Glavni meni

®enski moto izlet

Započeo Sandra, 02 Mart, 2011, 17:15

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nella

Verujem da je i hidrometeorolo¹ko proroèanstvo na nasoj strani i da nas nece izdati..... i da jedva cekam..... :)

Sto se mene tiche meni je svaka destinacija ok... kako se vecina slozi ... :)

Silvana

Citat: Sandra poslato 04 Mart, 2011, 19:02
Sad sam se cula i sa Makicom, i ona ce najverovatnije krenuti.
Ona dolazi Motorom.

Cekam jos da potvrdi sutra.

[yahoo]

[cheers] [vatromet] [vatromet] [vatromet]

Za nju i motor pi¹emo s velikim m... :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

hahahahah evo plakacu i ovdeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

znaju devojke sto :D zato sto ne mogu da idem sa njimaaaaaaaa
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: nella poslato 04 Mart, 2011, 20:52
Verujem da je i hidrometeorolo¹ko proroèanstvo na nasoj strani i da nas nece izdati..... i da jedva cekam..... :)


[rofl] [rofl] [rofl]... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] Kako li su to zvali pre 5-6000 godina...?

Sandra

Danas sam se cula sa osobljem iz Country Club-a Babe. Zasigurno cemo dobiti neki popust ali jos neznam tacno koliko. Za Relax program otprilike 20% za dnevnu kartu, sto bi trebalo da bude oko 600 dinara. Sto se tice restorana, znam sigurno da nece biti svedskog stola, ali ce mi sutra poslati nekoliko menia sa posebnom cenom kako bi  izabrale sta nam odgovara.
Dakle sutra pre podne ocekujem njihovu ponudu pa cu vam detaljno preneti sta predlazu....

Ajd' pa veselo  [slavlje]
Necu da ti kazem ,........ celavi....

DebeliZmaj

ako je popust 20% - 600 din znachi da je 3000% full cena a placeta 2400din .. po osobi !?:)
au cure pa znate li vi koliko je to jagnjetine ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Silvana

Nije lo¹e 600 din. dnevna karta, pretpostavljam sauna, bazen, d¾akuzi. Masa¾a posebno, a cijena? Èokolada, vrelo kamenje...? [vatromet] [kralj] [cheers] [yahoo]


Ili kako Zmaj reèe, popust 600 dinara? :(
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

UFF

Nisam nikad bio ali za 600din NEMA SANSE da dobijete djakuzi!
Neverujem da moze ni sauna+bazen za 600 din ceo dan - mozda 2 sata a i to je jeftino
Dzakuzi jedino ako vas stave u neku kadu sa rupicom iz koje izlaze mehurici i to nazovu djakuzi  [rofl]
I ovo je djakuzi zar ne? :)
http://www.shaniur.com/shaniur/images/stories/funHouse/funny/chickenJacuzzi.jpg


Uostalom gde su SLIKE?

Mortisha

Ne ne....daleko su skuplji full paketi....sauna masaze i sl...
600 din mozda popusta....ali inace su kod njih cene paprene..
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

DebeliZmaj

vrlo mi neverovatno zvuchi 600din
kad pogledam koliko je bazen na starom difu.. i to sat
ne znam sta da mislim...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Sandra

Jos uvek nisam sigurna sta ce ispasti od ovoga. Mislila je da bi cena relax programa za ceo dan kostala 600 din (to je sa popustom) po osobi. To je sa masazom i svim ostalim drndalicama.
Cekam ponudu sutra, pa cu pokusati da je ubedim da nam jos spusti cenu za relax program jer mi sigurno necemo moci da iskoristimo ceo dan.
Ako se dogovorimo da tamo budemo u 10, i da se brckamo do 13 i 30, osusimo i rucak u 14, to mu dodje 3 sata uzivanja kako bi vec oko 15 polako krenule nazad. Neke od nas se vracaju za Zrenjanin...
Meni licno je to i vise nego dovoljno, ali cu ipak pokusati jos da spustim cenu.
Videcemo sta ce biti, pa cemo na kraju sve zajedno da odlucimo.

Necu da ti kazem ,........ celavi....

Kanarinac

Jel stari dif na kosutnjaku ili ....

Sandra

Necu da ti kazem ,........ celavi....

DebeliZmaj

kanarinac: iznad slavije ... zatvoren bazen ... ima i sauna .. :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

The One

@Sandra javi ¹ta si saznala, jer samo relax masa¾a je vi¹e od 1200 din
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

DebeliZmaj

pazi javite obavezno..mozda bi i muska ekipa mogla da ode na taj neki tretman .. taman malo dlaka tamo da im ostavimo :)
zamisli ono u jakuziju ... braon dzahta...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Ako hocete masazu i to najbolju na mestu gde ujedno imate i spa nemorate daleko da idete
http://www.spacentar.co.rs/
Sto se tice masaze ja bio sinoc opet kod njih i po vec ko zna koji put potvrdio da na boljoj nisam bio iako me je svaki put masirala druga devojka
Kosta ali vredi jer stvarno znaju znanje!

Silvana

To ¹to su ponudili 600 din. za dan zaista nije mnogo, ali mi tamo ne mo¾emo da sastavimo vi¹e od tri sata. Mo¾da zaista nije lo¹e da isto to zatra¾imo na drugom mestu, tako da Livija mo¾e da se vrati kuæi do noæi, a ni ostalima nije daleko.
Istinu da ka¾em, ne ¾elim da idem na masa¾u, u saunu i u d¾akuzi po svaku cenu – to imam na 20 minuta od kuæe, pa da ostanem èitav dan za manje para. Ima toga i u Panèevu i u Kovaèici i u Vr¹cu... Cilj mi je da se taj dan provozamo. Ako pola devojaka ne mo¾e da ide jer je daleko ili skupo, nemamo ¹ta tamo da tra¾imo. Onda meni sasvim odgovara da taj dan provedemo na Avali ili da se jednostavno odvezemo do Iri¹kog venca i tamo posedimo koji sat, odemo do Novog Sada na palaèinke, ili ne¹to slièno. Ili da odemo do Stare Palanke na ribu (do skele preko Dunava; vozi se preko Deliblatske pe¹èare kroz Kovin i èuveni ©umarak:), odatle opet mo¾emo u Vr¹ac ili u Belu Crkvu. Nisu Babe jedina varijanta niti je masa¾a jedini cilj. Javljajte se, devojke, ka¾ite ¹ta vam odgovara.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.