Glavni meni

auto izmedju 5000-8000

Započeo eclipse4, 05 Avgust, 2017, 02:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

svaki ce da gubi na vrednosti
onaj koji gubi vise platis ga manje, onaj koji gubi manje platis ga vise
na kraju dodje na isti qrac samo je stvar koliko ti je bitan komfor, luksz, godiste itd

a pored svega toga ima nesto sto svakog od nas nerealno vezuje za neki brend a razlog je za svakog individualan
evo ga npr moj bar deo kojeg sam svestan jer je takodje cesto i podsvesno:
kao klinac sam seo u bmw-a koji je po meni bio najbolje od najboljeg u to vreme (zato sam do sad i izmenjao gomilu istih automobila) i na zvucniku iz koga se culo (ono sto se meni tada cinilo savrsenim) idealno audio iskustvo je pisalo harman kurton, posle toga odem na neku svadbu i muzika svira za sve pare i za razliku od ostalih na kojima sam bio ova je bez distorzije, pogledah u zvucnik a tamo pise jbl

gle cuda sad su ista firma a ja kuci imam HK hi-fi pojacalo i 4 para poprilicno skupih jbl zvucnika


e da, taj bmw a posle njega i porche su imali Bridgestone gume u koje su se oba vlasnika kleli

iskreno mislim da zato sad i dan danas preferiram bridgestone ma koliko realan i tvoren bio osim michelina nista drugo mi ne odgovara u smisliu da sam opusten i da joj potpuno verujem (a michelin je poznata qrva. zato ipak kameni most)

eclipse4

pa uffe brate ne mozes da klazes da citroenu i bmw-u pada isto (srazmerno cena)....i na kraju krajeva opet mi je bolje da nesto prodam za 5000 nego za 1000 ako cemo realno.

ja sam kao klinac vozio super automobile od mojih (bmw 525,530,200e,cdi,glk.......) ali moj prvi zvanicni je bio mercedes 190E amg 2.5 i dan danas mi se digne kurac kad se setim mirisa te koz (z kao zaba) e enterijera :)
zatim sam kupio pikapa reno express da imam za pecanje:)
pa sam prodao 190e i kupio mitsubishi eclipse
pa sam prodao renoa i kupio forda eskorta zatim kupio tojotu korolu ispostavilo se kao greska,prodao sam korolu i kupio fiat fiorino
prodao forda jer poceli i tockovi da mu ispadaju.
kupio sam i 206 nekog nakindjurenog felnama i spojlerima ko vasarska ciganka.
pa prodao micubishi eclipse
pa sam uzeo opet eclipse spajdera
pa prodao i tog i kupio gaymobile xsara picasso
pa sam prodao i pezoa a onda sam dobio ovog yuga
i prosle god A180 2015 god i to je to

ako sam izostavio nekog...neka mi oprosti :)

ne secam se da sam kupio jos nesto ja licno.....