Glavni meni

18. MotoGP 2017 - Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana

Započeo Hohštapler, 10 Novembar, 2017, 08:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Zarko je car...a Lorenco je samo potvrdio koliki je smrda i ljigavko!!!!


Ivicat


petar357

Citat: navajo poslato 12 Novembar, 2017, 19:28
Zarko je car...a Lorenco je samo potvrdio koliki je smrda i ljigavko!!!!

Da je Doviciozo imao potrebnu brzinu obisao bi Lorenca lako.

Borba za poziciju i ne prihvatanje namestaljki iz boksa (cuj: mapa 8... da je kojim slucajem Srbin, sigurno bi u sebi pomislio - na kurcu vas nosam! ) je upravo suprotno i od smrada i od ljigavosti.


Mad Max

Da je Ianone ili bilo ko drugi kocio i ugrozavao 93 svi bi pljuvali tog nekog.

Zaboravili ste kad je 93 kocio Rossia i ugrozavao, pa ga kulturno oborio, a popusio bez veze kaznu.

99 takva smradina kao sto je bio od samog pocetka dolaska u gp.

Talijanima jebem mater sto su ga doveli, eto niti je sta napravio, niti postuje naredjenja.

93 ima talenat to je bez polemike, ali ne treba zaboraviti ogroman faktor srece.

Ove sezone rekao bih da je 99 najvece razocarenje, a za njim odmah 25.
Brzi od smrti, Jaci od bola

navajo

Imam osecaj da je usporavao Dovija...da se borio za neku titulu, nesto, bilo sta pa ajde...kolega iz tima ima sanse da osvoji titulu i umesto da mu pomognes i cuvas mu ledja ti ga jos ujebavas.

Da sam bila na njegovom.meatu uvek bih pomogla kolegi iz tima!!!

petar357

Citat: Mad Max poslato 12 Novembar, 2017, 20:00

99 takva smradina kao sto je bio od samog pocetka dolaska u gp.

Talijanima jebem mater sto su ga doveli, eto niti je sta napravio, niti postuje naredjenja.


Ljudi, o cemu vi pricate? Jel procitate post pre nego sto ga posaljete? Kriv vam vozac koji nije poslusao nemoralni zahtev iz boksa???

Ja ne navijam za Lorenca, ali odbijanje timskog naredjenja da propusti sporijeg od sebe i time "lazira" trku, zasluzuje postovanje.

petar357

Citat: navajo poslato 12 Novembar, 2017, 20:09
Imam osecaj da je usporavao Dovija...da se borio za neku titulu, nesto, bilo sta pa ajde...kolega iz tima ima sanse da osvoji titulu i umesto da mu pomognes i cuvas mu ledja ti ga jos ujebavas.

Da sam bila na njegovom.meatu uvek bih pomogla kolegi iz tima!!!

Ako smo gledali istu trku,
Lorenco ga nije usporavao, ni jednog trenutka ga nije omeo u pokusaju preticanja. Jednostavno, Dovi nije bio brzi od njega.


navajo

Nisam obratila paznju na naredjenje iz boxa, jer sam u tom.trenutku pricala sa batom preko fona...taj momenat sam propustila....kako god ne podnosim ga i ima pacovsku facu :)

Mad Max

Vidi petre357,

potrosio sam previse vremena i novca na trke, tako da znam dobro o cemu pricam.

Jer ne pricam samo kao navijac nego iz debelog iskustva. Pogotovo sada kad imamo Tim na takmicenju. Box zna i donosi odluke, vozac je radnik koji mora da  postuje

naredjenja. Naredjenja-odluke se donese za najbolje interese tima.

Shvatam  i ovo sto ti kazes, ali jednostavno neke stvari se moraju postovati.

Plus, zaboravio si kako je 99 dobio titulu, tako da nema pravo glumiti nevinasce.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Biker-Boy

Meni nije jasno kako neko ko je brzi moze da usporava nekog ko je sporiji od njega??
Ja sam navijao za Dovija, ali Lorenco je jednostavno bio brzi, a ako Dovi nije u stanju da ga obidje bez pomoci iz boksa (naredjenja) onda nije ni zasluzio da bude prvak.
I feel the need..... the need for speed !!!

petar357

Citat: navajo poslato 12 Novembar, 2017, 20:18
Nisam obratila paznju na naredjenje iz boxa, jer sam u tom.trenutku pricala sa batom preko fona...taj momenat sam propustila....kako god ne podnosim ga i ima pacovsku facu :)

Pa napisi tako odmah, da ne bude nesporazum... Izgled je vec jak argument, kada su moto trke u pitanju.



navajo

Ni meni nije jasno kako neko moze da gotivi Lorenza, pa ipak ima i takvih  [rofl]

navajo


mi¹ko_kolo

Citat: Biker-Boy poslato 12 Novembar, 2017, 20:21
Meni nije jasno kako neko ko je brzi moze da usporava nekog ko je sporiji od njega??
Ja sam navijao za Dovija, ali Lorenco je jednostavno bio brzi, a ako Dovi nije u stanju da ga obidje bez pomoci iz boksa (naredjenja) onda nije ni zasluzio da bude prvak.

Nisam fan komentatora sa SK ali su danas u jednoj stvari bili u pravu: ako je JLo umela da se zahvaljuje sunarodnicima 2015-e, onda je najmanje ¹to je mogao danas da uradi - uspori i pusti Dovija, pa nek' se Dovi jebe sa Hobitom i ostalima a ne da dokazuje kako je on "br¾i" i sposobniji.

petar357

Citat: Mad Max poslato 12 Novembar, 2017, 20:20
Box zna i donosi odluke, vozac je radnik koji mora da  postuje
naredjenja.

Za razliku od tebe, mi nismo trkaci nego gledaoci.
I uvek smo na strani radnika koji ne postuje nesportska naredjenja poslodavaca.



srbac

Koja je svrha da pusti Dovija kad je Markez ispred ? Mad Max kao da ne znas koliko je bilo bodova u pitanju. da je MM pao Lorenco bi ga propustio ali posto je sve vreme Markez bio ispred nema razloga da ga pusti ! A i da je mogao da ga obidje obi¹ao bi ga ! Dovi nije imao vreme jo¹ od petka tako da je prièa bez razloga o tome kakav je Lor.
Ko je najgori èovek u Moto GP zna se, ko je imao najvi¹e konflikta, zna se.
Ducati je izjavio da nema prvog i drugog vozaèa...

mi¹ko_kolo

©ta bi bilo, kad' bi bilo... A da ga je pustio ranije i Dovi bio ispred kad je Makez izleteo? I da se ovaj nije vratio na stazu?

Hurricane

..vrlo realan razvoj situacije u nekom momentu

I ajde jednom da je iskulirao naredjenje ali 5 puta je bezobrazluk..