Glavni meni

Suzuki Bandit 1200S 1998 mo

Započeo stilgar, 06 Septembar, 2017, 18:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Imamo u steku jedan kompletan, ispravan .... kao donator za delove.
Ride It Like You Stole It

Lazic


feelgod

Ovome mopedu ako se lepo koristi nikada ne trebaju delovi :)

rboban

Ono kao sto nije trebalo ni za tvoj 1400?
Ride It Like You Stole It

feelgod

Citat: rboban poslato 13 Septembar, 2017, 08:47
Ono kao sto nije trebalo ni za tvoj 1400?
Baksuziras bro ljudima, nemoj da si takav. Lepo sam napisao kada ga normalno vozis a ne na boku vozis.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Kawasaki way... ;D Mislim kad ga ja vozim... ;D

UFF

Citat: feelgod poslato 13 Septembar, 2017, 18:38
Citat: rboban poslato 13 Septembar, 2017, 08:47
Ono kao sto nije trebalo ni za tvoj 1400?
Baksuziras bro ljudima, nemoj da si takav. Lepo sam napisao kada ga normalno vozis a ne na boku vozis.

regler ti crko jer si pao ?

stilgar

da ne bude da smo kupujem-uvaljujem da napomenem sad na kraju sezone imam problem za trecim karbom, uzeo sam komplet karburatora ako ne stignem da ih proverim/montiram/nastelujem/vakumiram kod majstora idu uz motor, kao i nova denso svecica na tom trecem cilindru.




Lazic

Citat: feelgod poslato 13 Septembar, 2017, 18:38
Citat: rboban poslato 13 Septembar, 2017, 08:47
Ono kao sto nije trebalo ni za tvoj 1400?
Baksuziras bro ljudima, nemoj da si takav. Lepo sam napisao kada ga normalno vozis a ne na boku vozis.
Koliko se seæam motor je ostao na toèkovima... :o ;D Nemoj sad ti tu ne¹to po boku, ovoono... ;D

feelgod


Lazic


stilgar

motor juce preuzet od Bokilica. Na PA spustena zimska cena, za manijake korekcija po dogovoru, motor u garazi ceka lepe suncane dane da ga vozim il kupca da ga tera.


Lazic

Meni pomisao da prodam klepetalo izaziva blagu depresiju... :D

mali_zmaj

 I sta onda,ako nemas nekog kesa,ili ako ne planiras kredu dizati..! Ima dobrih klepetala u sloveniji,al ga jebi drze cjenu,ovi zadnjih serija,od 2000 do 2500 eura,neki i malo jace. Jbg,prepoznata pouzdanost.  Pardon za trolovanje teme...
jin-jang

Gavrolini

Bokic je svog davao dosta povoljnije. A bio je brutalan. Jos ga on nesto nasvirao kao da je to uopste i potrebno.

Lazic

Muda sam hteo da izedem kad je neki Revolucijin poznanik prodavao kle 2006 sa 10k na satu, na kraju oti¹ao za 1800... :(

mali_zmaj

Ima ju u Prijedoru dva na prodaju kod nas,ne znam sta bih rekao tim likovima,prodaju ih za 3500 eura,2005 fejsliftovani,sa malo km,ali za ime boga to je kle samo malo uljepsan,mislim ja volim taj motor,al ga pretjerase, al kad sam vidjeo te cjene u Sloveniji,velim mozda su se oni nasankali pa ih uzeli...,sad hoce da se uplusaju malo..,al po toj cjeni ih nece prodati nikad.
jin-jang

Lazic

Naravno da neæe... Juèe gledao za mcWelju CB500 iz 2001 za 800e, mo¾da i manje, na oglasima ER-5 iz '99-te za 500...

mali_zmaj

Mimo ovog trolovanja ima dobar BANDIT na prodaju u ovoj temi!!! 
jin-jang

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2017, 15:27
Naravno da neæe... Juèe gledao za mcWelju CB500 iz 2001 za 800e, mo¾da i manje, na oglasima ER-5 iz '99-te za 500...
Где?