Glavni meni

17. Motogp 2017

Započeo stilgar, 28 Oktobar, 2017, 10:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

ovaj Hostapler od kad je kupio VFR-ku samo jebe  :D                                                                
Q2



u kvalifikacijama Q2 Mark Markez pao, izgubio vreme, nije povredjen. U moto2 Luti imao gadan pad, prebacen u medicinski centar. Po vremenskim prognozama sutra samo moto3 i pocetak moto2 mogu da budu po suvom. Izgleda da ce titula ipak da bude dodeljena u valensiji. satnica trka





prenos na SK1

mali_zmaj

jel ovo sad kladionica?

Doviciozo
Markez
Rossi
Zarco
Pedroza
jin-jang

zozon

Citat: stilgar poslato 28 Oktobar, 2017, 10:54
ovaj Hostapler od kad je kupio VFR-ku samo jebe  :D                                                                 
Q2



u kvalifikacijama Q2 Mark Markez pao, izgubio vreme, nije povredjen. U moto2 Luti imao gadan pad, prebacen u medicinski centar. Po vremenskim prognozama sutra samo moto3 i pocetak moto2 mogu da budu po suvom. Izgleda da ce titula ipak da bude dodeljena u valensiji. satnica trka





prenos na SK1

Bice chupavo   ;D

Hohštapler

Nije, sad cu otvorim klad¾u..
Evo doso s poso pa gledam trening
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

kako Markez moze do titule u Maleziji

Márquez will be crowned champion if:
He finishes in the top two
He finishes third or fourth, and Dovizioso does not win the race
He finishes between fifth and eighth and Dovizioso does not finish first or second
He finishes between ninth and 11th, and Dovizioso is not on the podium
He finishes 12th or 13th and Dovizioso is not in the top four
He finishes 14th and Dovizioso is not in the top five
He finishes 15th and Dovizioso is not in the top six
Dovizioso finishes outside of the top seven

Hurricane

..ma dzabe prave dramu, osvaja sampionat sutra..


Hohštapler

...ako nas je istorija ièemu nauèila, to je da se u ovom sportu titule i osvajaju i gube preko noæi.
I ja mislim da su svi izgledi da sutra zavr¹i prièu, ali polako...

A ako bude sutra suva trka usuðujem se reæi da Pedrosa uzima trku. Uostalom, dosta izjednaèen vikend.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

ok izvinjavam se svima prisutnim u temi ali ubuduce ko stavi JEBENI CAPS LOCK u naslov teme sve sto je velikim slovima napisano jednostavno cu da obrisem (smucilo mi se da edtujem godinama)

da li to znaci da je autor teme bezobrazan sto se dere ili je bezobrazan sto misli da njegova tema ima vecu vrednost od ostalih pa treba da ima VELIKA SLOVA u naslovu?

stvaaaarno bih voleo da mi ovo neko objasni




ps. NIKO bre ne moze da ima velika slova (ako pre toga nije ponudio da plati za njih :D)

andrijadragan

 VIDELI  OD  TEBE ; ,,V E L I K I M  S L O V I M A......... UFF [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

srbac

 [stop] ?Nema brisanja ovde, idi na Blov jobs, oðe no  :P

UFF

andrijadragan hvala na objasnjenju ali odnosi se samo na naslov teme a ne na nick
a i moj nick je kratak, kao kad napises BMW pa nije nepristojno sto je velikim slovima do bi WOLKSVAGEN vec bilo predugacko :)


srbac pa necu ja da temu obrisem sa foruma, samo cu da je premestim u pod forum za takve teme ;)

mali_zmaj

na ovog marsovca Lorenza nisam raèunao,ni u najludjim snovima...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

stilgar

Citat: UFF poslato 29 Oktobar, 2017, 00:14
ok izvinjavam se svima prisutnim u temi ali ubuduce ko stavi JEBENI CAPS LOCK u naslov teme sve sto je velikim slovima napisano jednostavno cu da obrisem (smucilo mi se da edtujem godinama)

da li to znaci da je autor teme bezobrazan sto se dere ili je bezobrazan sto misli da njegova tema ima vecu vrednost od ostalih pa treba da ima VELIKA SLOVA u naslovu?

stvaaaarno bih voleo da mi ovo neko objasni




ps. NIKO bre ne moze da ima velika slova (ako pre toga nije ponudio da plati za njih :D)
ma iso sam copy/paste sa motogp sajta bre, nikakva vika i dreka. kad si vec briso mogo si da napises bar malezija malim slovima :)

stilgar

ko sto rekoh valensija ce da presudi titulu. dukati je zver po kisi.

clutch&brake

Pljuvali ste Lorenca da je slina... i sta cemo sada?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zagadjenje

Citat: stilgar poslato 29 Oktobar, 2017, 09:52
ko sto rekoh valensija ce da presudi titulu. dukati je zver po kisi.

Sumnjam da æe biti "odluèena", vi¹e Markez odraðuje posao
Tjuning bud¾ing

mi¹ko_kolo

Ima nade, sve dok se ne obrne poslednji krug.

Hohštapler

Upravo.
Treba jedan Markezov kiks (a imao ih ihaaaj) i Dovi da osvoji trku (a imao ih ihaaaj).

Prosto ne znam ko je veæi heroj, Dovi ili Zarco... Petruci.... Dobra trka.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mazzi

Mislim da je prilicno tesko da Dovi osvoji titulu ali desavalo se i najboljima da izgube u zadnjoj trci ;)

! No longer available

stilgar

dovi mora da juri pobedu u valensiji, a tu su pedrosa, vinjales, lorenco spanci. sanse da bude prvi imace ako bude kise, sto nije nemoguce, al prednost od 21 bod omogucava markezu da bude 10 i imace 1 vise ako dovi uspe da izadje na kraj sa spancima i bude prvi. markez ne osvaja titulu samo ako se ko Rosi pokrlja sa endura za ove dve nedelje :) il ako opet otkaze honda, al sve to moze da se desi i doviju. sve u svemu bice interesantno.
drago mi za Morbidelija i titulu u moto2, obradovace italijane samo tako :)