Glavni meni

kupujem leve prekidaèe za zzr600

Započeo mrle, 19 Oktobar, 2017, 11:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

ma ni to nemaju [rofl]
cenim da na mailove odgovaraju sa pola mozga, usput sam ih pitao za neku plastiku za bmw i ignorisu.
jel zna neko gde je moto otpad u okolini judenburga u austriji? prosao sam tamo vise puta, ali nisam nasao - ne samo za ovaj slucaj, nego inace, moze da bude korisno.

Lazic


slave74

Evo jednog motootpada u nl..

A evo i prekidaca za zzr<.  https://www.boonstraparts.com/nl/onderdelen/mke=Kawasaki/mdl=ZZR%20600%201993-2002%20(ZZ-R600%20ZX-6E%20ZX600E)/prt=Stuurschakelaar%20Links/


Bio sam tamo  pre jedno desetak godina, prava trgovina, imaju ostecene motore, neostecene i delove. Jeste da je holandija skuplja , ali se moglo cenjkati.
Sad vidim moze i online, ne znam u koje zemlje salju.

mrle

poslao havarisani, zvali me sada iz Royal ekspresa, preuzeæu sutra u magacinu.

megaidiot

super da si resio!
Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2017, 10:54
Judenburg... :o ??? ;D
u judenburgu nisam nasao nikakve tragove koji bi opravdali ime mesta, a mozda ih bas zato i nisam nasao.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

da nisi omasio ime...mozda judenburger ili tako nesto...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot

ma jok, stvarno se tako zove. odatle krece autoput do beca i cesto se tuda vracam sa zapada.
negde sam citao da tu ima moto otpad, ili mi je neko pricao, vise ne znam.


mrle

i zovu mene prekjuèe iz Royal ekspresa, po¹to normalno, nisam kod kuæe, dogovorimo se da ostavi u magacinu i da ja to pokupim. Odem juèe posle posla u Kumodra¹ku, preko puta Soko ¹tarka (ba¹ mi usput), èekam vi¹e od pola sata da vide ¹ta je sa paketom, ovaj nije ostavio. Doneo mi sinoæ u 19h. Ludilo.

Lazic

U kako jebem mamu za takvo pona¹anje... I da, uvek dajem adresu na poslu, ako ne mogu da ubodu izmeðu 8 i 16, da jebe rak raka... Pre neki dan mi aks i post ekspres, jedan paket iz Kaæa od Vipera, drugi iz Èaèka stigli u 9 ujutru sa razmakom od 2 minuta... :o ;D

UFF

ja jednostavno ne idem

kazem onom sto mi salje kojom sluzbom da posalje jer znam dostavljaca, ako on insistira drugacije ok

kad pomisle da me jebu samo ono kao dodji ovde onde u magacin itd samo im kazem ne hvala, ja sam platio za dostavu i necu da idem po paket ako vec placam da mi ga dostavite

pa posle kad se prodavcu vrati sa duplom postarinom moze da razmislja o tome zasto sam mu rekao preko koga da posalje a njega je mrzelo da se drka jer vec ima ugovor sa drugim

mrle

nisu mi naplatili dostavu :) u znak izvinjenja.

Lazic

Nisu ti platili ni vreme ni gorivo... Ni amortizaciju...