Glavni meni

Suzuki GSXR 750 K9 Kupljen nov u Markosu

Započeo gixxer, 08 Novembar, 2017, 00:12

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

gixxer

Bilo kako tema mi je stalno gore,ako nista drugo

losmi

Prijatelju idi popi koje pivo il sta vec, i opusti se...

gixxer


jevta

Obzirom da su postovi uglavnom oglasi pretpostavka je da od trgovine ¾ivi¹.
Iz ovog oglasa provejavaju nedoumice.
Kupljen nov u SRB ali koji si ti vlasnik?
Po¹to su slike lo¹e kakvo je stanje prednje vilju¹ke i diskova po¹to je lanac promenjen na 20k?
Te karbon nalepnice su samo nalepnice i nisu dodatna oprema i ne znaèe ni¹ta osim estetike u oku posmatraèa.
Otvoreni auspuh iz neke radionice u SRB ne poveæava cenu ako nema originala.
Preklopni nosaè tablice umanjuje cenu ako je motor radi njegove monta¾e osakaæen.
To su moji utisci o oglasu.Da po¾elim ovakav tip motorcikla ovaj oglas ne bih razmatrao zbog ovih nedoumica.
Moram da navedem da mi je èudno da je oglas ovakav po¹to su dosada¹nji oglasi ovog prodavca bili daleko kvalitetniji.
Svega ovog ne bi bilo da nije zima za vozanje [rofl]

Hohštapler

... a zima nije po¹teno ni poèela...

Okreèite Beograd! Okreèite Beograd!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bojan

Citat: gixxer poslato 08 Novembar, 2017, 14:54
Ovako ,posto nemam fotoaparat sa mega-giga pikselima kao ni telefon koji ima takvu kameru,a nemam ni nameru da ga imam,slikao sam motor sa onim sto imam,a to nije digitron,verovatno cu morati da bi vam udovoljio unajmiti profesionalnog fotografa da napravi umetnicke slike koje bi bile odgovarajuce,ili jos bolje da unajmim nekog ko ima  profesionalni dron pa da mi napravi snimke iz vazduha kako idem 200 na sat i naglo kocim da se vidi da motor slucajno ne vuce u stranu,ili da eventualno zaintersovanima odnesem motor u  njihovu sobu,pa da ga detaljno razgledaju kada budu za to imali vremena,mnogo se u zadnje vreme izvoljeva ,ja sam tokom godina naucio da kad nesto prodajem nikako novac onog koji bi to da kupi ne vredi VISE od mog novca nego isto toliko,svako je svoj teskom mukom zaradio,kod nes je postala praksa da kad neko dodje kod vas da kupi nesto,ponasa se tako kao da njegov novac 3 puta vise vredi od vaseg,e pa ne vredi ,zbog svega toga i ostalog,slike motora koji prodajem su takve kakve su a kome nisu dovoljno dobre ,neka gleda neki drugi nemunjen nedobog motor sa boljim slikama,toliko od mene,pozdravljam one koji su nadam se dobronamerno ,a ne zlonamerno komentarisali moj skromni oglas
Covek je potpuno u pravu, kome se ne dopadaju slike nek ne gleda motor. Mada:
- Sve je vise oglasa sa neadekvatnim opisom i mutnim ili nikakvi fotosima pa kad odes da vidis a tamo SURPRISE!!!
- sa obzirom da neces da kupis kameru ili telefon sa fotoaparatom cudi me da si se odlucio na koristenje kompjutera.
- Telefon za javljanje je verovatno fiksni?

gixxer

Posto izgleda da moj motor nista ne valja po misljenju ljudi,koji ga nisu ni videli a razumeju se u motore i to ne malo,povlacim ga iz prodaje na ovom forumu,pa bih molio admina da izbrise ovu temu,i unapred mu hvala,a ja ako ne budem konkretan kupac za nesto sto je ovde oglaseno ,nikada necu sebi dozvoliti da komentarisem bilo sta u vezi toga,drugari hvala svakom posebno za svaki komentar i misljenje koje ste dali o meni i mom motoru,sve vas srdacno pozdravljam,ako je mnogima bila  namera da ovo uradim,evo da im udovoljim,toliko od mene,pozdrav manijaci

