Glavni meni

Honda XR400R Adventure

Započeo Jovanovic, 23 Novembar, 2017, 21:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jin-jang

feelgod


mkt

kakva ce ovo sprava da bude  [kralj]

Jovanovic


Nika

Èudno deluje bez ma¹ine...
Ne¹to mi se vizuelno ne uklapa - spoj vetrobrana na prednju masku... Ili je mo¾da samo do slike...

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Jovanovic

Citat: Nika poslato 18 Maj, 2018, 10:09
Èudno deluje bez ma¹ine...
Ne¹to mi se vizuelno ne uklapa - spoj vetrobrana na prednju masku... Ili je mo¾da samo do slike...

Ne znam,taj vetrobran je bio i pre pa sam izgleda navikao




UFF

sto nisi zamenio i suvozacke fudastere za nesto mladje?

Jovanovic

Hteo na ponekim delovima da ustedim malo,kosta ova zajebancija..zato i koristim dosta starih delova ali gledam da ih lepo uklopim..otom potom

JankoR


Gavrolini

Hoce preseci nekim nalepnicama ovoliko crvene?

Jovanovic

Videcu jos ali ne bih da bude saren puno

aæimo

Æe te pojuri neki bik po livade!!!

Boban_m

Stavi neke HRC stikere i to je to [thumb_up]

Jovanovic

Na kraju cu o tome razmisljati,tek treba masinu da rasturim,pa struja pa mnogo toga..do sad sam radio kako treba,tako cu i nastaviti,pa valjda nece proci lepo vreme do tad

Gavrolini

Kao da tebi treba lepo vreme :)

Jovanovic

Po najjacem snegu ne znam koliko bih mogao sa ovim gumama..Ali znacu kad probam :D

Jovanovic

Malo sam se sigrao ma¹inom danas..Bregasta se èini dobro, klackalice cu da probam da promenim,klip onako ali cilindar ima riseve tako da ce verovatno iæi na 407ccm(sa 85mm na 86mm) i kompresijom sa 9. 3:1 na 10.0:1..
Fali i ispod bregaste opruga i klin mali,u svakom slucaju mora da se otvori sve da se proveri da li je to u donjem delu a i imao je opiljaka u situ tako da se rastura skroz..Pored malo veceg klipa bice poliranja,jos sira grana auspuha,k&n za vazduh, pumper ili vece dizne na fabrièkom karbu..trebalo bi da bude veoma jak a opet pouzdan.































Jovanovic

Kum mi je majstor, rekao da preterujem, da se ispolira i nece nista da se primecuje, a klip nije ostecen pa cu ostaviti fabricki.Pogotovo sto deru sa cenama, a treba promeniti ventile i vodjice,,klackalice, lanac bregaste,lamele i ploce,usisnu granu,dizne za karb itd.. Majko mila :)

Gavrolini

Jesi uopste merio kompresiju? Dzaba sve menjas i drkas ako je kompresija banana. A na svim slicnim motorima je klip potrosni materijal. Jednostavno ne mogu da prihvatim da ces sve to raditi a ne zameniti klip sem ako nije zamenjen tipa prosle godine i slicno.