Glavni meni

Udario me auto I pobegao

Započeo freepartyman, 31 Avgust, 2017, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...tek sad kontam kolko je kamera na kacigi neophodna stvar.
Al da pobegne... pseto.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sremac

ja da sam iz bga, oti¹ao bi po limarima, i farbarima. poznanika je tako pukla zena, i to poprilièno lepo, po bela dana,prometno mesto, niko ni¹ta nije video. Ali jeste majstor tkaninu ili krv na autu i prijavio.

nije mi jasno to za¹to ga nisu odmah prona¹li ako imaju snimak, pregleda¹ vidi¹ tablicu posao od 3 min.
budala na leru, mudonja u kontra smeru

megaidiot

#22
Citat: Ho¹tapler poslato 01 Septembar, 2017, 00:57
...tek sad kontam kolko je kamera na kacigi neophodna stvar
kurac kad naviknes da je tu, izgubi smisao, skoro provozao divne puteve rumunije i shvatio da imam jos i jos materijala kojih pogledati necu u skorije vreme.
odustao od kamere u gradu od kad mi je policija rekla da nema sanse da nadju vozilo koje mi je oborilo motor na parkingu ispred gajbe, sa sve kamerama koje placamo hteli ili ne.

CitatAl da pobegne... pseto.
e to je posebna kategorija, tastu moju oborio lik na pesackom i pobegao. boze koliko je nudio svega da ne pokenemo tuzbu, uzalud.
njegov izgovor je bio da ne zna kako da pomogne (pa je pobegao) - prvi sam za obuku naroda za prvu pomoc i m48, samo sto mi rece misa u vojske, obucen narod je opasan narod, pa nije u interesu drzave da znamo kako da pomognemo nego kako da bezimo. tuzno.


freepartyman

Ako se na snimku vidi auto I tablica moze da ga fsrba celog ponovo ce da odgovara..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ninja66


nuadal85

Ako ga nadjete i hocete da ga obidjete i ja bi dosao.. Free kako je koleno? Nema fraktura nadam se?

freepartyman

Pokidani ligamenti I otisao fragment mali ka tibii.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

El Jefe

Тешке телесне повреде+бекство, до пет година робије.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Ja ne¹to drugo kontam.
Javna osuda. Putem "socijalnih medija".
Meni je to bolje. Da se udru¾imo i okaèimo na milion FB grupa i da svi ¹erujemo njegovu nju¹ku "ovo je èovek koji je udario motoRciklistu i pobegao".I onda sve podatke  koje znamo.
®ivi tu i tu, otac XY dece, zaposlen tamo...
Da mu se poseremo u ¾ivot.
I to treba da radimo svaki put. Javna osuda.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nuadal85

A da mu polomimo koleno da prodje kao neduzni Feepartyman pa da ga svaka promena vremena opomene da pazi kad vozi..?

freepartyman

Ma samo da se pregleda snimak. Policajci kad sam im pricao su me gledali kao da im pricam da sam video vanzemaljca. Auto me je udario krenuo sam da krvarim ali nisam pao zaustavio sam se posle par metarada bi devojka sisla I onda sam se srusio samo..motor mi je pao na zglob stopala...onda su ga prevrnuli na drugu stranu tj skinuli ga sa mene
I became a beast to rid myself the pain of being a man

El Jefe

Одмах ангажуј адвоката.
Друштво за заштиту од животиња

Zeljkamp

Sranje ! Brz i bezbolan oporavak zelim.
TwinZ Auto & Moto

freepartyman

Zvao sam milenkovica,on mi kaze da se ceka izvestaj sa uvidjaja oko desetog . Na moje pitanje da li bi mogao da ode da gleda snimak ,da pogura pricu. On mi kaze pa kao to je na policiji da resi I vidi ne brini..Ako znate nekog advokata koji bi sad mogao da se zauzme..javite
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Брз опоравак Фри,а за тог идиота немам речи,стварно би му скакао по глави... [bejzbolka]
Twist of wrist!

Aussweis


Gde su sad SNS-ovci sa foruma da poguraju malo u GSP-u da se izvuce snimak?  [neampojma]

Free, brz i sto bezbolniji oporavak ti zelim!  [thumb_up]
Sve ima cenu ili čast!

Lazic

Mrzim olo¹e, dal' je ¾ena ili gej ili sns-ovca nebitno...

freepartyman

Drugar nasao auto u kraju koji odgovara opisu..sta nam je ciniti sad?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

sremac

saèekaj pandure, nemoj da ti u afektu padne neka glupost na glavu uvek æe¹ kasnije moæi da ga olupa¹ i njega i gazdaricu/gazdu . Eventualno neka ga slika, i ako mo¾e raspita se ko ga vozi. Jeste sigurni da je taj auto ?

¹ta rade panduri smarajte ih, poprilièno vremena im treba za jedan snimak i tablicu
budala na leru, mudonja u kontra smeru

freepartyman

Ne znam moze biti da je taj. Ja sam u bolnici u krevetu drugar mi salje slike. Policija ne znam sta radi treba da nadje lika snimak se navodno salje u tuzilastvo.
I became a beast to rid myself the pain of being a man