, lokal od nadvo¾njaka prema groblju, preko puta Zire. Sini¹a je Gradin sin (Grada je u penziji veæ 10 godina, ali se radnja i dalje zove tako), motorista, prodaje i polovnu moto opremu. Sjajan èovek. Pravi sajle, preciznu mehaniku...
Država je najveći neprijatelj naroda

Jovanovic

Aha, znam sada..znam i tog Sini¹u, vozio je nekog sivog GSXR-a..super

Glava Dole


Lazic

Èemu slu¾i takav pi¹tolj?