Lazic


Bori¹a

Citat: jevta poslato 08 Novembar, 2017, 23:14
Da po¾elim ovakav tip motorcikla ovaj oglas ne bih razmatrao zbog ovih nedoumica.

da imam ove pare, ujutru bih otisao po motor bez provere, ako k_a_w_a kaze da je motor ok kupio bih ga bez grama dileme

jevta


Bori¹a

mozda si ti imao u 21oj godini 6000e dokonih, ali ja nemam jbg

UFF

eee da je admin placen i da ga ne mrzi da cita sve postove onda bi verovatno procitao i par godnjih i obrisao temu


ali cek da li je to jos jedan stari clan koji misli da je opcija brisanja na ovom forumu moguca?

pa ako clanovi ne znaju pravila sto bi admin znao, njemu se moze, njima se mora :D

zamislite da je nov clan u pitanju sta bi tek bilo QQ

Ostoja

Citat: Milos96 poslato 08 Novembar, 2017, 18:10
CitatSada si preterao,ako imas 27 godina mogao bi otac da ti budem

Kako "volim" ove koji misle da su popili svu pamet ovog sveta samo zato sto su stariji :)

Mali, ti ti¹ina, zna¹...   [rofl]
Nemo da ja tu ne¹to...   [bejzbolka]
I lepo da se odnosi¹ prema starijima da ne bih preduzimao vaspitne mere kad se sledeæi put vidimo kod Uff-a...  [nono]
   ;D ;D
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

Citat: gixxer poslato 08 Novembar, 2017, 23:41
Posto izgleda da moj motor nista ne valja po misljenju ljudi,koji ga nisu ni videli a razumeju se u motore i to ne malo,povlacim ga iz prodaje na ovom forumu,pa bih molio admina da izbrise ovu temu,i unapred mu hvala,a ja ako ne budem konkretan kupac za nesto sto je ovde oglaseno ,nikada necu sebi dozvoliti da komentarisem bilo sta u vezi toga,drugari hvala svakom posebno za svaki komentar i misljenje koje ste dali o meni i mom motoru,sve vas srdacno pozdravljam,ako je mnogima bila  namera da ovo uradim,evo da im udovoljim,toliko od mene,pozdrav manijaci
Ti si izgleda zaboravio da je poèela zima i da su ljudi dokoni...
Opusti se...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: UFF poslato 09 Novembar, 2017, 03:09
eee da je admin placen i da ga ne mrzi da cita sve postove onda bi verovatno procitao i par godnjih i obrisao temu


ali cek da li je to jos jedan stari clan koji misli da je opcija brisanja na ovom forumu moguca?

pa ako clanovi ne znaju pravila sto bi admin znao, njemu se moze, njima se mora :D

zamislite da je nov clan u pitanju sta bi tek bilo QQ
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Jefta

Da sam znao da cu moj GSXR K8 moci da prodam za vece pare nakon 5 godina nego sto sam ga prodao tada, nikada ga ne bih prodavao. Skocile cene motora...

Bori¹a


Kanarinac

Citat: Jefta poslato 09 Novembar, 2017, 12:36
Da sam znao da cu moj GSXR K8 moci da prodam za vece pare nakon 5 godina nego sto sam ga prodao tada, nikada ga ne bih prodavao. Skocile cene motora...
Isto to sam pomislio. Ajde nas je bio odran sa strane ali opet.

Jefta

Citat: Kanarinac poslato 09 Novembar, 2017, 15:30
Citat: Jefta poslato 09 Novembar, 2017, 12:36
Da sam znao da cu moj GSXR K8 moci da prodam za vece pare nakon 5 godina nego sto sam ga prodao tada, nikada ga ne bih prodavao. Skocile cene motora...
Isto to sam pomislio. Ajde nas je bio odran sa strane ali opet.

Bolja stednja u gsxr-ovima nego u EUR u banci :)

VIdeo sam da se prodaje za nekih 6800... bas sam se nasmejao

Andreja

Filmska naracija "Da li Africa Twin dobija NOVOG konkurenta? Ostanite uz nas i saznaæete... USKORO"
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D